RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 68
Podhale zwycięskie w Krakowie!

Drugą wygraną w sezonie w drugim meczu z Comarch Cracovią zapisali na swoim koncie hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ. Tym razem „Szarotki” pokonały „Pasy” na ich lodzie 4:2. Wygrana absolutnie nie wzięła się z przypadku. To było bardzo dobre spotkanie nowotarżan.

Od samego początku inicjatywa należała bowiem właśnie do nich. To Podhalanie zdecydowanie częściej zagrażało bramce gospodarzy. W pierwszej tercji sposobu na pokonanie Michaela Łuby nowotarżanie – nawet wówczas gdy trzykrotnie grali w liczebnej przewadze – jednak nie znaleźli i w efekcie ta część spotkania zakończyła się wynikiem bezbramkowym.

W drugiej tercji przewaga Podhala jeszcze urosłą. I wreszcie w 30 min prowadzenie dał nowotarżanom, będący ostatnimi czasy w świetnej dyspozycji Krystian Dziubiński, popisując się efektownym strzałem tuż pod poprzeczkę.

Po tej bramce „Szarotki” z jeszcze większym animuszem zaczęły nacierać na bramkę „Pasów”, ale kilka kolejnych szans nie wykorzystało, co też zemściło się w 35 min, kiedy sprytem przed bramką Przemysława Odrobnego wykazał się Michal Vachovec, wyrównując stan meczu na 1:1.

Odpowiedź nowotarżan była jednak błyskawiczna. Niespełna dwie minuty potem, po kontrataku i wymianie podań z Bartłomiejem Neupauerem, ponowne prowadzenie dał Podhalu Mateusz Michalski i po 40 minutach górale prowadzili 2:1.

Trzecia tercja zaczęła się od ataków Cracovii. W sytuacji sam na sam z Odrobnym znalazł się Csamango, ale to bramkarz „Szarotek” był górą. Zapędy krakowian ostudził ponownie duet Neupauer – Michalski i ten drugi ponownie wpisał się na listę strzelców. Co prawda w 50 min drugą bramkę zdobyli gospodarze (Vachovec), ale riposta nowotarżan przyszła po 30 sekundach. Gol Jonasa Tolvanena definitywnie już rozstrzygnął losy tego spotkania.

Comarch Cracovia – TatrySki Podhale 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)

Bramki: 0:1 Dziubiński (Koski, Sammalmaa) 30, 1:1 Vachovec (Szurowski) 35, 1:2 Michalski (Neupuer) 37, 1:3 Michalski (Neupauer, Liikanen) 48, 2:3 Vachovec 50, 2:4 Tolvanen (Zapała) 50.

Sędziował Włodzimierz Marczuk z Torunia. Kary: 18 min – 6 min.

Cracovia: Łuba – Kruczek, Sordon, Sztwiertnia, Svec, Domogała – Rompkowski, Noworyta, Bepierszcz, Vachovec, Csamango – Musioł, Szurowski, Kamiński, Zygmunt, Brynkus oraz Gajor, Kamieniau, Kisielewski.

Podhale: Odrobny – Wajda, Tolvanen, Koski, Dziubiński, Sammalmma – Jaśkiewicz, Mrugała, Guzik, Zapała, Siuty – Różański, Moksunen, Michalski, Neupauer, Worwa – Wsół, Dutka, Słowakiewicz, D. Kapica, Liikanen.

Print Informacja z dnia 02-11-2018, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 769 razy
Źródło: nowytarg24.tv więcej z tej kategorii (nowytarg24.tv)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
SLE