RSS RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejskie Centrum Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Oświaty i Usług Wspólnych
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Invest in Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Pomoc Ukrainie
2022 GUS Małopolska
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 79
“Wasze wsparcie dodaje nam skrzydeł”. Podczas sesji uhonorowano mistrzów sportów zimowych

Sesję Rady Miasta Nowy Targ odwiedzili dziś wyjątkowi goście – pochodzący z Nowego Targu sportowcy Aleksandra Król i Dawid Kubacki. Mistrzom sportów zimowych symbolicznie podziękowano za sukcesy w minionym sezonie.

Przewodniczący Rady Miasta przypomniał najpierw najważniejsze osiągnięcia obojga sportowców w minionym sezonie. Dla Aleksandry Król był to przede wszystkim brązowy medal Mistrzostw Świata w snowboardowym slalomie równoległym w Bakuriani w Gruzji – największy, dotychczas, sukces w karierze. 

Z kolei Dawid Kubacki uplasował się na czwartym miejscu w Pucharze Świata, osiągając rekordową w karierze liczbę zwycięstw (6) i miejsc na podium (15); zdobył też drugie miejsce w Turnieju Czterech Skoczni oraz brązowy medal  Mistrzostw Świata w skokach narciarskich na dużej skoczni w Planicy. 

-W imieniu władz miasta chcieliśmy podziękować, pogratulować tych osiągnięć i życzyć dalszych sukcesów. Życzymy zdrowia przede wszystkim, aby kontynuować dobrą passę oraz zdrowia dla szanownej małżonki. Pani Aleksandrze Król-Walas od soboty, od przedwczoraj, życzymy sukcesów, najpierw odpoczynku, no i przede wszystkim dużo szczęścia, pomyślności na nowej drodze życia po wstąpieniu w związek małżeński – gratulował burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha.

Nie brakło upominków, kwiatów, oklasków oraz wspólnych zdjęć. Sportowcy otrzymali od burmistrza Nowego Targu nagrody pieniężne w wysokości 3 tys. zł każda. Słowa podziękowania skierowali też do władz miasta sportowcy:

-Chcieliśmy wam bardzo gorąco podziękować, że wspieracie nas na drodze do sukcesu i pomagacie, kibicujecie, bo to jest ogromne wsparcie i dodaje nam to skrzydeł w kontynuowaniu naszej kariery i zdobywaniu najlepszych wyników – mówiła Aleksandra Król. 

-Zawsze mamy w was wsparcie, nie tylko kiedy spotykamy się raz do roku i jesteśmy wyróżnieni, ale myślę, że mamy razem z Olą świadomość, że jako normalne osoby też  nam kibicujecie, oglądacie nasze wyczyny, trzymacie za nas kciuki, wspieracie nas i za to chciałbym serdecznie podziękować, bo miło jest, kiedy nasza praca, nasz wysiłek jest doceniany – dodał Dawid Kubacki. 

Więcej na stronie: nowytarg24.tv

Print Informacja z dnia 27-06-2023, opublikowana przez: Maksymilian Gryglak była czytana 382 razy
Źródło: nowytarg24.tv więcej z tej kategorii (nowytarg24.tv)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE