Logo Nowy Targ

Urząd Miasta Nowy Targ

10 czerwca 2024

Małopolska jest piękna - i to wcale nie slogan, a stwierdzenie faktów. W piękne dni warto wybrać się poznawać jej okolice na rowerze.

Szlak rowerowy Velo Dunajec w Nowym Targu- Urząd Miasta Nowy Targ.jpg

Foto: Urząd Miasta Nowy Targ

A najlepiej w dobrym towarzystwie - z dziećmi, bliskimi lub przyjaciółmi. Przygotowaliśmy dla was zestawienie 12 najciekawszych tras w Małopolsce, które można pokonać także z dziećmi lub osobami, które nie mają super kondycji. Co ważne - do każdej z tych tras można dojechać pociągiem. Sprawdź propozycje Gazety Krakowskiej,  w tym te w Nowym Targu i okolicach - Szlak rowerowy wokół Tatr i Velo Dunajec.

Pełen artykuł pod adresem Gazeta Krakowska - Małopolska na rowerach!

Dodano: 10.06.2024 Autor: Arkadiusz Szymczyk
- dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, - utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
Podstawowe (wymagane)
Ułatwiające
Statystyczne