X
Narodowy Spis Powszechny Ludnoci i Mieszka 2021
RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 36
Trasa wyścigu Nowy Targ Road Challenge wraz z utrudnieniami w ruchu drogowym

Organizator wyścigu kolarskiego Nowy Targ Road Challenge, który odbywać będzie się w dniach 24-26 lipca br. informuje o planowanej trasie zawodów oraz możliwości pojawienia się chwilowego wstrzymania ruchu drogowego.  Schemat tras znajduje się w załączonych planszach danych etapów.

I etap:
W dniu 24.07.2020 będzie odbywała się jazda indywidualna na czas po drodze rowerowej na odcinku Frydman- Falsztyn- Niedzica Zamek ul.Nad Zalewem. W związku z tym droga rowerowa będzie zamknięta w godz. 13:30- 18:30, natomiast na odcinkach dojazdowych do domów, mieszkańcy będą mogli dojechać podczas 15-minutowych przerw między startami zawodników. Start pierwszego zawodnika o godz. 14:00 przyjazd jego na metę ok. 14:20, a ostatniego ok. 18:30. W Niedzicy na ul.Nad Zalewem wjazd mieszkańców możliwy od strony jeziora.

II etap:
W dniu 25.07.2020 zawodnicy startują o godz. 9:00 w Białce Tatrzańskiej przy basenach Terma Bania, w związku ze startem będzie wstrzymany ruch na czas przejazdu 8:55 - 9:05 na odcinku wyjazdowym z Term Bania w DK49 w lewo do zjazdu z DK49 w ul. Pod Grapą, dalej zawodnicy pojadą w kierunku Łapsz Niżnych, gdzie wjadą na drogę rowerową do Dursztyna na jedną rundę przez Krempachy i Nową Białą, aby ponownie udać się w kierunku Łapsz Niżnych i tym razem na rundę drogą rowerową do Kacwina, z Kacwina do ronda w Niedzicy, a następnie Łapsze Niżne i w prawo w kierunku Dursztyna i dalej tak jak wcześniej, będą pokonywać 2 takie rundy. Utrudnienia w ruchu będą głównie w okolicy skrzyżowań na czas przejazdu zawodników. Na odcinku drogi powiatowej, którym biegnie trasa Szlaku Wokół Tatr w Łapszach Niżnych, zawodnicy będą jechać w dwóch różnych kierunkach, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności!

Droga rowerowa na odcinku Dursztyn- Łapsze Niżne- Kacwin będzie zamknięta w godz. 9:30-13:00!
Z rund zawodnicy zjadą w Trybszu w kierunku mety zlokalizowanej w Czarnej Górze na Litwince w okolicach godz. 11:30-12:30. Pierwsze kobiety są spodziewane o godz. 11:15, a mężczyźni ok. 12:00, w związku z bezpieczeństwem zawodników z parkingu przy Krzyżu na Litwince nie będzie możliwości zjazdu w godz. 11:00-13:00.

III etap
W dniu 26.07.2020 zawodnicy startują o godz. 10:00 z okolic Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu i jadą przez Rynek w kierunku ul. Grel, na czas przejazdu ruch będzie chwilowo ograniczony. Start ostry nastąpi po przejechaniu przejazdu kolejowego na ul.Grel. W związku z lokalizacją mety na ul. Grel za przejazdem kolejowym odcinek od przejazdu do wyjazdu na drogę powiatową w Trutym będzie wyłączony z ruchu w godz. 9:30- 14:00.

Dalej zawodnicy jada do Pyzówki, gdzie jadą tylko raz i dalej drogą rowerową do Krauszowa, dalej przez Długopole, Dział, Pieniążkowice dojeżdżają do Odrowąża, gdzie rozpoczynają rundy przez Beskid, Bukowina Osiedle, Podszkle, Piekielnik, Zauczne i w Odrowążu po przejechaniu 3 rund przez mężczyzn i 2 przez kobiety jadą prosto w kierunku Pieniążkowic, Działu, Długopola, Krauszowa, aby tutaj wjechać na drogę rowerową i z niej w kierunku Morawczyny i przez Trute na metę w Nowym Targu przy ulicy Grel.

Zjazd z Bukowiny Osiedle w kierunku Odrowąża w godz. 10:30-12:30, będzie ograniczony na czas zawodów, zaleca się objazd przez Podszkle i Piekielnik.

Na czas przejazdu będzie zamknięta droga rowerowa na odcinku Pyzówka- Morawczyna- Krauszów. Pierwsi zawodnicy spodziewani są ok. godz. 12:00

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności po trasie przebiegu wyścigu w związku ze wzmożonym ruchem kolarzy.
Więcej informacji na stronie organizatora www.nowytargroadchallenge.pl

 

Print Informacja z dnia 21-07-2020, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 634 razy
Źródło: Reporter   więcej z tej kategorii (Reporter)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE