RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 81

Burmistrz Miasta Nowy Targ informuje, że od dnia 01.04.2021 r. rozpocznie się inwentaryzacja obiektów pod kątem sporządzenia koncepcji montażu instalacji paneli fotowoltaicznych na terenie Gminy Miasto Nowy Targ w ramach projektu pn. „Montaż instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gmin: Nowy Targ, Miasta Nowy Targ, Czorsztyn, Łapsze Niżne, Brzesko, Alwernia, Babice, Chrzanów, Libiąż oraz Trzebinia” realizowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Sprawy Urzędu 31-03-2021

Miasto Nowy Targ w okresie od 1 marca do 18 marca 2021 r. realizowało projekt nauki jazdy na łyżwach pn.„Jeżdżę z głową”. Celem projektu było zagospodarowanie czasu wolnego dzieci, w tym szczególnie zdobycie umiejętności jazdy na łyżwach, zachęcenie dzieci do aktywnych form spędzania wolnego czasu, upowszechnianie kultury fizycznej w codziennym życiu.

Sprawy Urzędu 24-03-2021

Publikujemy listę nowotarskich restauracji i barów, które obecnie dostarczają jedzenie na wynos lub z opcją dowozu do domu. Szczegółowe informacje możecie uzyskać, kontaktując się z danym przedsiębiorcą.

Sprawy Urzędu 18-03-2021

Dotyczy inwentaryzacji obiektów zgłoszonych do montażu pomp ciepła i kolektorów słonecznych w ramach ww. projektu

Burmistrz Miasta Nowy Targ informuje, że od dnia 15.03.2021 r. rozpocznie się inwentaryzacja obiektów pod kątem sporządzenia koncepcji montażu instalacji pomp ciepła i kolektorów słonecznych na terenie Gminy Miasto Nowy Targ w ramach projektu pn. „Montaż instalacji odnawialnych źródeł energii na terenie Gmin: Nowy Targ, Miasta Nowy Targ, Czorsztyn, Łapsze Niżne, Brzesko, Alwernia, Babice, Chrzanów, Libiąż oraz Trzebinia” realizowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

 
 
Sprawy Urzędu 12-03-2021

Plebiscyt TOP 10 Liderów dostępności danych przestrzennych organizuje firma GIAP Sp. z o.o., z którą współpracuje tut. Urząd Miasta.

Miasto Nowy Targ zajęło miejsce 5 na 225 gmin w ww. plebiscycie.

Sprawy Urzędu 10-03-2021

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, pogody ducha, radości, spełnienia marzeń i życzliwych ludzi wokół siebie.

Grzegorz Watycha
Burmistrz Miasta Nowy Targ

Grzegorz Luberda
Przewodniczący Rady Miasta Nowy Targ

 
 
 
 
Sprawy Urzędu 08-03-2021 

W związku z ogłoszonym przez Rząd RP Narodowym Programem Szczepień przeciwko COVID-19, Urząd Miasta w Nowym Targu zgodnie z poleceniem Wojewody Małopolskiego został zobowiązany do zapewnienia transportu uprawnionych osób do punktów szczepień.

Ważne

  • Urząd Miasta nie wyznacza terminu i miejsca szczepienia, a organizuje jedynie transport osobom do tego uprawnionym, które mają już wyznaczony termin szczepienia.
  • Urząd Miasta nie organizuje przewozu zespołu szczepiennego do osób leżących w domach.
Sprawy Urzędu 19-02-2021

Urząd Miasta przypomina, iż od dnia 1 stycznia 2021 r. na terenie Miasta Nowy Targ obowiązuje opłata reklamowa od umieszczonych tablic reklamowych lub urządzeń reklamowych zgodnie z Uchwałą nr XXIV/266/2020 Rady Miasta Nowy Targ z dnia 16 listopada 2020 r. w sprawie: wprowadzenia na terenie gminy miasta Nowy Targ opłaty reklamowej, określenie zasad jej ustalenia i poboru oraz terminów płatności i wysokości stawek.

Sprawy Urzędu 10-02-2021

Urząd Miasta informuje, że w związku z wydaną przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nowym Targu decyzją z dnia 21 stycznia 2021 r. znak NHK.903.20.2.2021 stwierdza się warunkową przydatność wody do spożycia przez ludzi z wodociągu publicznego Nowy Targ.

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Targu sp. z o.o. podejmuje niezbędne działania w celu przywrócenia wody do jakości pozwalającej na spożycie, w tym monitoruje w ramach kontroli wewnętrznej jakość wody dostarczanej odbiorcom oraz informuje na bieżąco PPIS w Nowym Targu o uzyskanych wynikach badań.

Sprawy Urzędu 21-01-2021

Nowotarskie Sobótki, Wigilia w Mieście, Piknik Trial Country, zawody Turbacz Trail, koncerty, publikacje czy pomoc w zakresie pomocy społecznej to tylko niektóre zadania realizowane rokrocznie przy współpracy samorządu Miasta Nowy Targ z Organizacjami Pożytku Publicznego.

Sprawy Urzędu 12-01-2021

Uprzejmie informujemy, że 14 grudnia br. (poniedziałek) KASA Urzędu Miasta Nowy Targ będzie czynna tylko do godz. 14.00.

Za utrudnienia przepraszamy."

Sprawy Urzędu 11-12-2020 

Burmistrz Miasta Nowy Targ informuje, iż Mieszkańcy zainteresowani wydawaniem ZAŚWIADCZEŃ O WYSOKOŚCI PRZECIĘTNEGO MIESIĘCZNEGO DOCHODU PRZYPADAJĄCEGO NA JEDNEGO CZŁONKA GOSPODARSTWA DOMOWEGO w ramach programu „Czyste Powietrze”, mogą ubiegać się o przedmiotowe zaświadczenie w Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowym Targu, ul. Kościuszki 8, nr tel. 18 266 57 75 w. 161

Sprawy Urzędu 24-11-2020

Szanowni Mieszkańcy i Przedsiębiorcy!
Informujemy, że w Urzędzie Miasta Nowy Targ obowiązują normalne zasady obsługi klientów, z zachowaniem zasad, jakie nakładają §21 ust. 2 i §25 ust. 1 pkt 2 lit. d rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 1 grudnia 2020 r. w sprawie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r., poz. 2132) – dlatego też na terenie budynku obowiązkowo należy zakrywać usta i nos (przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo przyłbicy), a w jednym pomieszczeniu, w tym samym czasie, może przebywać tylko 1 klient na jedno stanowisko obsługi.

Sprawy Urzędu 12-11-2020

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy nowotarskich przedszkoli i szkół.

W imieniu władz Nowego Targu składamy Państwu w Dniu Edukacji Narodowej wyrazy podziękowania za codzienne, niezwykle trudne działania edukacyjne i wychowawcze na rzecz naszych dzieci. Wierzę, że ten wysiłek uczyni z nich ludzi mądrych i szlachetnych, a efekty Państwa pracy okażą  się satysfakcjonującą  nagrodą.

Sprawy Urzędu 14-10-2020

Chcesz uzyskać informację o dostępnych formach pomocy i warunkach ich uzyskania, potrzebujesz wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, znalazłeś się w trudnej sytuacji możesz zadzwonić pod uruchomioną infolinię 537-675-375. 

Sprawy Urzędu 12-10-2020
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 26 z kategorii: Sprawy Urzędu
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE