RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 18

17 października 2020 r. w Wieliczce odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin z udziałem 109 zawodników reprezentujących ponad 40 klubów.

Nadesłane 23-10-2020

Rusza 5. edycja Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy. Do 18 grudnia 2020 roku można zgłaszać kandydatów w kategoriach Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników i Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie. Organizatorami konkursu są instytucje województwa małopolskiego: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

Nadesłane 22-10-2020

Do wejścia w życie zapisów małopolskiej uchwały antysmogowej pozostało nam niewiele ponad rok. Jak będzie będzie wyglądało egzekwowanie jej zapisów – jeszcze nie wiadomo. Pewne jest tylko to, że na zastąpienie „kopciuchów” ekologicznymi źródłami ciepła czasu jest już naprawdę mało.

nowytarg24.tv 20-10-2020

Studio Piosenki Septyma – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu reprezentowało miasto Nowy Targ na wielu festiwalach i konkursach muzycznych. Z każdym dniem przybywa sporo  sukcesów, co świadczy o pracowitości i zapale młodych artystów.

MOK 20-10-2020

Uprzejmie informujemy, że  zgodnie z decyzją Zastępcy Generalnego Komisarza Spisowego od 10 października 2020 r. istnieje  możliwość  przeprowadzania spisu rolnego przez rachmistrzów w formie wywiadów bezpośrednich z respondentami w terenie. Przeprowadzanie spisu rolnego tą metodą będzie realizowane z zachowaniem  wszystkich zaleceń sanitarnych

Reporter 20-10-2020

Na RestaurantWeek.pl wystartowały rezerwacje na jesienną edycję Restaurant Week – największego i najpopularniejszego wydarzenia kulinarnego w Polsce. Od 28 października do 15 listopada najlepsi Szefowie Kuchni przygotowują popisowe trzydaniowe doświadczenia w festiwalowej cenie i formule zero-waste.

Nadesłane 19-10-2020

Jesteśmy na półmetku zbierania informacji w Powszechnym Spisie Rolnym 2020. Przypominamy, że Urząd Statystyczny w Krakowie organizuje wiele konkursów, których celem jest promocja spisu. Zagadki, zadania i pytania sprawdzające wiedzę skierowane są do różnych grup odbiorców, a więc każdy może podjąć wyzwanie i wziąć udział w wybranym konkursie.

Nadesłane 19-10-2020

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego w Nowym Targu przypomina o obowiązujących NAKAZACH:

  • zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych i środkach komunikacji publicznej,

  • dystansu społecznego - co najmniej 1,5m odległość od innych osób,

Reporter 16-10-2020

Kilka tygodni temu swój szczególny dzień miały wszystkie przedszkolaki, więc teraz przyszła pora na uhonorowanie kolejnej części przedszkolnej ekipy. 

Reporter 16-10-2020

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu zachęca do wzięcia udziału w akcji #WspierajSeniora. Każdy może nieść pomoc osobom starszym i samotnym. Czasem wystarczy zrobić komuś zakupy, zrealizować receptę, wyprowadzić psa czy odebrać przesyłkę na poczcie, żeby uchronić go przed ciężką chorobą! 

Reporter 16-10-2020

Za dwa tygodnie, 26 października, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski w ramach „Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”, czyli na tzw. małe przetwórstwo i rolniczy handel detaliczny.

Reporter 15-10-2020
 
Akcja zbierania nakrętek dotarła do Nowego Targu, na terenie miasta postawione zostały dwa pojemniki na plastikowe nakrętki: przy Szkole Podstawowej nr 1 i na terenie Pływalni Miejskiej w Nowym Targu. 
Reporter 14-10-2020

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy nowotarskich przedszkoli i szkół.

W imieniu władz Nowego Targu składamy Państwu w Dniu Edukacji Narodowej wyrazy podziękowania za codzienne, niezwykle trudne działania edukacyjne i wychowawcze na rzecz naszych dzieci. Wierzę, że ten wysiłek uczyni z nich ludzi mądrych i szlachetnych, a efekty Państwa pracy okażą  się satysfakcjonującą  nagrodą.

Sprawy Urzędu 14-10-2020

Mając na względzie dobro zaproszonych Gości oraz Mieszkańców ze względu na niepokojące doniesienia związane ze stale wzrastającą liczbą zachorowań na COVID-19, Jesteśmy zmuszeni odwołać spotkanie zaplanowane na 19.10.2020 r. w Parku Miejskim im. Adama Mickiewicza dotyczące symbolicznego upamiętnienia wzajemnych stosunków partnerskich poprzez zasadzenie "drzew przyjaźni" oraz zamontowanie tablic. Liczymy, że w możliwie najbliższym dogodnym terminie uda Nam się spotkać, aby wspólnie celebrować Nasze partnerstwa.

Reporter 13-10-2020 

Zakończono prace przy budowie parkingu Park & Ride na końcowym odcinku ul. Kolejowej w Nowym Targu, tj. tuż przy dworcu PKP. To dwa place postojowe z bezpośrednimi zjazdami z ulicy, zapewniające 50 miejsc parkingowych dla samochodów – w tym 3 miejsca dla osób niepełnosprawnych – a także 10 stanowisk postojowych dla rowerów. Inwestycję w trybie “zaprojektuj i wybuduj” realizowała firma Zibud z Kamienicy za kwotę 587,5 tys. zł.

nowytarg24.tv 13-10-2020
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 722
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE