RSS RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejskie Centrum Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Oświaty i Usług Wspólnych
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Invest in Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Pomoc Ukrainie
2022 GUS Małopolska
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 75
KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin

Na zaproszenie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Krakowie, w dniach 17 – 18 listopada 2021 r. odbyła się wojewódzka Konferencja pn. „Usługi społeczne przyszłości - jak budować skuteczny system wsparcia”. Konferencja skierowana do kadry systemu pomocy i integracji społecznej, w szczególności pracowników ośrodków pomocy społecznej, powiatowych centrów pomocy rodzinie, domów pomocy społecznej.

Pierwszy dzień Konferencji miał miejsce w Muzeum Armii Krajowej im. Gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie. W spotkaniu wzięli udział eksperci, prelegenci polskich uczelni, przedstawiciele Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz osoby tworzące Centra Usług Społecznych.

Drugi dzień konferencji to cykl warsztatów realizowanych w formule zdalnej a ich tematyka związana była z działaniami interwencyjnymi w rodzinie, a także planowanymi zmianami w przepisach z obszaru przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Od roku 2018 Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu, w partnerstwie z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Nowym Targu, realizował projekt pn. „KOOPERACJE 3D – model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin”, koordynowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie, którego celem było zwiększenie kooperacji oraz poprawa współpracy pomiędzy instytucjami pomocy i integracji społecznej z podmiotami innych polityk sektorowych, m. in. pomocy społecznej, edukacji, zdrowia, sądownictwa, policji i innych.

Podczas konferencji, padły podziękowania dla Pana Grzegorza Watychy Burmistrza Miasta Nowy Targ za realizację we współpracy z Województwem Małopolskim - Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Krakowie projektu „KOOPERACJE 3D - model wielosektorowej współpracy na rzecz wsparcia osób i rodzin z życzeniami dalszych sukcesów w kreowaniu na poziomie lokalnym partnerskiej współpracy międzyinstytucjalnej oraz wzmacnianiu potencjału lokalnych społeczności i liderów.

Doceniono Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu za zaangażowanie w budowanie i rozwijanie Partnerskiej współpracy międzyinstytucjonalnej w środowisku lokalnym, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej podziękował za ostanie lata wspólnej pracy w ramach realizacji projektu, którego Miasto Nowy Targ był liderem. Podziękowania dla Ośrodka i całego zespołu - z życzeniami dalszych sukcesów, odebrała Pani Dyrektor Agnieszka Zmarzlińska, której została wręczona pamiątkowa statuetka dla Ośrodka Pomocy Społecznej za udział w projekcie.

Dyplom

Print Informacja z dnia 19-11-2021, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 993 razy
Źródło: Nadesłane   więcej z tej kategorii (Nadesłane)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE