RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 82
I po wakacjonizmie…tym styczniowym…szkoda.

Kolejna „Zima w Mieście” z rocznikiem 2013 już za nami. Jak o tej akcji napisałby/poinformowałby „Teleexpress”?

  • Kanadyjczycy nie mylili się! Zajęcia „Curling to jest to!”, czyli nauka podstaw tej gry okazały się znakomitą zabawą dla tym młodszych jak i starszych. Może to będzie początek tej gry w Nowym Targu?

  • Teatr jest sztuką! Choć ma też inne wymiary: zabawowe i szalone jak w spektaklu „Bajkowy przekładaniec” Teatru Otwartego TO; edukacyjne i dyskretnie humorystyczne jak w spektaklu „Niezwykła przygoda Zdrowotka i Kłopotka” Teatru Drugiej Strony.

  • Ela Kolusz daje radę! Zarówno „EKO Świat z Elą Kolusz”, jak i „Rodzinne soboty…w ferie” pokazały, że zajęcia plastyczne nie muszą być nudne, a najlepiej wciągać do zabawy całe rodziny. Bo nawet Tata potrafi i chce się pobrudzić, choć się do tego nie przyzna.
  • To nie slogan! Dzisiejsze (i te starsze też) animacje („Jak wytrenować smoka”, „Król Lew”, „Zaplątani”) to zabawa dla całej rodziny – bywają zabawne, szalone, wybuchowe, o specyficznym klimacie i czasami wymagają chusteczek. Widownia to zaświadczy.

  • Origami jest warte poznania! Choć może nie wszystko wychodzi od razu, a tu dokładność jest szczególnie ważna, to „Poranek z origami” drąży skałę…

  • Tańczyć trzeba umieć, trochę lepiej (bardziej polecane) lub trochę gorzej. Uczestnicy zajęć „Taniec w tydzień” są już w tej pierwszej grupie. A gdzie jesteś Ty?

  • Komiks to niesamowite możliwości! Co pokazały to warsztaty „Komiksolandia”. Dzieciaki chętnie tworzą własnych bohaterów, czy rysują karykatury (kto nie widział rysunku prezydenta Obamy jako inspiracji niech żałuje).

  • Z balonów można zrobić wszystko! Podczas „Balon Festu” powstały choćby: pieski, małpki, misiu w sercu, winogrona, kwiatek, czapka kaczor i duża kaczka z 4 balonów, pingwin i pies Pluto z 5 balonów, korona i pajacyk. A ile dodatkowo za tym kryje się radości!

  • Talenty są wokół nas! A przynajmniej w wersji metalowej z Nowego Targu (piosenka „Pszczółka Maja”), czy lekkiego avant-popu z Krościenka (ekipa „Eternal”), o czym świadczy kolejna edycja „MOK Session”.

  • Ruch to zdrowie! O czym przekonuje tłumnie odwiedzane „Jiu-jitsu w ferie”. I tylko szkoda, że to nie dyscyplina olimpijska, bo potencjał medalowy tu akurat mamy.

Na koniec dla matematykofilów podajemy zakres liczbowy uczestników i odbiorców, dzieciaków, młodzieży i dorosłych, którzy skorzystali z „Zimy w Mieście 2013” – było nas/was ok. 1500 osób. Dzięki i do zobaczenia w te właściwe wakacje.

Print Informacja z dnia 30-01-2013, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 1821 razy
Źródło: Nadesłane   więcej z tej kategorii (Nadesłane)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
SLE