RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 65
Razem możemy wygrać 50 tysięcy złotych dla Nowego Targu

Dobrze już znana z wielu filmowych akcji Anna Jagoda Mrożek i jej Studio Filmowe Effata Anima, została zakwalifikowana przez jury programu grantowego Lechstarter do etapu finałowego, czyli głosowania internautów. Projekt, który przygotowała nosi nazwę „NOWY TARG – ANIMOWANE HSTORIE” i ma szanse zjednoczyć mieszkańców w kreatywnym działaniu.

Czym jest Lechstarter? To program grantowy umożliwiający realizację pomysłów na pozytywne zmiany w polskich miastach. Dzięki niemu, wizje najbliższej okolicy mogą stać się rzeczywistością. Na realizację najciekawszych pomysłów czeka aż 1 000 000 zł!

„NOWY TARG – ANIMOWANE HSTORIE” to projekt zupełnie nowy, który – choć związany ze sztuką filmu animowanego – po raz pierwszy skierowany jest do dorosłych. Najrozmaitsze historie te prawdziwe i fikcyjne, ulepione z plasteliny, wycięte z gazety, kolorowego papieru, albo też narysowane powstaną na warsztatach animacji poklatkowej prowadzonych przez Annę Jagodę Mrożek. Jest to wyjątkowa szansa dla dorosłych, ponieważ będą mogli wcielić się w rolę reżyserów, scenarzystów, operatorów i animatorów – dzięki głosowaniu ogólnopolskiej społeczności już w maju taki scenariusz może stać się faktem.

Animowany projekt dla dorosłych bierze udział w programie Lechstarter w kategorii AKADEMIA GRANTÓW i walczy z 11 innymi projektami o 50 tys. złotych na realizację. Każdy mieszkaniec Polski może codziennie oddać po jednym głosie na projekt „NOWY TARG – ANIMOWANE HISTORIE”. Głosowanie internautów trwa do 17.05.2018 do godziny 23:59 na stronie: https://lechstarter.urbanforms.org/projekty/R-0310-FD5E2E

Pomysłodawczyni projektu – Anna Jagoda Mrożek – na bieżąco będzie udostępniała informacje na Facebooku Studia Filmowego Effata Anima: https://www.facebook.com/effataanima/ a także profilu Instagram https://www.instagram.com/effata_anima/

Pierwszy etap, czyli uznanie jury projekt ma już za sobą, teraz czas na wsparcie społeczności. Często o zwycięstwie w programie decydują pojedyncze głosy, dlatego liczy się każde wsparcie! Sumienność i codzienne głosowanie mogą sprawić, że Nowy Targ będzie miał swoje animowane bajki dla dorosłych!

Print Informacja z dnia 09-04-2018, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 1065 razy
Źródło: Nadesłane   więcej z tej kategorii (Nadesłane)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
SLE