RSS RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejskie Centrum Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Oświaty i Usług Wspólnych
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Pomoc Ukrainie
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 144
Katarzyna Mrożek i Beata Cholewa w Altanie

W najbliższą niedzielę 18 lipca zapraszamy na godz.17.00 do Altany na koncert duetu smyczkowego Katarzyna Mrożek i Beata Cholewa z klasycznym repertuarem. Zatem poczujemy się jak we wiedeńskim parku. Koncert w ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Beata Cholewa - wiolonczelistka pochodząca z Nowego Targu. Swoją naukę gry na wiolonczeli rozpoczęła w PSM I i II st. w Nowym Targu. Następnie ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Białymstoku oraz studia magisterskie na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Brała udział w licznych kursach mistrzowskich m. in. w Busku- Zdroju, Przemysłu, Żaganiu oraz w Zakopanem, współpracując z takimi prof. jak Tomasz Strahl, Roman Jabłoński, Stanisław Firlej, Paweł Głombik. Uczestniczyła w projekcie orkiestrowym RIAS w Berlinie, gdzie miała okazje wystąpić w Filharmonii Berlinskiej. Współpracowała z Wrocławską Orkiestrą Symfoniczną oraz Wrocławską Orkiestrą Kameralną Leopoldinum, Baltic Neopolis Orchestra w Szczecinie, Orkiestrą Zdrojową w Krynicy Zdroju, Suwalską Orkiestrą Kameralną oraz Tatrzańską Orkiestrą Klimatyczną w Zakopanem. Obecnie jest nauczycielem w szkołach muzycznych.

Katarzyna Mrożek - Nowotarżanka wywodząca się z rodziny artystów plastyków, skrzypaczka, muzyk, z zamiłowania grafik warsztatowy. Naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku 7lat w PSM I i II st. im. Fryderyka Chopina w Nowym Targu, a kontynuowała swoje umiejętności w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej. W 2019r. ukończyła studia na Akademii Muzycznej w Krakowie. Podczas studiów brała udział w programie Erasmus+ w National University of Music Bucharest w Rumunii. Wielokrotna uczestniczka Międzynarodowych Kursów Muzycznych im. Zenona Brzewskiego w Łańcucie. Współpracuje z Tatrzańską Orkiestrą Klimatyczną z Zakopanego. Obecnie jest skrzypaczką w "Archetti" Orkiestrze Kameralnej Miasta Jaworzna oraz nauczycielem gry na skrzypcach w szkole muzycznej w Nowym Targu.

Print Informacja z dnia 13-07-2021, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 721 razy
Źródło: MOK więcej z tej kategorii (MOK)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE