Logo Nowy Targ

Urząd Miasta Nowy Targ

07 czerwca 2024

W dniu 21 maja 2024 r. na Stadionie Miejskim w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej Chłopców. Turniej cieszył się dużą popularnością ponieważ w rozgrywkach wzięły udział wszystkie nowotarskie podstawówki.

2024_05_21_miedzyszkolne_zawody_pilkarskie-13.jpg

Grano systemem „każdy z każdym”. Bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 11, wygrała pięć meczy, jedn zremisowała, strzeliła 21 goli i straciła tylko jedną bramkę (16 pkt). Kolejne miejsca na podium zajęły, Szkoła Podstawowa nr 4 (15 pkt) i trzecie Szkoła Podstawowa nr 2 (9 pkt). Wszystkie szkoły uczestniczące w turnieju otrzymały puchar, dyplom oraz nagrodę rzeczową.
Wyniki Miejskie Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej Chłopców:
Miejsce 1 – SP 11
Miejsce 2 – SP 4
Miejsce 3– SP 2
Miejsce 4– SP 1
Miejsce 5– SP 3
Miejsce 6– SP 5
Miejsce 7– SP 6

 

Foto: Maciej Gębacz

Dodano: 07.06.2024 Autor: Arkadiusz Szymczyk
- dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, - utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
Podstawowe (wymagane)
Ułatwiające
Statystyczne