Logo Nowy Targ

Urząd Miasta Nowy Targ

11 czerwca 2024

Krakowski Park Technologiczny, wspólnie z Burmistrzem Nowego Targu Grzegorzem Watychą, organizują spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców pod hasłem „Zmień podatek w inwestycje!”

20240527_inwestycje_2.jpg

Wydarzenie jest bezpłatne, odbędzie się 12 czerwca od godziny 11.00 w Sali Obrad Urzędu Miasta Nowy Targ, przy ulicy Krzywej 1.

Celem spotkania jest zaprezentowanie możliwości wsparcia rozwoju firm oraz promocja potencjału inwestycyjnego powiatu nowotarskiego. Wspólnie z partnerami wydarzenia, przedstawione zostaną tematy, związane z możliwością uzyskania pomocy na realizację nowych inwestycji oraz zagadnienia dotyczące finansowania transakcji handlowych.
Zapraszamy serdecznie do zapoznania z agendą znajdującą się w załączniku wiadomości, jednocześnie prosimy o pomoc w promocji wydarzenia na Państwa stronach internetowych, social mediach czy wśród przedsiębiorców, posiadających swoje firmy na terenie Państwa miasta i gminy.

Bardzo prosimy o rejestrację na wydarzenie pod linkiem: https://forms.office.com/e/5npBGz6Syn

Dodano: 11.06.2024 Autor: Maksymilian Gryglak
- dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, - utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
Podstawowe (wymagane)
Ułatwiające
Statystyczne