X
Narodowy Spis Powszechny Ludnoci i Mieszka 2021
RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 84
Halowe Mistrzostwa Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej

W dniach 06-07.02.2021 r. równolegle na hali sportowej przy Technikum Mechanicznym oraz na hali sportowej na Niwie w Nowym Targu odbył się Halowy turniej Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w Nowym Targu pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ Pana Grzegorza Watychy w kategoriach: Orlik, Młodzik, Trampkarz, Junior Młodszy, Junior Starszy,

 

Kat. Orlików

Finały:

Wiatr Ludźmierz – NKP Podhale 3-0
KS Zakopane – FA Tokarnia 4-0
NKP Podhale - KS Zakopane 0-8
Wiatr Ludźmierz - FA Tokarnia 4-1
KS Zakopane - Wiatr Ludźmierz 0-1
NKP Podhale - FA Tokarnia 2-0


I Miejsce – Wiatr Ludźmierz
II Miejsce – KS Zakopane
III Miejsce - NKP Podhale
IV miejsce – FA Tokarnia

 

Najlepszy Strzelec Kuźma Adrian KS Zakopane
Najlepszy Bramkarz Zygmond Filip Wiatr Ludźmierz
MVP Turnieju Michalak Mateusz Wiatr Ludźmierz

 

Kat. młodzików

 

Finały:

KS Zakopane – PAS Szczawnica 1-0 (Ślimak)
KS Niedzica – Wiatr Ludźmierz 3-1 (Kowalczyk 2 Kubowicz - Szczęch)
KS Zakopane – KS Niedzica 0-3 (Kubowicz Pierwoła Krzyszkowski)
PAS Szczawnica – Wiatr Luźmierz 1-0 (Sterlicki)
PAS Szczawnica – KS Niedzica 0-3 (Kubowicz 2 Krzyszkowski)
KS Zakopane – Wiatr Ludźmierz 2-3(Konieczko, Ziółek -Rzadkosz, Handzel, Ciągwa)


Najlepszy strzelec KUBOWICZ DAWID KS NIEDZICA
Najlepszy bramkarz KOWALCZYK SZYMON KS NIEDZICA
MVP turnieju ŚLIMAK STANISŁAW KS ZAKOPANE

1.KS NIEDZICA
2.KS ZAKOPANE
3.WIATR LUDŹMIERZ
4. PAS SZCZAWNICA

 

Kat. trampkarzy

Finały:

Gr. 1 - KS Zakopane - AP Szaflary 5-0 (Makowski x 2 Chmerek, Stankiewicz, Budz)
Gr. 2 - ZKP Zakopane - Jarmuta Szczawnica 4-0 ( Kluś x 3, Sarota)
Gr. 3 - Orawa Jabłonka - Didi Gol Rabka Zdrój 2-1 ( Fedor, Kidoń - Knapczyk)
Gr. 1 - KS Zakopane - Górale Nowy Targ 5-3 ( Lipowy x 2, Budz x 2, Stankiewicz- Gajda, Kaleta Tętnowski)
Gr. 2 - Wiatr Ludźmierz - ZKP Zakopane 0-1 (Klimek)
Gr. 3 - Jordan Jordanów - Didi Gol Rabka Zdrój 2-4 (Łaczek x2 - Słoński 2x Worwa, Konieczny)
Gr. 1 - Górale Nowy Targ - AP Szaflary 3-0 (Tetnowski, Duda, Gajda)
Gr. 2 - Wiatr Ludźmierz - Jarmuta Szczawnica 2-2 (Bednarz 2x -Borzęcki, Kaszycki)
Gr. 3 - Orawa Jabłonka - Jordan Jordanów 0-0


Gr. 3 o miejsca 7-9 AP Szaflary – Jarmuta Szczawnica 1-8 ( Rzadkosz – Borzęcki x 5 Kaszycki , Kurnyta, Sroka)
Gr. 2 o miejsca 4-6 Górale Nowy Targ – Wiatr Ludźmierz 0-1 (Bednarz)
Gr. 1 o miejsca 1-3 KS Zakopane – ZKP Zakopane 0-2 ( Kluś, Klimek )

Gr. 3 o miejsca 7-9 AP Szaflary – Jordan Jordanów 0-7 (Kosek x 3 , Łaczek x 2 Strzelczyk, Koza)
Gr. 2 o miejsca 4-6 Górale Nowy Targ – Didi Gol 0-3 ( Słoński, Worwa x2)
Gr. 1 o miejsca 1-3 KS Zakopane – Orawa Jabłonka 0-4 ( Fiedor x 2, Kidoń, Stanaszek)

15:57 Gr. 3 o miejsca 7-9 Jarmuta Szczawnica – Jordan Jordanów 0-2 (Łaczek x 2)
16:15 Gr. 2 o miejsca 4-6 Wiatr Ludźmierz – Didi Gol 1-2 ( -Konieczny, Paśko )
16:32 Gr. 1 o miejsca 1-3 ZKP Zakopane – Orawa Jabłonka 2-1 (bukowski sarota- fedor)

I Miejsce ZKP Zakopane
II Miejsce Orawa Jabłonka
III Miejsce KS Zakopane
IV Miejsce Didi Gol Rabka
V Miejsce Wiatr Ludźmierz
VI Miejsce Górale Nowy Targ
VII Miejsce Jordan Jordanów
VIII Miejsce Jarmuta Szczawnica
IX Miejsce AP Szaflary

 

Najlepszy Strzelec – Łaczek Paweł Jordan Jordanów
Najlepszy bramkarz – Adam Turwoń Orawa Jabłonka
Najlepszy zawodnik – Jakub Kluś ZKP Zakopane

 

Kat. junior młodszy

Finały:

Biali Biały Dunajec - KS Zakopane 4-0 ( Burnus, Zapotoczny, Stołowski x 2)
Przełęcz Łopuszna - Lepietnica Klikuszowa 2-0 (Goleniowski 2x)
Wiatr Ludźmierz - Orawa Jabłonka 1-0 (Bryniarski)
Biali Biały Dunajec - Lepietnica Klikuszowa 0-2(Pańszczyk, Lendecki)
KS Zakopane - Wiatr Ludźmierz 0-0
Przełęcz Łopuszna - Orawa Jabłonka 1-3 (Bryniarski-Styrła skoczyk Janowiak)
Biali Biały Dunajec - Wiatr Ludźmierz 1-4 (Krauzowicz, Jankowski x 2, Laskowski - Stołowski)
Lepietnica Klikuszowa - Orawa Jabłonka 0-4 ( Zahora, Oskwarek x 2 , Dworszczak)
KS Zakopane - Przełęcz Łopuszna 4-2 (Karlak, Bukowski, Czernik Smok , -Twaróg, Kubiec)
Biali Biały Dunajec - Orawa Jabłonka 3-2 (Stołowski x2, Łojas - Janowiak, Oskwarek)
Wiatr Ludźmierz - Przełęcz Łopuszna 5-1 (Jabłoński x 3, Twaróg, Bryniarski - Zygmund
Lepietnica Klikuszowa - KS Zakopane 3-1 (Lendecki, Pańszczyk2x -Gracjasz
Biali Biały Dunajec - Przełęcz Łopuszna 1-1 (Kubiec - Łojas)
Orawa Jabłonka - KS Zakopane 4-0 (Polaczek zahora x2 Utrata)
Wiatr Ludźmierz - Lepietnica Klikuszowa 5-0 (Gol Samobójczy Szatanik Twaróg x2 Bednarz

 

I Miejsce Wiatr Ludźmierz
II Miejsce Orawa Jabłonka
III Miejsce Biali Biały Dunajec
IV Miejsce Lepietnica Klikuszowa
V Miejsce KS Zakopane
VI Przełęcz Łopuszna

 

Najlepszy strzelec – Stołowski Karol – Biali Biały Dunajec
Najlepszy bramkarz – Kot Michał – Orawa Jabłonka
Najlepszy zawodnik – Twaróg Kacper – Wiatr Ludźmierz

 

Kat. junior starszy

Finały:

Orawa Jabłonka - LKS Szaflary 2-3
Lepietnica Klikuszowa - Jordan Jordanów 1-2
Przełęcz Łopuszna - LKS Szaflary 2-2
Orawa Jabłonka - Lepietnica Klikuszowa 1-2
Przełęcz Łopuszna - Jordan Jordanów 3-2
LKS Szaflary - Lepietnica Klikuszowa 2-2
Jordan Jordanów - Orawa Jabłonka 5-3
Przełęcz Łopuszna - Lepietnica Klikuszowa 4-2
Jordan Jordanów - LKS Szaflary 0-2
Przełęcz Łopuszna - Orawa Jabłonka 1-6

 

I Miejsce LKS Szaflary 8 9-6
II Miejsce Przełęcz Łopuszna 7 10-12
III. Miejsce Jordan Jordanów 6 9-9
IV Miejsce Lepietnica Klikuszowa 4 7-9
V Miejsce Orawa Jabłonka 3 12-11

 

Najlepszy zawodnik – Truty Szymon – LKS Szaflary
Najlepszy bramkarz – Goleniowski Arkadiusz – Przełęcz Łopuszna
Król strzelców – Sobek Michał – Orawa Jabłonka

 

Poziom sportowy zaprezentowany przez wszystkich uczestników gry w piłkę nożną był bardzo wysoki, co świadczy o dobrej pracy wykonywanej na co dzień przez ich trenerów i opiekunów. Turniej przebiegał w spokojnej i miłej atmosferze za co odpowiedzialni byli sędziowie Kolegium Sędziów Nowy Targ w osobach Łukasza Królczyka, Pawła Barwińskiego, Marcina Tesarskiego, Andrzeja Opaciana i Jana Buczka.

Puchary i wyróżnienia indywidualne wręczył na hali sportowej na Niwie Burmistrz Miasta Nowy Targ Pan Grzegorz Watycha w obecności V-ce Prezesa Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej w Nowym Targu Gabriela Szumala natomiast na hali sportowej przy Technikum Mechanicznym w Nowym Targu Pani Katarzyna Wójcik – przewodnicząca komisji sportu i turystyki UM Nowy Targ oraz Pan Arkadiusz Szymczyk Kierownik Referatu ds. Sportu i turystyki UM Nowy Targ

Organizatorzy turnieju pragną serdecznie podziękować Burmistrzowi Miasta Nowy Targ za objęcie turnieju honorowym patronatem oraz pomoc w jego organizacji. Podziękowania kierujemy również na ręce Pani Katarzyny Wójcik oraz Arkadiusza Szymczyka za swoją obecność podczas turnieju oraz  za wręczenie nagród, pucharów i medali uczestnikom turnieju.

Do zobaczenia na kolejnych turniejach.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizatorzy turnieju
PPPN Nowy Targ

Print Informacja z dnia 09-02-2021, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 454 razy
Źródło: Nadesłane   więcej z tej kategorii (Nadesłane)

Podobne wiadomości:









Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE