Logo Nowy Targ

Urząd Miasta Nowy Targ

 • Nowytarg24.tv: V Rajd Samochodów Zabytkowych “Tylko dla Zuchwałych” w Nowym Targu

  24 lipca 2024
  Z Jawora do Oławy, czyli łącznie 1100 km – taki dystans w tym roku mają do pokonania uczestnicy rajdu organizowanego przez Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji. We wtorek kilkudziesięciu kierowców zabytkowych pojazdów dotarło na metę w Nowym Targu. Przez kilka godzin mieszkańcy miasta mogli podziwiać perełki niemieckiej, amerykańskiej, brytyjskiej, szwedzkiej czy PRL-owskiej motoryzacji.
 • Pożegnanie odchodzących Dyrektorów MCK i MCSiR Nowy Targ

  23 lipca 2024
  Na Sesji Rady Miasta Nowy Targ podziękowano za kilkuletnią pracę odchodzącym Dyrektorom, Krzysztofowi Łapsie z Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji oraz Andrzejowi Lichosytowi z Miejskiego Centrum Kultury.
 • Podziękowania dla NKP Podhale Nowy Targ za wygranie Pucharu Polski w Małopolsce

  22 lipca 2024
  Podczas Sesji Rady Miasta Nowy Targ Krzysztof Trochimiuk, Zastępca Burmistrza Miasta Nowy Targ oraz Rada Miasta Nowy Targ na czele z Przewodniczącym Janem Sięką podziękowali drużynie NKP Podhale Nowy Targ za wygranie Pucharu Polski w piłce nożnej na szczeblu Województwa Małopolskiego. Nowotarski klub awansował do 1/32 finału Pucharu Polski na poziomie ogólnopolskim.
 • Wakacyjna promocja dla dzieci oraz młodzieży na basen i korty

  22 lipca 2024
  Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu informuje, że dzieci i młodzież, za okazaniem legitymacji szkolnej, mogą skorzystać z promocyjnego wejścia na pływalnię oraz korty w cenie 5 zł za godzinę od osoby w okresie wakacji od poniedziałku do piątku do godz. 12:00.
 • IV Sesja Rady Miasta Nowy Targ

  IV Sesja Rady Miasta Nowy Targ

  22 lipca 2024
  Początek transmisji w dniu 22 lipca 2024 r. o godz. 14:00.
 • VII i VIII runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w trialu motorowym

  19 lipca 2024
  AMK GORCE w Nowym Targu organizuje w dniach 20-21 lipca 2024 r. VII i VIII rundę Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Zawody odbędą się na torze trialowym w Nowym Targu, ul. Szaflarska 103A. Rozpoczęcie zawodów w sobotę o godzinie 11.00, a w niedzielę o godzinie 10.00.
 • Jędrzej Furca będzie osobą pełniącą obowiązki Dyrektora Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu

  19 lipca 2024
  Grzegorz Watycha, Burmistrz Miasta Nowy Targ, podczas konferencji prasowej poinformował, że Pan Jędrzej Furca będzie pełnił obowiązki Dyrektora Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu. Burmistrz wraz ze swoim Zastępcą Krzysztofem Trochimiukiem podziękowali Krzysztofowi Łapsie, odchodzącemu Dyrektorowi MCSiR Nowy Targ.
 • Rajd samochodów zabytkowych "Tylko dla Zuchwałych" - Nowy Targ 23 lipca

  19 lipca 2024
  W dniu 23 lipca br. (wtorek) na nowotarskim Rynku będziemy gościć uczestników V Rajdu samochodów zabytkowych "Tylko dla Zuchwałych" organizowanego przez Jaworskie Stowarzyszenie Miłośników Motoryzacji we współpracy z Miasto Jawor. Grzegorz Watycha, Burmistrz Miasta Nowy Targ, objął Honorowy Patronat nad wydarzeniem. Na Rynku będzie meta 4 etapu Rajdu. Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 15.00, a pierwsze załogi są spodziewane ok. godziny 15.30. Zapraszamy na Rynek w Nowym Targu.
 • Nowytarg24.tv: Uroczyste obchody Święta Policji w Nowym Targu

  17 lipca 2024
  Podczas dzisiejszego Święta Policji na nowotarskim Rynku funkcjonariusze zostali mianowani na wyższe stopnie służbowe oraz otrzymali medale i odznaczenia. Symulator dachowania i robot pirotechniczny stanowiły jedne z licznych atrakcji dla mieszkańców przybyłych na uroczystość.
 • Nowytarg24.tv: Mały Road Challenge – z dużym zacięciem

  15 lipca 2024
  Gdy dorośli zawodnicy ścigali się na drogach Podhala, Spiszu, Orawy, najmniejsi też mieli swoje kolarskie emocje – organizowane przez Miasto na stadionie za Halą Lodową. W kilkugodzinnej niedzielnej zabawie, połączonej z emocjami rywalizacji, wzięło udział ok. 160 dzieciaków.
 • III etap Nowy Targ Road Challenge

  15 lipca 2024
  Finałowy III etap amatorskiego wyścigu kolarskiego Nowy Targ Road Challenge jest już za nami. Zawodniczki i zawodnicy z całej Polski wystartowali z Nowego Targu, jechali przez m.in. Dział oraz Podszkle, aby finiszować w Pyzówce. Zakończenie jednej z najlepszych imprez kolarskich dla amatorów w Polsce miało miejsce w Nowym Targu. W dekoracjach zwycięzców brał udział Krzysztof Trochimiuk, Zastępca Burmistrza Nowego Targu.
 • Przegląd Tygodniowy 10.07.2024

  11 lipca 2024
  Jest już nasze najnowsze wydanie Przeglądu Tygodniowego. Dziś w naszym programie relacjonujemy m.in. tegoroczny Piknik Lotniczy oraz Małopolski Festiwal Smaku w Nowym Targu.
 • Rowerowy Piknik dla dzieci i młodzieży

  11 lipca 2024
  Organizatorzy Nowy Targ Road Challenge i Miasto Nowy Targ zapraszają całe rodziny na piknik sportowy, który odbędzie się podczas III etapu wyścigu Nowy Targ Road Challenge w dniu 14 lipca 2024 na stadionie ,,Koło" przy Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu.
 • Święto Policji - 16 lipca br.

  11 lipca 2024
  W dniu 16 lipca (wtorek) w godzinach 10.00-13.00 na nowotarskim Rynku odbędą się obchody Święta Policji.
 • Leszek Pustówka - od 1 sierpnia obejmie funkcję p.o. Dyrektora MCK Nowy Targ

  11 lipca 2024
  Grzegorz Watycha, Burmistrz Nowego Targu, wraz z Krzysztofem Trochimiukiem, Zastępcą Burmistrza, podziękowali za 3-letnią współpracę Panu Andrzejowi Lichosytowi, Dyrektorowi MCK Nowy Targ. Pan Dyrektor z dniem 31 lipca br. kończy swoją pracę w Miejskim Centrum Kultury. Od 1 sierpnia pełniącym obowiązki Dyrektora MCK zostanie Pan Leszek Pustówka.
 • Jarmark Podhalański 2024 - poznaliśmy gwiazdy muzyczne

  11 lipca 2024
  Podczas konferencji prasowej na tarasie Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu został przedstawiony program artystyczny 22. Jarmarku Podhalańskiego w Nowym Targu, który odbędzie się w dniach 16-18 sierpnia br.. Andrzej Lichosyt, Dyrektor MCK Nowy Targ, w obecności Grzegorza Watychy i Krzysztofa Trochimiuka, Burmistrza Nowego Targu i jego Zastępcy, podkreślił, iż tegoroczny program to połączenie wielu muzycznych stylów.
 • Nowy Targ Road Challenge 2024

  09 lipca 2024
  Zapraszamy na etapowy kolarski wyścig szosowy Nowy Targ Road Challenge, który odbędzie się w dniach 12-14 lipca 2024 r.
 • Tygodnik Podhalański: Tysiące ludzi godzinami wbijało wzrok w niebo

  08 lipca 2024
  Ci najbardziej zagorzali wytrzymali upał, a w niedzielę potężną ulewę. Nie minęło jednak pół godziny, gdy deszcz ustał, a na niebie ukazała się tęcza. A potem dał się słyszeć huk.
- dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, - utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
Podstawowe (wymagane)
Ułatwiające
Statystyczne