X
Narodowy Spis Powszechny Ludnoci i Mieszka 2021
RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 37
Funkcjonowanie Urzędu Miasta w Nowym Targu w czasie pandemii

Szanowni Mieszkańcy i Przedsiębiorcy!
Do odwołania Urząd Miasta Nowy Targ nie będzie prowadził bezpośredniej obsługi klientów.

Podania oraz wnioski (zapakowane w zamknięte koperty) można składać poprzez wrzucenie do urny znajdującej się za drzwiami wejściowymi od ul. Krzywej. Wstrzymuje się także wydawanie awizowanych przesyłek.

Większość spraw można załatwiać za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej (posiadając konto na www.epuap.gov.pl), podpisując je kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym. Informacja o usługach dostępnych online. 

Przypominamy, że wszelkie druki i wnioski dostępne są pod linkiem http://www.nowytarg.pl/jb_jzs.php. Wykaz wszystkich numerów telefonicznych znaleźć można tutaj.

 

Urząd Stanu Cywilnego prowadził będzie tylko rejestrację zgonów, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerami (18) 26 11 223 lub 26 11 222.

 

W związku z wyjątkową sytuacją tzn. brakiem bezpośredniej obsługi w  Urzędzie Miasta Nowy Targ przypominamy przedsiębiorcom posiadającym „profil zaufany”, podpis elektroniczny  lub bankowość elektroniczną, że sprawy związane z rejestracją działalności, zmianami, zawieszeniem, wznowieniem i wykreśleniem działalności mogą załatwiać bezpośrednio na stronie: https://prod.ceidg.gov.pl.

Na stronie https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany, można uzyskać praktyczne informacje o zakładaniu profilu zaufanego.

 

W związku z zaistniałą sytuacją, Urząd Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich informuje, że wnioski o wydanie dowodu osobistego, zgłoszenia wymeldowania z miejsca pobytu stałego i czasowego oraz zgłoszenie zameldowania na pobyt stały i czasowy należy składać wyłącznie drogą elektroniczną przez e-PUAP, brak możliwości osobistego złożenia wniosku w urzędzie.

Osobiste stawiennictwo w Urzędzie Miasta w celu odbioru dowodu osobistego, będzie możliwe jedynie w przypadkach szczególnie uzasadnionych, po uprzednim telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu wizyty z pracownikiem Urzędu Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich (tel. 18 261-12-72 ).

 

Równocześnie pragniemy uspokoić pozostałych  przedsiębiorców, że po wznowieniu bezpośredniej obsługi klienta będą przyjmowane wnioski w papierowej wersji i to przedsiębiorca będzie wskazywał faktyczną datę zaistnienia zmiany, zawieszenia, wznowienia, likwidacji, rozpoczęcia działalności. Może być to data przeszła w stosunku to daty złożenia wniosku.

 

Przypominamy także, że wpłat z tytułu podatków, odpadów należy dokonywać na indywidualne rachunki bankowe podane na decyzjach i zawiadomieniach w sprawie określenia ich wysokości. Z tytułu innych opłat zapłaty należy dokonywać przelewem na rachunki bankowe Urzędu podane na stronie www.

Apelujemy o rozwagę i stosowanie się do komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia.

Wszelkie informacje o koronawirusie znajdziesz tutajhttps://www.gov.pl/web/zdrowie

Print Informacja z dnia 26-03-2020, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 3201 razy
Źródło: Sprawy Urzędu   więcej z tej kategorii (Sprawy Urzędu)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE