X
Narodowy Spis Powszechny Ludnoci i Mieszka 2021
RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 60

Zakończyły się rozgrywki w Nowotarskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej. Po blisko czterech miesiącach zmagań, w trakcie których rozegrano 14 kolejek, tytuł mistrzowski, podobnie jak w rozgrywkach trawiastych, wywalczyła drużyna Gazdy.

www.podhaleregion.pl 09-03-2018

Ambitne wyzwanie podjęła Grupa Modelarska Nowy Targ wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury, organizując w jego holach na parterze II Wystawę Modeli Redukcyjnych. Ponad 150 frapujących miniatur, do tego figurki systemów ze świata fantasy, dioramy, „surowe” modele i świetne zdjęcia latających maszyn - będzie tam można oglądać do końca marca.

www.podhaleregion.pl 06-03-2018

Promocja książki red. Jerzego Sadeckiego pt. „Rektor Rozbójnik” odbędzie się 6 marca o godzinie 18.00 w sali koncertowej nowotarskiej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina przy ulicy Parkowej 12.

www.podhaleregion.pl 06-03-2018

Burmistrz Grzegorz Watycha i Paweł Firlej – dyrektor krakowskiego Oddziału Zakładu Gazowniczego Polskiej Spółki Gazownictwa podpisali list intencyjny. Wieńczy on i formalizuje dotychczasową współpracę oraz daje perspektywy rozwoju sieci na terenie miasta, tym samym przyczyni się do ograniczenia niskiej emisji. Dyrektor Firlej był też gościem 46. sesji Rady Miasta i miał tam swoje wystąpienie.

www.podhaleregion.pl 28-02-2018

Na liście wniosków ocenionych do tej pory w Małopolsce, a ubiegających się o dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego - przoduje rewitalizacja Miejskiego Ośrodka Kultury, z całą pulą możliwych do uzyskania punktów i przyznaną 6-milionowa dotacją (w maksymalnej możliwej wysokości).

www.podhaleregion.pl 01-02-2018

NOWY TARG. Tym razem oranżowo-czarne kreacje Orkiestry Straussowskiej Obligato, maestro Jerzy Sobeńko, jak zwykle, w czarnym fraku i czarująca dama sceny - Jolanta Suder. Tych sprawców wspaniałych muzycznych wydarzeń nowotarska publiczność zna już długo, a polubiła mocno i bez uroku muzyki, który niosą z sobą – już sobie nie wyobraża witania Nowego Roku.

www.podhaleregion.pl 08-01-2018

HOKEJ. Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ imponują formą strzelecką na początku 2018 roku. Po piątkowej wygranej 7:0 w Bytomiu, tym razem już na własnym lodowisku nowotarżanie pokonali w nieco mniejszych rozmiarach 5:0 Naprzód Janów.

www.podhaleregion.pl 08-01-2018

Oprotestowanie przez miasto negatywnej oceny formalnej wniosku o dofinansowanie modernizacji budynku dworca PKP przyniosło nadspodziewanie dobry skutek. Przy ponownej ocenie nowotarski projekt zdobył 100 procent możliwych do uzyskania punktów. Dofinansowanie kosztów zadania z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego wyniesie 2 miliony 800 tys. zł.

www.podhaleregion.pl 28-12-2017

NOWY TARG. W końcówce roku umów na dofinansowanie jest tak dużo, że wicemarszałek Stanisław Sorys nie nadąża już z osobistymi wizytami w miastach i gminach. Umowy przychodzą pocztą. Nowotarski magistrat otrzymał właśnie dwie, na łączną sumę ładnych kilku milionów zł. 

www.podhaleregion.pl 11-11-2017

Tego roku miejskie rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 gościła u siebie „dwójka”, która w zeszłym roku świętowała 50-lecie istnienia swojego budynku i szczyci się dobrze wyposażonymi pracowniami wspomagającymi rozwój ucznia. Opóźniony o dwa dni początek nauki jest równocześnie początkiem funkcjonowania szkół w nowym systemie organizacyjnym i nowych wyzwań dla miejskiej oświaty.

www.podhaleregion.pl 05-09-2017

W poruszające wydarzenia obfitował drugi dzień nowotarskich obchodów 75. rocznicy Holocaustu na terenie naszego powiatu. Ponad sto osób – absolutnie nie przypadkowych – spotkało się przed dawnym, największym w mieście miejscem modlitwy – synagogą, w której dziś działa kino „Tatry”. Stanął tam namiot z planszami historycznej wystawy, na ziemi leżały kamienie z nazwami miejscowości Nowotarszczyzny, których żydowscy mieszkańcy stracili życie w akcji Reinhardt.

www.podhaleregion.pl 04-09-2017

Poetycko, muzycznie i przejmująco zaczęło się pierwszy raz na Podhalu organizowane upamiętnianie 75. rocznicy Zagłady Żydowskich Mieszkańców Powiatu Nowotarskiego. Pierwsza jego odsłona, z wydarzeniami w Miejskim Ośrodku Kultury, wypełniła artystycznymi przeżyciami cały środowy wieczór.

www.podhaleregion.pl 01-09-2017

POLSKA-SŁOWACJA. Jest to największa umowa, jaką miasto podpisało w ramach programu Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020. Za prawie 3 miliony złotych wybrany w przetargu wykonawca w miejscu oficyny dawnego Hotelu Herza przy ul. Sobieskiego zbuduje nowy obiekt. Będzie to Muzeum Drukarstwa.

www.podhaleregion.pl 28-08-2017

Już w rzęsistym deszczu odbywały się koncerty drugiego dnia Jarmarku. Orkiestra Straussowska „Obligato” dała się zaprosić do Nowego Targu już 12-ty raz. Tych znakomitych muzyków dostarczających wspaniałej rozrywki na światowym poziomie kochają w mieście wszyscy, ale też cały zespół pod batutą maestro Jerzego Sobeńki wyjątkowo ceni sobie nowotarską publiczność.

www.podhaleregion.pl 21-08-2017

Po koncercie Kamila Bednarka rozbawiona publiczność wcale nie musiała opuszczać rynku, bo czekał ją jeszcze jeden koncert - już w innych muzycznych klimatach. Reggae zastąpił rock w sprawdzonym, dobrym wykonaniu.

www.podhaleregion.pl 18-08-2017
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 17 z kategorii: www.podhaleregion.pl
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE