Logo Nowy Targ

Urząd Miasta Nowy Targ

 • Miejskie zakończenie roku szkolnego

  20 czerwca 2024
  Mitologią grecką z przymrużeniem oka uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Nowym Targu, pożegnali rok szkolny na miejskiej uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024.
 • Krakowska Gala Bibliotekarz Roku 2023

  20 czerwca 2024
  W dniu 14 czerwca 2024 w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie odbyła się uroczysta gala konkursu Bibliotekarz Roku Województwa Małopolskiego 2023.
 • Wakacje w Mieście 2024

  19 czerwca 2024
  Zapraszamy do udziału w warsztatach, spotkaniach, pokazach w ramach Wakacji w Mieście 2024 w Miejskim Centrum Kultury, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Podhalańskim oraz Spółdzielczym Domu Kultury. Wstęp wolny – obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona!
 • Spotkanie Informacyjne dla Przedsiębiorców - Zmień podatek w inwestycje!

  18 czerwca 2024
  12 czerwca o godzinie 11.00 w Sali Obrad Urzędu Miasta Nowy Targ, przy ulicy Krzywej 1, odbyło się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorstw - "Zmień podatek w inwestycje".
 • Sportowe Podhale: Znajomi z lodowej tafli na rolkach

  17 czerwca 2024
  W Nowym Targu rozegrano dwa turnieje eliminacyjne mistrzostw Polski w hokeju na rolkach. Kibice mieli okazję obejrzeć w akcji znajomych z lodowej tafli. O wydarzeniu pisze w relacji portale sportowepodhale.pl .
 • II Young Jazz Festival – fajerwerk wokalnych talentów

  17 czerwca 2024
  Cztery godziny trwała niedzielna jazzowa uczta w Miejskim Centrum Kultury. W finałowym koncercie II edycji Young Jazz Festival wystąpiło dwudziestu młodych wykonawców z powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego. Swoją nagrodę przyznała też publiczność. Wybór był trudny, bo nasz region jest bogaty w wokalne talenty.
 • Stadion Miejski oraz boisko przy Hali Gorce z nową nawierzchnią jeszcze w tym roku

  17 czerwca 2024
  Zimowe warunki nie będą już przeszkodą w treningach nowotarskich klubów piłkarskich. Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu oraz budżetu miasta Nowy Targ, na obiektach sportowych znajdzie się sztuczna murawa skandynawskiego producenta.
 • Oficjalne otwarcie Zakładu Aktywności Zawodowej OD_NOWA w Nowym Targu

  14 czerwca 2024
  W piątek, 14 czerwca, w Nowym Targu miało miejsce oficjalne otwarcie Zakładu Aktywności Zawodowej OD_NOWA w Nowym Targu. W uroczystości wziął udział dr Krzysztof Trochimiuk, Zastępca Burmistrza Miasta Nowy Targ.
 • Spotkanie autorskie z Agnieszką Krawczyk w nowotarskiej bibliotece.

  13 czerwca 2024
  Miejska Biblioteka Publiczna w Nowy Targu zaprasza na spotkanie z Agnieszką Krawczyk, autorką bestselerowych powieści obyczajowych i kryminałów, a także książek dla dzieci.
 • Wsparcie dla polskich miast/obszarów miejskich/obszarów metropolitarnych w przygotowaniu planów zrównoważonej mobilności miejskiej.

  13 czerwca 2024
  Gmina Miasto Nowy Targ wraz z Podhalańskim Obszarem Funkcjonalnym, który obejmuje 13 samorządów z terenu Podhala, decyzją Ministra Infrastruktury, jako jeden z 3 beneficjentów w Polsce została wybrana do bezpłatnego wykonania Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej w ramach projektu pn.: Wsparcie dla polskich miast/obszarów miejskich/obszarów metropolitarnych w przygotowaniu planów zrównoważonej mobilności miejskiej.
 • Przywitanie Lata 2024- Nowy Targ

  12 czerwca 2024
  Przywitanie Lata organizowane przez Urząd Miasta w Nowym Targu to jedna z największych plenerowych imprez muzycznych na Podhalu. Wydarzenie organizujemy od roku 2016.
 • „Zmień podatek w inwestycje!”

  11 czerwca 2024
  Krakowski Park Technologiczny, wspólnie z Burmistrzem Nowego Targu Grzegorzem Watychą, organizują spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców pod hasłem „Zmień podatek w inwestycje!”
 • „BAW SIĘ RAZEM Z NAMI”

  11 czerwca 2024
  W dniu 5 czerwca 2024 r. na Hali Sportowej „Gorce” odbył się miejski turniej szkół podstawowych „BAW SIĘ RAZEM Z NAMI”. W turnieju wzięły udział Szkoły Podstawowe nr 1, nr 2, nr 4, nr 5, nr 6 i nr 11 z terenu Miasta Nowy Targ.
 • Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w 4-boju

  11 czerwca 2024
  W dniu 3 czerwca 2024 r. na stadionie obok Hali Sportowej „Gorce” w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w 4-boju. W zawodach wzięły udział Szkoły Podstawowe Nr 1, Nr 2, Nr 3, Nr 4, Nr 5, i Nr 11 z terenu Miasta Nowy Targ. Szkoły reprezentowało blisko 70 uczniów. Rywalizowano w czterech konkurencjach- bieg na dystansie 60m, rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na dystansie 600m dziewczynki i 1000m chłopcy.
 • "Gazeta Krakowska": Małopolska na rowerach! 12 rodzinnych wycieczek na "czterech kółkach".

  10 czerwca 2024
  Małopolska jest piękna - i to wcale nie slogan, a stwierdzenie faktów. W piękne dni warto wybrać się poznawać jej okolice na rowerze.
 • "Tygodnik Podhalański": Kto wystąpi w mieście? Przywitanie lata z Kazikiem i Jolką

  10 czerwca 2024
  W czerwcu Nowy Targ kończy 678 lat. I choć nie jest to okrągła rocznica - jest okazja by świętować. A główną imprezą będzie Przywitanie Lata - cykliczna impreza organizowana w Nowym Targu od 2016 roku.
 • 45 lat temu – Biały Pielgrzym i podniesienie ducha

  10 czerwca 2024
  To były dni pełne uniesienia, międzyludzkiej solidarności i nadziei. 45. lat temu papież Papież Polak przybył w I Pielgrzymce do Ojczyzny i od 2 do 10 czerwca spotkał się z rodakami w Warszawie Gnieźnie, Częstochowie, Krakowie, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowicach, Oświęcimiu, Nowym Targu i ponownie w Krakowie.
 • Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego 2024

  10 czerwca 2024
  Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego podawane przez Państwową Komisję Wyborczą można zobaczyć na stronie https://wybory.gov.pl/pe2024/.
- dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, - utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
Podstawowe (wymagane)
Ułatwiające
Statystyczne