Spotkanie Wielkanocne w 21 Lekkim Batalionie Górskim w Wojnarowej \ Miasto Nowy Targ \ Aktualności \ Nowy Targ
Logo gminy Nowy Targ przedstawiające: herb z niebieskim tłem z postacią Św. Katarzyny z atrybutami tj. miecz, pasek przy sukience, palma, korona, aureola, koło Urząd Miasta Nowy Targ
03 kwietnia 2026

Wczoraj w 21 Lekkim Batalionie Górskim w Wojnarowej odbyło się uroczyste Spotkanie Wielkanocne z udziałem żołnierzy oraz zaproszonych gości. Nasz samorząd reprezentowali Zastępca Burmistrza Miasta Nowy Targ Krzysztof Trochimiuk oraz Naczelnik Wydziału Administracji i Kadr Anna Łapsa.

PHOTO-2026-04-03-08-16-00.jpg

Obecność delegacji z naszego miasta była podkreśleniem umacniającego się partnerstwa pomiędzy Nowym Targiem a 21 Brygadą Strzelców Podhalańskich. Podczas wydarzenia podkreślono znaczenie tradycji i wartości, które od pokoleń towarzyszą Świętom Wielkanocnym. W trakcie uroczystości złożono sobie świąteczne życzenia, wyrażając wdzięczność za dotychczasową służbę oraz życząc zdrowia, pomyślności i wytrwałości w realizacji powierzonych zadań – zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Dodano: 03.04.2026 Autor: m.oleksy
- dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, - utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
Podstawowe (wymagane)
Ułatwiające
Statystyczne