Logo Nowy Targ

Urząd Miasta Nowy Targ

05 czerwca 2024

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Nowym Targu w dniach 31.05-2.06. 2024 brali udział w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców w Elblągu, organizowanych w ramach XXIX Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o „Puchar Bałtyku”. Zawodnicy wykazali się grą na najwyższym poziomie.

20240605-01.jpg

Wygrali wszystkie mecze, nie tracąc ani jednej bramki, co jest nie lada wyczynem w turnieju tej rangi. W pierwszym dniu turnieju rozegrano mecze w 3 grupach, w każdej po 4 drużyny. Zwycięzcy grup awansowali do fazy finałowej, grając systemem każdy z każdym. Wyniki pokazały, że Mistrz Polski może być tylko jeden – drużyna chłopców z SP6 w Nowym Targu. Gratulujemy!

Skład drużyny: Maksymilian Szlachtowski, Kamil Bocheński, Wiktor Wójtowicz, Krystian Wójtowicz, Leon Wojtas, Tomasz Zapała, Kacper Winciersz, Jakub Fuła i Kamil Sobies.

Trener: p. Arkadiusz Pysz

Wyjazd na igrzyska do Elbląga wsparli p.Grzegorz Watycha Burmistrz Miasta Nowego Targu, Małopolski Szkolny Związek Sportowy oraz rodzice zawodników.

 

Dodano: 05.06.2024 Autor: Marcin Bryniarski
- dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, - utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
Podstawowe (wymagane)
Ułatwiające
Statystyczne