RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 80
Za nami kolejna koncertowa sobota

Za nami kolejny dzień z koncertami zorganizowanymi w ramach Wakacyjnej Strefy Letniej w Nowym Targu. Tym razem na scenie wystąpił dobrze znany nowotarskiej publiczności Piotr “Lupi” Lubertowicz, niezwykle charyzmatyczna Ewa Novel oraz mocno rockowy zespół Poisons. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu.

na zdjęciu: Ewa Novel, Bartek Łuczyński

Jako pierwszy na scenie pojawił się dziś Piotr Lubertowicz. W programie godzinnego koncertu nowotarskiego muzyka znalazła się m.in. interpretacja utworu Boba Dylana “All Along the Watchtower”, czy słynny przebój Martyny Jakubowicz “W domach z betonu”. Nie brakło też autorskich kompozycji i jak zwykle zachwycających, gitarowych solówek, gorąco oklaskiwanych przez publiczność. Przez większość koncertu “Lupiemu” na scenie towarzyszył na bębnach Janusz Zubek. 

Piotr “Lupi” Lubertowicz

Piotr “Lupi” Lubertowicz

Kolejną artystkę zapowiadał sam Lupi, gdyż to właśnie dzięki niemu i na jego zaproszenie Ewa Novel pojawiła się dziś w Nowym Targu. “Prawdziwy, wspaniały głos, w 100% na żywo” – rekomendował nowotarski muzyk. Pochodząca z Nowego Sącza – choć urodzona w Chicago – wokalistka, uczestniczka VII edycji Voice of Poland zachwyciła nie tylko skalą i oryginalną barwą głosu, ale też niezwykłą charyzmą.

Na scenie pojawiła się boso, a wśród towarzyszących jej muzyków znalazł się Bartek Łuczyński – jeden z najlepszych polskich muzyków grających na harmonijce ustnej, co potwierdza wysokie miejsce w rankingu prestiżowego kwartalnika “Twój blues”. Godzinny koncert składał się w większości z autorskich piosenek, choć nie brakło też takich standardów, jak “Hit the road Jack!” Raya Charlesa, “Work song” Niny Simone, czy “Sweet Home Chicago” The Blues Brothers. 

Występ nowosądeckiego zespołu Poisons

Występ nowosądeckiego zespołu Poisons 

Koncertową sobotę zwieńczył występ zespołu Poisons. Grupa nowosądeckich muzyków zaprezentowała nieco ostrzejszą muzykę, ocierającą się o gotycki rock, a nawet metal. Mocnemu graniu towarzyszyły efekty specjalne w postaci buchających płomieni i sztucznych ogni. W programie tego koncertu również nie zabrakło coverów, a jednym z najsłynniejszych, jakie zabrzmiały dziś na rynku w Nowym Targu był szlagier “Co mi Panie dasz” Bajmu. 

Relacja filmowa z wydarzenia – w najbliższym “Przeglądzie Tygodniowym”. Krótkie muzyczne live’y z koncertów – na naszym Facebooku. 

Print Informacja z dnia 16-08-2021, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 128 razy
Źródło: nowytarg24.tv więcej z tej kategorii (nowytarg24.tv)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE