RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 56
Podsumowanie sezonu hokejowego na Sesji Rady Miasta

Prezes TatrySki Podhale Agata Michalska przedstawiła podczas dzisiejszej Sesji podsumowanie minionego sezonu. Najodpowiedniejszym medium dla przekazania emocji, jakie stały się udziałem całej rzeszy kibiców w ostatnich miesiącach, był film, zrealizowany we współpracy z Nowotarską Telewizją Kablową.

Podsumowanie przygotowane zostało do zaprezentowania radnym miasta w taki sposób, by podkreślić promocyjny potencjał drużyny i jej sukcesów dla miasta Nowy Targ. Prezentację rozpoczęło wspomnienie najważniejszego osiągnięcia –  zdobycia 17. brązowego medalu Mistrzostw Polski, co wraz z 11. srebrnymi i 19. złotymi w dorobku klubu czyni z niego prawdziwą potęgę. Prezes Michalska podkreśliła, że nie ma w Polsce drugiej takiej drużyny, biorąc pod uwagę wszystkie drużynowe dyscypliny sportu. -Mamy się czym poszczycić. Jesteśmy numerem jeden – zaznaczała.

Prezes Michalska podała sporo statystycznych danych: grubo ponad 60 rozegranych meczy, średnio 2 tys. kibiców podczas każdego meczu w Miejskiej Hali Lodowej…

-To bardzo dużo. Nasi kibice to bardzo lojalna grupa – podkreślała prezes MichalskaPrzychodzą na mecze, mimo że są one czasem dwa razy w tygodniu, kilka razy w miesiącu. 

Istotna jest też lojalność kibiców, jeśli chodzi o aktywność na Facebooku – regularnie aż 6 tys. tych samych osób reaguje na posty na temat działalności klubu, poprzez komentarze, lajki, bądź udostępnianie, czasem słowa krytyki.

Średnia ilość osób zainteresowanych na Facebooku podanym wynikiem meczu to więcej niż 20 tysięcy, ale istotną informację – jak ta o zdobyciu 47. medalu w historii klubu – zobaczyło już ponad 70 tys. ludzi. Największy zasięg, jaki osiągnął dany post to 85 tysięcy.

-To jest nasza moc. Nie promujemy tych postów, nie inwestujemy mnie. To jest naprawdę bardzo dobry wynik.

Duży zasięg medialny, a tym samym – charakter promocyjny dla miasta – miała też informacja o tym, że w Nowym Targu gościła reprezentacja przygotowująca się do Mistrzostw Świata. Były też ciekawostki:

-Z ciekawostek – mamy też kibiców w Afganistanie. Przesyłali podziękowania dla nas i Nowotarskiej Telewizji Kablowej, że dzięki niej mogli te mecze oglądać. Na ostatnich Mistrzostwach Świata w Danii też byli kibice Podhala, dostaliśmy zdjęcie. Nasz klub naprawdę jest klubem rozpoznawalnym, znanym, z bardzo mocną, swoją marką, jaką jest Podhale Nowy Targ. Niektórzy nazywają nas przez cały czas jeszcze Szarotki. Ta marka ma bardzo dużą siłę przekazu. 

 -W tym akurat sezonie - szczególnie w play-offach - emocji była cała masa, chcieliśmy przekazać choć namiastkę - mówiła pani prezes.

Nowotarska Telewizja Kablowa w minionym sezonie zajmowała się – we współpracy z władzami klubu – realizacją płatnych, internetowych transmisji live meczów hokejowych, rozgrywanych na terenie Miejskiej Hali Lodowej. 

-W tym roku naprawdę wspaniale nam się współpracowało. Efektem tej współpracy z prezesem Pawłem Kosem i jego zespołem – to ciekawostka dla wszystkich Państwa – że ta telewizja uznana została przez widzów za najlepszą telewizję zajmującą się transmisją meczy hokejowych w Polsce – pochwaliła prezes Agata Michalska – Wielkie gratulacje i podziękowania dla pana prezesa – powiedziała, a na sali obrad rozległy się oklaski. Brawami nagrodzono też samą końcówkę podsumowania:

-Chcieliśmy Państwu pokazać, że Szarotki Podhale Nowy Targ to jest siła i moc wypracowana nie przez nasz zarząd, ale to jest siła tradycji, 85 lat, na które pracowało wiele ludzi, zawodników, naszych olimpijczyków i nie powinniśmy tego nigdy zmarnować. Dziękujemy, że miasto nas wspiera, bez tego nie ma możliwości, by realizować założenia tej dyscypliny. Potrzebujemy waszego wsparcia, jest ono niezbędne, a za dotychczasowe – dziękujemy. 

Burmistrz Grzegorz Watycha wraz z Przewodniczącym Rady Miasta Andrzejem Rajskim wręczyli prezes Michalskiej kwiaty, dziękując za zaangażowanie oraz deklarując wsparcie dla klubu. 

-Na Pani ręce dla wszystkich z zarządu, osób zaangażowanych w to, by ta tradycja trwała, chcieliśmy podziękować. Myślę, że oczekiwanie nasze jest takie, że zarząd pod Pani kierunkiem nadal będzie dobrze, efektywnie pracował, a my deklarujemy – mam nadzieję, że Rada mnie poprze – żeby wspierać, bo warto – mówił burmistrz Grzegorz Watycha Ilość kibiców, emocji, ludzi, którzy to oglądają wyróżnia Nowy Targ. Ja jestem tego pewien, a ten materiał mógł przekonać innych, że nie jesteśmy jednym z kilkuset miasteczek powiatowych w Polsce, ale jesteśmy marką rozpoznawalną właśnie dzięki Szarotkom. 

Korzystając z nadarzającej się okazji, prezes TatrySki Podhale Nowy Targ pogratulowała – w imieniu całego środowiska hokejowego – obecnej na Sesji Rady Miasta Aleksandrze Król. Zaprosiła snowboardzistkę na mecze hokejowe. 

/os

Print Informacja z dnia 29-05-2018, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 1151 razy
Źródło: nowytarg24.tv więcej z tej kategorii (nowytarg24.tv)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE