Logo Nowy Targ

Urząd Miasta Nowy Targ

 • Pies czuje tak jak Ty

  25 lipca 2024
  Lato to wyzwanie dla zwierząt. Wysokie temperatury są zagrożeniem nie tylko dla zdrowia ludzi, ale także dla zwierząt. Podczas upałów narażone są na liczne poparzenia, odwodnienie, udary a nawet na utratę życia. Dlatego apelujemy do właścicieli lub opiekunów czworonogów o poprawę warunków bytowych pupili i zapewnienie im niezbędnej opieki, w tym:
 • Nowytarg24.tv: V Rajd Samochodów Zabytkowych “Tylko dla Zuchwałych” w Nowym Targu

  24 lipca 2024
  Z Jawora do Oławy, czyli łącznie 1100 km – taki dystans w tym roku mają do pokonania uczestnicy rajdu organizowanego przez Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji. We wtorek kilkudziesięciu kierowców zabytkowych pojazdów dotarło na metę w Nowym Targu. Przez kilka godzin mieszkańcy miasta mogli podziwiać perełki niemieckiej, amerykańskiej, brytyjskiej, szwedzkiej czy PRL-owskiej motoryzacji.
 • Pożegnanie odchodzących Dyrektorów MCK i MCSiR Nowy Targ

  23 lipca 2024
  Na Sesji Rady Miasta Nowy Targ podziękowano za kilkuletnią pracę odchodzącym Dyrektorom, Krzysztofowi Łapsie z Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz Andrzejowi Lichosytowi z Miejskiego Centrum Kultury.
 • Podziękowania dla NKP Podhale Nowy Targ za wygranie Pucharu Polski w Małopolsce

  22 lipca 2024
  Podczas Sesji Rady Miasta Nowy Targ Krzysztof Trochimiuk, Zastępca Burmistrza Miasta Nowy Targ oraz Rada Miasta Nowy Targ na czele z Przewodniczącym Janem Sięką podziękowali drużynie NKP Podhale Nowy Targ za wygranie Pucharu Polski w piłce nożnej na szczeblu Województwa Małopolskiego. Nowotarski klub awansował do 1/32 finału Pucharu Polski na poziomie ogólnopolskim.
 • Wakacyjna promocja dla dzieci oraz młodzieży na basen i korty

  22 lipca 2024
  Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu informuje, że dzieci i młodzież, za okazaniem legitymacji szkolnej, mogą skorzystać z promocyjnego wejścia na pływalnię oraz korty w cenie 5 zł za godzinę od osoby w okresie wakacji od poniedziałku do piątku do godz. 12:00.
 • IV Sesja Rady Miasta Nowy Targ

  IV Sesja Rady Miasta Nowy Targ

  22 lipca 2024
  Początek transmisji w dniu 22 lipca 2024 r. o godz. 14:00.
 • VII i VIII runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w trialu motorowym

  19 lipca 2024
  AMK GORCE w Nowym Targu organizuje w dniach 20-21 lipca 2024 r. VII i VIII rundę Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Zawody odbędą się na torze trialowym w Nowym Targu, ul. Szaflarska 103A. Rozpoczęcie zawodów w sobotę o godzinie 11.00, a w niedzielę o godzinie 10.00.
 • Jędrzej Furca będzie osobą pełniącą obowiązki Dyrektora Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu

  19 lipca 2024
  Grzegorz Watycha, Burmistrz Miasta Nowy Targ, podczas konferencji prasowej poinformował, że Pan Jędrzej Furca będzie pełnił obowiązki Dyrektora Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu. Burmistrz wraz ze swoim Zastępcą Krzysztofem Trochimiukiem podziękowali Krzysztofowi Łapsie, odchodzącemu Dyrektorowi MCSiR Nowy Targ.
 • Rajd samochodów zabytkowych "Tylko dla Zuchwałych" - Nowy Targ 23 lipca

  19 lipca 2024
  W dniu 23 lipca br. (wtorek) na nowotarskim Rynku będziemy gościć uczestników V Rajdu samochodów zabytkowych "Tylko dla Zuchwałych" organizowanego przez Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji we współpracy z Miasto Jawor. Grzegorz Watycha, Burmistrz Miasta Nowy Targ, objął Honorowy Patronat nad wydarzeniem. Na Rynku będzie meta 4 etapu Rajdu. Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 15.00, a pierwsze załogi są spodziewane ok. godziny 15.30. Zapraszamy na Rynek w Nowym Targu.
 • Nowytarg24.tv: Uroczyste obchody Święta Policji w Nowym Targu

  17 lipca 2024
  Podczas dzisiejszego Święta Policji na nowotarskim Rynku funkcjonariusze zostali mianowani na wyższe stopnie służbowe oraz otrzymali medale i odznaczenia. Symulator dachowania i robot pirotechniczny stanowiły jedne z licznych atrakcji dla mieszkańców przybyłych na uroczystość.
 • Nowytarg24.tv: Mały Road Challenge – z dużym zacięciem

  15 lipca 2024
  Gdy dorośli zawodnicy ścigali się na drogach Podhala, Spiszu, Orawy, najmniejsi też mieli swoje kolarskie emocje – organizowane przez Miasto na stadionie za Halą Lodową. W kilkugodzinnej niedzielnej zabawie, połączonej z emocjami rywalizacji, wzięło udział ok. 160 dzieciaków.
 • III etap Nowy Targ Road Challenge

  15 lipca 2024
  Finałowy III etap amatorskiego wyścigu kolarskiego Nowy Targ Road Challenge jest już za nami. Zawodniczki i zawodnicy z całej Polski wystartowali z Nowego Targu, jechali przez m.in. Dział oraz Podszkle, aby finiszować w Pyzówce. Zakończenie jednej z najlepszych imprez kolarskich dla amatorów w Polsce miało miejsce w Nowym Targu. W dekoracjach zwycięzców brał udział Krzysztof Trochimiuk, Zastępca Burmistrza Nowego Targu.
 • Przegląd Tygodniowy 10.07.2024

  11 lipca 2024
  Jest już nasze najnowsze wydanie Przeglądu Tygodniowego. Dziś w naszym programie relacjonujemy m.in. tegoroczny Piknik Lotniczy oraz Małopolski Festiwal Smaku w Nowym Targu.
 • Rowerowy Piknik dla dzieci i młodzieży

  11 lipca 2024
  Organizatorzy Nowy Targ Road Challenge i Miasto Nowy Targ zapraszają całe rodziny na piknik sportowy, który odbędzie się podczas III etapu wyścigu Nowy Targ Road Challenge w dniu 14 lipca 2024 na stadionie ,,Koło" przy Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu.
 • Święto Policji - 16 lipca br.

  11 lipca 2024
  W dniu 16 lipca (wtorek) w godzinach 10.00-13.00 na nowotarskim Rynku odbędą się obchody Święta Policji.
 • Leszek Pustówka - od 1 sierpnia obejmie funkcję p.o. Dyrektora MCK Nowy Targ

  11 lipca 2024
  Grzegorz Watycha, Burmistrz Nowego Targu, wraz z Krzysztofem Trochimiukiem, Zastępcą Burmistrza, podziękowali za 3-letnią współpracę Panu Andrzejowi Lichosytowi, Dyrektorowi MCK Nowy Targ. Pan Dyrektor z dniem 31 lipca br. kończy swoją pracę w Miejskim Centrum Kultury. Od 1 sierpnia pełniącym obowiązki Dyrektora MCK zostanie Pan Leszek Pustówka.
 • Jarmark Podhalański 2024 - poznaliśmy gwiazdy muzyczne

  11 lipca 2024
  Podczas konferencji prasowej na tarasie Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu został przedstawiony program artystyczny 22. Jarmarku Podhalańskiego w Nowym Targu, który odbędzie się w dniach 16-18 sierpnia br.. Andrzej Lichosyt, Dyrektor MCK Nowy Targ, w obecności Grzegorza Watychy i Krzysztofa Trochimiuka, Burmistrza Nowego Targu i jego Zastępcy, podkreślił, iż tegoroczny program to połączenie wielu muzycznych stylów.
 • Nowy Targ Road Challenge 2024

  09 lipca 2024
  Zapraszamy na etapowy kolarski wyścig szosowy Nowy Targ Road Challenge, który odbędzie się w dniach 12-14 lipca 2024 r.
- dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, - utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
Podstawowe (wymagane)
Ułatwiające
Statystyczne