Logo Nowy Targ

Urząd Miasta Nowy Targ

07 czerwca 2024

Na mocy Zarządzenia nr 0050.73.2024 z dnia 28 maja 2024 r. Burmistrz powołał nową Miejską Komisję Urbanistyczno – Architektoniczną w Nowym Targu.

20240607-01.jpg

Burmistrz Grzegorz Watycha w dniu 4 czerwca 2024 r. na pierwszym posiedzeniu wręczył akty powołania członkom Komisji. Podziękował za chęć pracy w Komisji i poświęcony czas na rozpatrywanie niezwykle istotnych, ale przy tym trudnych spraw z zakresu urbanistyki i planowania przestrzennego, które mają bezpośrednie przełożenie na rozwój Miasta Nowy Targ i poprawę jakości życia jego mieszkańców. Szczególnie, że czeka nas wszystkich nowe wyzwanie polegające na sporządzeniu projektu planu ogólnego miasta.

W kadencji 2024-2029 Komisja obradować będzie w następującym 8 osobowym składzie:

  1. mgr inż. Robert Duda
  2. mgr inż. Piotr Jarkiewicz
  3. mgr Antoni Matuszko
  4. mgr inż. arch. Agnieszka Rusnak
  5. mgr inż. arch. Katarzyna Salabura
  6. mgr inż. Beata Słowik-Kowalkowski
  7. mgr inż. arch. Bartłomiej Stawarz
  8. mgr inż. Wojciech Watycha

mgr Magdalena Czyszczoń – Sekretarz Komisji

 

Na posiedzeniu członkowie Komisji wybrali Przewodniczącego, którym został Pan Antoni Matuszko oraz zastępcę Przewodniczącego, którym został Pan Wojciech Watycha.

Miejska Komisja Urbanistyczno – Architektoniczna działa na podstawie ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym i pełni rolę ciała doradczego Burmistrza. Jej zadaniem jest wydawanie opinii do projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, projektu planu ogólnego miasta oraz opiniowanie ważnych dla mias

Dodano: 07.06.2024 Autor: Maksymilian Gryglak
- dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, - utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
Podstawowe (wymagane)
Ułatwiające
Statystyczne