Logo Nowy Targ

Urząd Miasta Nowy Targ

 • Nowytarg24.tv: Przywitanie Lata. Felicjan Andrzejczak – muzyka dwóch pokoleń, nostalgia „Jolki”

  30 czerwca 2024
  NOWY TARG. Ze sceny przed ratuszem lato zostało przywitane po polsku, po angielsku i po góralsku. Zapewne więc nie będzie nas chciało szybko opuścić. Po zachodzie miłe ciepło wciąż zachęcało do pozostania na rynku. Tym bardziej, że był to wieczór legend polskiej muzyki z lat, kiedy mocne brzmienia niosły i ważkie treści.
 • Wsparcie dla polskich miast/obszarów miejskich/obszarów metropolitarnych w przygotowaniu planów zrównoważonej mobilności miejskiej.

  28 czerwca 2024
  Gmina Miasto Nowy Targ wraz z Podhalańskim Obszarem Funkcjonalnym, który obejmuje 13 samorządów z terenu Podhala, decyzją Ministra Infrastruktury, jako jeden z 3 beneficjentów w Polsce została wybrana do bezpłatnego wykonania Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej w ramach projektu pn.: Wsparcie dla polskich miast/obszarów miejskich/obszarów metropolitarnych w przygotowaniu planów zrównoważonej mobilności miejskiej.
 • Radio Alex: Nowy Targ będzie hucznie witał lato z Kultem, Felicjanem Andrzejczakiem i Gromee

  28 czerwca 2024
  Już teraz zarezerwujcie sobie czas na 29 czerwca, bo właśnie wtedy Nowy Targ będzie hucznie witał lato -informuje Radio Alex.
 • Przywitanie Lata w Nowym Targu – Kult, Felicjan Andrzejczak i DJ Gromee

  27 czerwca 2024
  W najbliższą sobotę, 29 czerwca, od godziny 18.30 nowotarski Rynek stanie się muzycznym centrum naszego regionu. Na scenie zagrają dla Państwa: Kult z Kazikiem Staszewskim, Felicjan Andrzejczak oraz DJ Gromee.
 • Najpiękniejszy Wianek Sobótkowy

  26 czerwca 2024
  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na: "Najpiękniejszy Wianek Sobótkowy", który odbędzie się 29 czerwca 2024r.. Przygotowane wianki przyjmowane będą na Stoisku Związku Podhalan oddział Nowy Targ na Płycie Rynku w godzinach 15:30 do 17:30 Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest na godzinę 18:00 tuż przed rozpoczęciem koncertów Zapraszamy do udziału!
 • III Sesja Rady Miasta Nowy Targ

  26 czerwca 2024
  Początek transmisji w dniu 27 czerwca 2024 r. o godz. 13:00.
 • Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Podhalańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Nowym Targu

  25 czerwca 2024
  19 czerwca 2024 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Podhalańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Nowym Targu. Była to nie tylko okazja do podsumowania działalności Towarzystwa za poprzednią kadencję, ale też zgodnie ze statutem, wybór władz na kolejne cztery lata. Celem Towarzystwa jest praca nad rozwojem i popularyzacją wszelkich badań naukowych dotyczących w szczególności Podhala, Spisza, Orawy i Pienin.
 • Podpisano kolejne umowy na wykonanie robót budowlanych w Nowym Targu

  25 czerwca 2024
  W dniu 19.06.2024 r. zostały podpisane umowy na wykonanie robót budowlanych dla zadań inwestycyjnych pn. „Remont sanitariatów w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Targu” i „Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 11 w Nowym Targu”. Wykonawcą obydwu zadań jest firma MAKO&PAKO z siedzibą w Spytkowicach.
 • 159. Salon Poezji. Z Joasią Kuberską do Soplicowa

  24 czerwca 2024
  Nie dziwiła – mimo znakomitej pogody – frekwencja w dzisiejszym, 159-tym Salonie Poezji. Tak często występując w popularnych serialach, filmach i na scenicznych deskach, przed swoimi ziomkami Joanna Kuberska często nie występuje, więc miłym wydarzeniem była jej obecność. Tym razem przyjechała z Warszawy – pardon, z Soplicowa – żeby w pełnych niepokoju czasach razem ze słuchaczami zanurzyć się w pięknie mickiewiczowskiego arcypoematu, a konkretnie – V księgi „Pana Tadeusza”.
 • Miejskie zakończenie roku szkolnego

  20 czerwca 2024
  Mitologią grecką z przymrużeniem oka uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Nowym Targu, pożegnali rok szkolny na miejskiej uroczystości zakończenia roku szkolnego 2023/2024.
 • Krakowska Gala Bibliotekarz Roku 2023

  20 czerwca 2024
  W dniu 14 czerwca 2024 w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie odbyła się uroczysta gala konkursu Bibliotekarz Roku Województwa Małopolskiego 2023.
 • Wakacje w Mieście 2024

  19 czerwca 2024
  Zapraszamy do udziału w warsztatach, spotkaniach, pokazach w ramach Wakacji w Mieście 2024 w Miejskim Centrum Kultury, Muzeum Drukarstwa, Muzeum Podhalańskim oraz Spółdzielczym Domu Kultury. Wstęp wolny – obowiązują zapisy, ilość miejsc ograniczona!
 • Spotkanie Informacyjne dla Przedsiębiorców - Zmień podatek w inwestycje!

  18 czerwca 2024
  12 czerwca o godzinie 11.00 w Sali Obrad Urzędu Miasta Nowy Targ, przy ulicy Krzywej 1, odbyło się spotkanie informacyjne dla przedsiębiorstw - "Zmień podatek w inwestycje".
 • Sportowe Podhale: Znajomi z lodowej tafli na rolkach

  17 czerwca 2024
  W Nowym Targu rozegrano dwa turnieje eliminacyjne mistrzostw Polski w hokeju na rolkach. Kibice mieli okazję obejrzeć w akcji znajomych z lodowej tafli. O wydarzeniu pisze w relacji portale sportowepodhale.pl .
 • II Young Jazz Festival – fajerwerk wokalnych talentów

  17 czerwca 2024
  Cztery godziny trwała niedzielna jazzowa uczta w Miejskim Centrum Kultury. W finałowym koncercie II edycji Young Jazz Festival wystąpiło dwudziestu młodych wykonawców z powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego. Swoją nagrodę przyznała też publiczność. Wybór był trudny, bo nasz region jest bogaty w wokalne talenty.
 • Stadion Miejski oraz boisko przy Hali Gorce z nową nawierzchnią jeszcze w tym roku

  17 czerwca 2024
  Zimowe warunki nie będą już przeszkodą w treningach nowotarskich klubów piłkarskich. Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu oraz budżetu miasta Nowy Targ, na obiektach sportowych znajdzie się sztuczna murawa skandynawskiego producenta.
 • Oficjalne otwarcie Zakładu Aktywności Zawodowej OD_NOWA w Nowym Targu

  14 czerwca 2024
  W piątek, 14 czerwca, w Nowym Targu miało miejsce oficjalne otwarcie Zakładu Aktywności Zawodowej OD_NOWA w Nowym Targu. W uroczystości wziął udział dr Krzysztof Trochimiuk, Zastępca Burmistrza Miasta Nowy Targ.
 • Spotkanie autorskie z Agnieszką Krawczyk w nowotarskiej bibliotece.

  13 czerwca 2024
  Miejska Biblioteka Publiczna w Nowy Targu zaprasza na spotkanie z Agnieszką Krawczyk, autorką bestselerowych powieści obyczajowych i kryminałów, a także książek dla dzieci.
- dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, - utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
Podstawowe (wymagane)
Ułatwiające
Statystyczne