RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 81
Rejestracja osób 70+ do szczepień przeciw COVID19

Jeżeli masz 70 lat lub więcej oraz posiadasz PESEL - możesz zarejestrować się na termin szczepienia. Każdy senior, który chce być zaszczepiony, a nie otrzymał terminu szczepienia, uzyska go wraz z kolejnymi dostawami szczepionek.

Rejestracji na szczepienie przeciw COVID19 możesz dokonać na kilka sposobów:

 • Zgłoś się na całodobowej bezpłatnej infolinii 989

  Przygotuj numer PESEL i kod pocztowy. Podaj konsultantowi swoje imię i nazwisko, PESEL i numer kontaktowy (opcjonalnie). Wybierz dokładny termin oraz miejsce szczepienia. Po rozmowie na podany numer telefonu otrzymasz SMS z potwierdzeniem umówienia szczepienia. Jeśli nie uda Ci się połączyć z konsultantem, zostaniesz prze-kierowany do automatycznej rejestracji. Automat zaproponuje Ci kilka opcji, wybierz „Chcę zapisać się na szczepienie”. Poprosimy o numer PESEL i Twój kod pocztowy. Potem wybierzesz dla siebie dogodny termin szczepienia

  JEŚLI NIE BĘDZIE WOLNEGO TERMINU: Do każdego pacjenta, który nie otrzyma terminu podczas rozmowy, konsultanci oddzwonią, gdy dostępne będą nowe terminy szczepień.

 • Formularz

  Jeśli nie znalazłeś wolnego terminu, wypełnij prosty formularz na szczepimysie.pacjent.gov.pl – wpisz numer pesel, kod pocztowy, adres mejla, nr telefonu. W mejlu będzie potwierdzenie rejestracji i informacja, że jeśli pojawi się nowy termin szczepienia w twojej okolicy, otrzymasz wiadomość.

 • Wyślij SMS

  Wyślij SMS na numer 664 908 556 o treści: SzczepimySie. Otrzymasz SMS z tego numeru z prośbą o   przekazanie numeru PESEL, a potem o przesłanie kodu pocztowego. System zaproponuje Ci najbliższy termin na szczepienie w punkcie blisko Twojego domu. Jeśli ten termin nie będzie dla Ciebie dogodny, wybierzesz inny. Po zarejestrowaniu, na dobę przed szczepieniem, otrzymasz SMS-a przypominającego o terminie i miejscu.

  JEŚLI NIE BĘDZIE WOLNEGO TERMINU: do wszystkich osób, które wyślą SMS, oddzwoni konsultant infolinii po uruchomieniu nowych terminów szczepień.

 • Skorzystaj z e-Rejestracji

  e-Rejestracja dostępna jest na stronie pacjent.gov.pl. Potrzebny jest do tego profl zaufany. System zaproponuje Ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się blisko Twojego adresu. Jeśli żaden z proponowanych terminów nie będzie Ci pasował albo będziesz chciał zaszczepić się w innym punkcie, w innym mieście – będzie taka możliwość. Wystarczy, że skorzystasz z   wyszukiwarki i wskażesz datę i miejsce. Po zarezerwowaniu terminu otrzymasz SMS. Kolejny SMS z przypomnieniem o szczepieniu dostaniesz dzień przed terminem.

  Zarejestruj   się w punkcie szczepień

Przygotowano na podstawie informacji z www.gov.pl/szczepimysie 24.1.2021.

Do pobrania ulotka w pliku PDF

Print Informacja z dnia 28-01-2021, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 362 razy
Źródło: Nadesłane   więcej z tej kategorii (Nadesłane)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE