Logo Nowy Targ

Urząd Miasta Nowy Targ

Wyszukiwarka

Rozbudowa Strefy Relaksu w ramach III Etapu Historyczno-kulturowo-przyrodniczego szlaku wokół Tatr - PROJEKT- 2018

W strefie relaksu dla rowerzystów i użytkowników Szlaku wokół Tatr powstaną: dodatkowe alejki spacerowe, urządzenia street workout, altany rekreacyjne, altana grillowa, leżaki, przebieralnie, lampy oraz monitoring.

Strefa jest bezpośrednio usytuowana przy głównej trasie Szlaku wokół Tatr na połączeniu ścieżek rowerowych w niedalekiej odległości od rezerwatu Bór na Czerwonem i lotniska ze wspaniałym krajobrazem na Tatry i Gorce.

Staje się ona wyjątkowym miejscem odpoczynku dla mieszkańców i turystów. Zaprojektowane elementy strefy sprzyjać będą wypoczynkowi po rowerowych wędrówkach oraz odwiedzającym ją rodzinom z dziećmi.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020 - Wysokość dofinansowania 85%

- dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, - utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
Podstawowe (wymagane)
Ułatwiające
Statystyczne