Spotkanie dla wykonawców prac w ramach programu „Czyste Powietrze” \ Miasto Nowy Targ \ Ogłoszenia \ Nowy Targ
Logo gminy Nowy Targ przedstawiające: herb z niebieskim tłem z postacią Św. Katarzyny z atrybutami tj. miecz, pasek przy sukience, palma, korona, aureola, koło Urząd Miasta Nowy Targ
05 listopada 2025

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie organizuje kolejne spotkanie dla wykonawców prac w ramach programu „Czyste Powietrze”.

Merytoryczna dyskusja dot. kooperacji Funduszy z wykonawcami odbędzie się już 19 listopada 2025 roku (w godz. 11.00-13.00) w siedzibie WFOŚiGW w Krakowie, przy ul. Kanoniczej 12 (sala konferencyjna Instytutu Cervantesa, poziom -1).

Spotkanie dedykowane jest tym, którzy realizują prace  termomodernizacyjne na rzecz osób korzystających z dotacji w ramach programu „Czyste Powietrze”.

Liczymy na udział w spotkaniu reprezentantów wielu lokalnych firm, które posiadają praktyczne doświadczenia związane z wykonywaniem prac opartych na zaleceniach oraz wymogach programowych. Pragniemy skupić się na rozwiązaniach, dialogu
i wzajemnym zrozumieniu, porozumieć się w kontekście likwidowania potencjalnych barier na gruncie współpracy oraz wypracować wspierające mechanizmy kooperacji między lokalnymi podmiotami a Funduszem.

Udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji: formularz rejestracyjny dla uczestników dostępny jest na stronie internetowej www.wfos.krakow.pl.

Dodano: 05.11.2025 Autor: Mariusz Foryt
- dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, - utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
Podstawowe (wymagane)
Ułatwiające
Statystyczne