RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejskie Centrum Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 63
Mistrzynie z Nowego Targu

Po sześciu latach unihokeistki MMKS Podhale Nowy Targ ponownie sięgnęły po tytuł Mistrzyń Polski. W meczu finałowym podopieczne Arkadiusza Pysza pokonały Jedynkę Trzebiatów.

MMKS Podhale Nowy Targ – Jedynka Trzebiatów 5:4 (2:2, 1:1, 2:1)

Bramki: 1:0 Osmala (Timek Dziadkowiec) 3, 2:0 Mamak 7, 2:1 Hliwa (Krzywak) 10, 2:2 Kluczyńska (Cirocka) 14, 2:3 Hliwa 31, 3:3 Osmala (Kowalczyk) 36, 4:3 Cyrwus (Osmala) 43, 4:4 Kotelnicka (Drzymała) 54 , 5:4 Szewczyk 53.

Podhale: Hobot – Timek Dziadkowiec, Szewczyk, Kowalczyk, Pysz, Mamak, Gajewska, Pudzisz, Osmala, Filak, Cyrwus, Bobrowska.

Początek meczu świetny w wykonaniu Podhala, które po 7 minutach prowadziło już 2:0. Wynik – w momencie liczebnej przewagi nowotarżanek – otworzyła w Anna Osmala, a na 2:0 efektownie z dystansu trafiła Ewelina Mamak. Przyjezdne jednak jeszcze w pierwszej tercji straty odrobiły. Patrycja Gliwa i Magdalena Kluczyńska w odstępie niespełna czterech minut znalazły drogę do bramki strzeżonej przez Magdaleną Hobot. Także druga tercja remisowa. Tym razem to jednak trzebiatowianki pierwsze cieszyły się z gola. Równo w połowie tej odsłony po raz drugi tego dnia skutecznym strzałem popisała się Hliwa. W 36 minucie ponownie Podhalanki skorzystały z gry w liczebnej przewadze i po zagraniu zza bramki od Moniki Kowlaczyk, swoje drugi trafienie tego dnia zaliczyła Osmala.

Jedna z pierwszych akcji nowotarżanek w trzeciej tercji, dała im gola numer trzy. Strzał Osmali bramkarka Jedynki obroniła, ale przy dobitce Anny Cyrwus była już bezradna. Jedynka odpowiedziała w 53 minucie pięknym golem Nikoli Kotelnickiej, ale 25 sekund później prowadzenie Podhalu przywróciła – także strzałem z dystansu – Justyna Szewczyk. W 55 minucie od straty gola – po strzale Mai Mazur – gospodynie uratowała poprzeczka. Ostatnie fragmenty spotkania to rosnący napór trzebiatowianek, które jednak nowotarżanki skutecznie – przy olbrzymim udziale Hobot, ale i też sporym szczęściu – odparły i po syrenie końcowej mogły cieszyć się z drugiego w historii klubu tytułu Mistrza Polski!

MVP sezonu została Gabriela Pysz.

MACIEJ ZUBEK

Print Informacja z dnia 31-05-2021, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 259 razy
Źródło: nowytarg24.tv więcej z tej kategorii (nowytarg24.tv)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE