RSS facebook
Dziś mamy: poniedziałek
- 30 marca 2020 roku

90 dzień roku, 14 tydzień roku.
Wschód słońca: 5:21
Zachód słońca: 18:07

Imieniny obchodzą: Amelia, Aniela, Częstobor, Jan, Kwiryn, Kwiryna

BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 86
Trzecia Walka Brzeskiego - na antenach Polsatu

Już w najbliższą sobotę w Wieliczce Łukasz Brzeski z NKSW Nowy Targ stanie przed okazją by wspiąćsię na kolejny szczebel swojej kariery w zawodowym MMA. Podczas gali „Babilon 10 Podziemny Krąg” w Wieliczce nowotarżanin zmierzy się z Brazylijczykiem Ednaldo Oliveira Jest to już trzeci pojedynek dla tej federacji. Brzeski legitymuje się rekordem zawodowym MMA 6 zwycięstw 1 porażki i 1 remis.

Ednaldo Oliveira to dużo bardziej doświadczony wojownik. W klatce stoczył 25 pojedynków, z czego wygrał 20, przegrał 5 a zremisował 1. Co bardzo istotne walczył dla największej federacji na świecie jaką jest UFC. Walka zakontraktowana jest na trzy rundu po pięć minut każda, w limicie wagowym -125kg.

Będzie to niezwykle ważny pojedynek dla nowotarżanina bowiem zwycięzca stanie się pretendentem do walki o pas Mistrzowski federacji Babillon MMA w wadze ciężkiej. Wielu ekspertów z zaciekawieniem śledzi rozwój kariery 27 letniego Łukasza. Branżowy portal internetowy mmarocks.pl tak zapowiada najbliższą walkę Łukasza Brzeskiego: "Bój Łukasza z Olivieirą będzie solidnym sprawdzianem dla Łukasza. Zawodnik ten pokaże nam czy wyciągnął wnioski z wyniszczającej walki z Michałem Kitą oraz w jakim kierunku potoczy się jego kariera. W starciu z Ednaldem, ciężko spodziewać się innego rozstrzygnięcia niż przed czasem – obaj będą chcieli znokautować się nawzajem".

My, jako klub NKSW, bardzo cieszymy się, że zmagania naszych podopiecznych już po raz 5 będzie można podziwiać za pośrednictwem kanałów zarówno naziemnych jak i satelitarnych tv Polsat. Na żywo będzie można oglądać galę na ogólnodostępnym naziemnym kanale SUPER POLSAT, ponadto POLSAT SPORT, POLSAT FIGHT, oraz wybrane walki na POLSAT GŁÓWNY.

Zachęcamy zatem do wspólnego oglądania i kibicowania całe Podhale!!!! To nasz człowiek który wchodzi do wielkiego świata sportów walki !!!!

Korzystając z okazji ogromne podziękowania dla sponsorów którzy pomogli w realizacji przygotowań do tej walki : Firma SONAROL , Hotel BYSTRA Białka Tatrzańska, FITNESS FACTORY, RENT A CAR BUKOWSKI, PERŁA PODHALA SZAFLARY, KRYPTOWALUTY Wczesne Sygnały, MEDICAL CLINIC PODHALE, GORĄCY POTOK, FABRYKA REKLAMY

Print Informacja z dnia 23-10-2019, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 346 razy
Źródło: Nadesłane   więcej z tej kategorii (Nadesłane)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
SLE