X
Narodowy Spis Powszechny Ludnoci i Mieszka 2021
RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 36
Nabór MMKS Podhale Nowy Targ rośnie w siłę! Czekamy na 90 zawodnika!

Czy w tym roku ta grupa hokeistów doczeka się setnego zawodnika? Mamy przyjemność poinformować, że szeregi naszej grupy Naborowej, już dawno nie były tak liczne! W chwili obecnej grupa czeka na... 90 zawodnika! Kto nim będzie? Być może jego nazwisko poznamy już w poniedziałek!

Dzięki wysiłkowi szerokiego grona osób zaangażowanych w życie i funkcjonowanie klubu, z dumą oświadczamy, że nowotarski hokej nie umiera. Poczynione przez ostatnie lata działania, mające na celu promocję hokeja, jak np. obecność naszej drużyny na Jarmarku Podhalańskim, regularne doposażanie klubowej wypożyczalni ubioru hokejowego w nowy, profesjonalny sprzęt, prelekcje trenerów w szkołach i przedszkolach, czy też objęta patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ inicjatywa - "Ferie z Łyżwami", a także mobilizacja MMKS Podhale Nowy Targ w przestrzeni wirtualnej - nie są bezowocne! 

Na chwilę obecną grupa naboru MMKS Podhale Nowy Targ liczy aż 89 zawodników i z ogromną niecierpliwością oczekujemy na 90 zawodnika! Grupa ta nie była tak liczna od wielu, wielu lat! Liczby to jednak nie wszystko. Jak należy podkreślić, najmłodsze "Szarotki" nie tylko chętnie przychodzą na treningi, zakochują się w hokeju, ale w trakcie wielu rozgrywek, to właśnie one przejmują inicjatywę na lodzie. Na koncie drużyny MMKS Nabór szereg trofeów, zarówno z polskich, jak i słowackich lodowisk. Obecnie przed najmłodszymi zawodnikami Podhala jeden z ważniejszych turniejów sezonu, czyli Czerkawski Cup 2020, w którym "Szarotki" jako ubiegłoroczni zwycięzcy, powalczą o obronę tytułu.

Przed rocznikiem 2010 grupy naborowej dodatkowo istotny moment powołania do klasy sportowej. Zapraszamy wszystkich, którzy liczą na sportowy rozwój swojej pociechy.

Słowem podsumowania, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim pracownikom, współpracownikom klubu, kierownikom grup, władzom i zawodnikom KH Podhale Nowy Targ, dzięki którym mali zawodnicy MMKS mogą mieć kontakt ze swoimi idolami, osobom bezinteresownie wspierającym nasze inicjatywy oraz rodzicom za wspólne budowanie sportowej atmosfery MMKS Podhale Nowy Targ. Jednoczenie informujemy, że nie zamierzamy zwalniać tempa i dołożymy kolejnych starań, by hokejowy narybek Podhala miał dogodne warunki na rozwój. Bo hokej to nasza pasja, ale i ważny element kultury naszego regionu!

Zachęcamy wszystkich rodziców, których dzieci jeszcze nie miały styczności z hokejem, do dania swojemu dziecku szansy na sportowy rozwój w szeregach MMKS Podhale Nowy Targ. Zapraszamy chłopców oraz dziewczynki! Nabór do klubu trwa przez cały rok. Dodamy, że w klubie działa prężnie działająca wypożyczalnia kompletnego sprzętu hokejowego, dzięki której naprawdę każde dziecko może rozpocząć swoją przygodę z hokejem. Własny sprzęt nie jest wymagany. Same zajęcia prowadzone są przez cały rok i ukierunkowane są nie tylko na hokejowy rozwój, ale przede wszystkim rozwój ogólno-fizyczny dziecka. 

Więcej na temat zapisów do drużyny oraz prowadzonych w ramach naboru zajęć można przeczytać TUTAJ.

MMKS Podhale Nowy Targ

Print Informacja z dnia 21-02-2020, opublikowana przez: Józef Bryś była czytana 934 razy
Źródło: Reporter   więcej z tej kategorii (Reporter)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE