X
Narodowy Spis Powszechny Ludnoci i Mieszka 2021
RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 173
“Nowy Targ to hokej. Hokej to Nowy Targ”. Jest już miejski kalendarz na 2021 rok

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Urzędzie Miasta, burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha zaprezentował tegoroczny, miejski kalendarz ścienny. To wydawnictwo, na które wielu czeka z niecierpliwością – kalendarz zawsze kojarzy się bowiem z pięknymi zdjęciami, dobrą jakością i jako taki, stanowi wyjątkową ozdobę.

W tym roku kalendarz został poświęcony hokejowi, wyróżnia go hasło “Nowy Targ to hokej. Hokej to Nowy Targ”, a za projekt i realizację odpowiada Jarosław Haber.

-Na skutek obostrzeń kibice są odcięci od możliwości podziwiania na żywo zawodników, więc mieliśmy taki zamiar, żeby dać coś kibicom, mieszkańcom, a wszystkim, którzy sympatyzują z naszym miastem przypomnieć, że wizytówką Nowego Targu są Szarotki – tłumaczył ideę powstania tegorocznego kalendarza burmistrz Nowego Targu, Grzegorz Watycha – Dopóki mamy ten wyróżnik spośród ponad trzystu miast powiatowych w Polsce, musimy ugrać na nim jak najwięcej dla siebie, dla promocji Nowego Targu i nie tracić tego waloru, bo zbudować coś jest ciężko, a zrezygnować i zburzyć pewną tradycję jest bardzo łatwo.

Kalendarz zawiera zdjęcia wszystkich zawodników tego sezonu oraz ekipy trenerów. Zostały wykonane podczas specjalnie zaaranżowanej sesji zdjęciowej – nie w trakcie meczu, czy treningu, ale przy wygaszonych światłach hali lodowej. 

-Było to wyzwanie, bo do tej pory takich dynamicznych zdjęć przy wygaszonych światłach hali jeszcze nie było. Zrobiłem zdjęcia wszystkich zawodników z tego sezonu łącznie z ekipą trenerską. Zdjęcia pokazują, jaki ten sport jest – że jest dynamiczny, kontaktowy i że sprawia dużo radości. Myślę, że to nie lada gratka dla kibiców. Wynagrodzi to trochę tę absencję na meczach – mówił twórca kalendarza, Jarosław Haber. Zaznaczył, że wewnątrz są wyłącznie autentyczne zdjęcia, bez fotomontażu. Wyjaśnił też, skąd wziął się pomysł na hasło przewodnie:

-W Polsce ludzie, którzy kompletnie nie zajmują się hokejem, kojarzą nasze miasto z tym sportem. Stąd propozycja hasła “Nowy Targ to hokej, Hokej to Nowy Targ”. Hokej w Nowym Targu to jest jednak wielka, wielka tradycja. Brand Podhale Nowy Targ jest naprawdę znaczący – przekonywał Jarosław Haber.

Prezentacja kalendarza

Część kalendarzy standardowo będzie rozesłana i rozdystrybuowana przez Wydział Promocji dla partnerów miasta, a część będzie przekazana do klubu, który będzie mógł ewentualnie odsprzedać je dalej:

-Dla spragnionych kibiców na pewno będą dostępne w klubie – mówił burmistrz Nowego Targu – Wcześniej kalendarze były wręczane jako nagroda w konkursach, czy np. podczas Biegu Podhalańskiego. Bieg zaplanowano na 6 lutego, odbędzie się, jeśli pozwolą rygory sanitarne i ilość śniegu.

Print Informacja z dnia 14-01-2021, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 471 razy
Źródło: nowytarg24.tv więcej z tej kategorii (nowytarg24.tv)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE