RSS RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejskie Centrum Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Oświaty i Usług Wspólnych
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Invest in Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Pomoc Ukrainie
2022 GUS Małopolska
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 115

W dniu dzisiejszym tj. 20 grudnia w siedzibie Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej podpisana została umowa o współpracy między uczelnią, a Szkołą Mistrzostwa Sportowego działającą przy Nowotarskim Klubie Sportowym Podhale Nowy Targ.

Nadesłane 21-12-2022

Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy NKP Podhale Nowy Targ przyłączyli się do akcji „MIKOŁAJ DLA DZIECI FUNDACJI”, którą już 7 rok z rzędu organizuje Fundacja im. Adama Worwy.

Nadesłane 12-12-2022

Słowami tej piosenki przedszkolaki powitały dziś Świętego Mikołaja, który wraz ze swoimi pomocnikami - aniołkami przyjechał do nas wozem strażackim! Dzieci bardzo się ucieszyły z tej niezwykłej wizyty. Podczas spotkania z Mikołajem przedszkolaki zaśpiewały mu piosenki i wyrecytowały wierszyki.

Nadesłane 08-12-2022

W grudniu Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zachęca wszystkie dzieci do wysłania listu do Świętego Mikołaja. Specjalna Mikołajkowa skrzynka czeka w Filii nr 1 przy al. Kopernika 12. Natomiast wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w codziennym zadaniu z kalendarza adwentowego – jest to świetna zabawa dla dzieci i dorosłych.

Nadesłane 08-12-2022

"Malowanie jest odkrywaniem siebie..."

Dziś w naszym przedszkolu mieliśmy niezwykłego gościa – Pana Damiana Wcisło, który opowiedział nam czym zajmuje się artysta - malarz. Po przywitaniu dowiedzieliśmy się trochę na temat historii malarstwa. Pan Damian zaczął od pokazu obrazów malowanych przez człowieka pierwotnego na ścianach jaskiń.

Nadesłane 05-12-2022

W listopadzie Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu odwiedziły dzieci z nowotarskiego Przedszkola „Lokomotywa” oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kacwinie. Mali czytelnicy mieli okazję zobaczyć jak funkcjonuje Biblioteka oraz jakie książki można w niej pożyczyć.

Nadesłane 29-11-2022

28 listopada 2022 w Przedszkolu nr 2 odbyła się uroczystość "Pasowania na Przedszkolaka".

Dzieci z najmłodszej grupy „Jeżyki” w obecności swoich rodziców i dyrekcji zaprezentowały program artystyczny, który został przygotowany przez  ich Panie wychowawczynie. Nie zabrakło wierszy, piosenek i tańców.

Nadesłane 29-11-2022

W dniu 25 listopada na całym świecie dzieci świętują Dzień Pluszowego Misia. Ten niezwykły dzień już od kilku lat jest obchodzony w Przedszkolu nr 2 w ZSP nr 1 w Nowym Targu. Nasze przedszkolaki zawsze oczekują go z wielką radością i uśmiechem na twarzy.

Nadesłane 27-11-2022

22 listopada 2022 r. dzieci z grup "Pracowite Pszczoły" i "Mądre Sowy" wybrały się na wycieczkę do Muzeum Podhalańskiego, które mieści się w reprezentacyjnym budynku nowotarskiego ratusza. Dzieci miały okazję poznać historię Nowego Targu oraz obejrzeć ekspozycje związane z rzemiosłem takim jak : kuśnierstwo, tkactwo, bednarstwo, snycerstwo, szewstwo, kapelusznictwo, stolarstwo oraz kowalstwo.

Nadesłane 24-11-2022

Galeria Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu - o/Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - zaprasza na spotkanie z o. Eugeniuszem Grzywaczem zatytułowane "Tryptyk Wóz z sianem Hieronima Boscha", które odbędzie się w najbliższy czwartek 24 listopada 2022 r. o godz. 18.00 w naszej Galerii przy ul. Kościuszki 4. Gorąco zapraszamy.

Nadesłane 22-11-2022 

„Mały człowiek, duża sprawa. Mały człowiek ma swe prawa”

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. W tym dniu dzieci na całym świecie jednoczą się i podejmują wiele działań w imieniu swoich rówieśników – tych, których prawa często są łamane.


Nadesłane 22-11-2022

Beata Sabała-Zielińska była gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu w ramach cyklicznych spotkań autorskich organizowanych z okazji Jubileuszu 75-lecia powstania biblioteki. Spotkanie odbyło się w jesienny, czwartkowy wieczór - 17 listopada w sali MCK w Nowym Targu.

Nadesłane 19-11-2022

W radosnej atmosferze, przy pełnej sali, razem z zaproszonymi gośćmi, uczniami, rodzicami i nauczycielami, przedstawicielami władz miasta oraz kuratorium oświaty, 17 listopada w Szkole Podstawowej nr 4 im. Króla Kazimierza Wielkiego, odbył się  już po raz III koncert pt. „Śpiewajmy razem pieśni patriotyczne i żołnierskie”.

Nadesłane 18-11-2022

Rozpoczął się nabór wniosków o dotacje na 2023 rok,  na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych w województwie małopolskim.

Nadesłane 17-11-2022

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek to wspaniałe święto obchodzone w dniu 5 listopada. Przedszkolaki z Kowańca wzięły udział w obchodach tej uroczystości w piątek 04.11.2022r. Z tej okazji odbył się w przedszkolu bal, podczas którego dzieci miały okazję przebrać się za wybranego bohatera z bajki oraz zaprezentować się na forum grupy.

Nadesłane 05-11-2022
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 91 z kategorii: Nadesłane
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE