X
Narodowy Spis Powszechny Ludnoci i Mieszka 2021
RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 126
Małe Szarotki niepokonane!

Rozegrany w niedzielę 3 listopada na nowotarskim lodowisku Polsko-Słowacki Turniej Mini hokeja pod patronatem Burmistrza Miasta Nowego Targu Grzegorza Watychy jest już za nami i naszymi zawodnikami! Najmłodsza reprezentacja "Szarotek" zaserwowała wszystkim przybyłym do Miejskiej Hali Lodowej festiwal bramek i fantastycznych akcji.

W sumie na 7 spotkań Nabór MMKS Podhale Nowy Targ triumfował aż 7-krotnie! Hej, hej, Podhale!

Miniony turniej organizowany przez Klub Hokejowy MMKS-Podhale Nowy Targ pod patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ był nie tylko okazją do stawienia czoła rywalom, ale przede wszystkim sportową rywalizacją dla młodych hokeistów, z okazją do prezentacji swoich umiejętności, tym bardziej, że na trybunach był mocny doping ze strony rodziców, dziadków i przyjaciół. W turnieju udział wzięło 8 drużyn:  4 z Polski - Zagłębie Sosnowiec, KS Cracovia, KS Unia Oświęcim, MMKS Podhale Nowy Targ oraz 4 ze Słowacji - HC Lučenec, MHK Kežmarok, HC LEV Dubnica , HK Altis Namestovo

Turniej

W turnieju wzięło udział około stu zawodników. W trakcie wydarzenia zostało rozegranych 28, 15-minutowych meczy, które równolegle toczyły się na tafli A i B. Numerem 1 turnieju okazała się drużyna MMKS PODHALE NOWY TARG, która na 7 spoktań w turnieju, dostarczała wszyskim radości z triumfu aż 7 razy! 

Turniej przebiegł w doskonałej, rodzinnej atmosferze. Imprezie towarzyszyło wiele radosnych momentów, które pozwoliły naprawdę zachłysnąć się pięknem hokeja i to w jego w najmłodszym wydaniu. Turniej nie odbył by się bez wsparcia naszego Burmistrza Miasta, który mocno stawia na sportowy rozwój dzieci, również naszych hokejowych dzieci. Natomiast Cukiernia Piotra Żarneckiego, która mieści się na nowotarskim rynku obok słynnych nowotarskich lodówzadbała o dostarczenie wszystkim zawodnikom przepysznych drożdżówek, które wzmocniły sportowców podczas przerwy w meczach. Również mocne uściski podziękowań należą się Tomaszowi Kaczmarczyk z drukarni Press Colour przy ulicy Parkowej w Nowym Targu, która również rodzinie wspiera nowotarski hokej. Serdecznie dziękujemy rodzicom a w szczególności mamą za zorganizowanie wspaniałego poczęstunku dla gości, który to poczęstunek był dostępny dla wszystkich na sali VIP w Miejskiej Hali Lodowej  .      Wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc w organizacji tego turnieju, a przede wszystkim zawsze chętnym do pomocy i gotowym do działania rodzicom, którzy zadbali o przygotowanie tafli lodowej jaki i protokołowanie wyników  - DZIĘKUJEMY! 

fot. Szymon Pyzowski 


Harmonogram odbytych meczy i tabela wyników.

Jeszcze raz gratulujemy całej drużynie w składzie: 
Trener Kacper Duda.
Bramkarze : Parszywka Bartosz, Szlachtowski Alek 
Zawodnicy : Danel Piotr, Duda Eryk, Patryk Węglarczyk, Rzeczkowski Miłosz, Wsół Gabriel, Jaszczyk Helena, Marek Maciej, Zubek Szymon, Walicki Bartosz, Śiaśkiewicz Hubert.
Całym sercem zawsze zaangażowani kierownicy drużyny ; Kowalski Marcin, Szlachtowski Leszek.

Współorganizator turnieju Rzeczkowski Wojciech, Tomasz Węglarczyk            

Print Informacja z dnia 06-11-2019, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 817 razy
Źródło: Nadesłane   więcej z tej kategorii (Nadesłane)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE