RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 47
NKSW Najlepszą Drużyną na Pucharze Polski w Jarosławiu!

W miniony weekend rozegrano Puchar Polski juniorów i seniorów w kickboxingu formule Low Kick. Na zawodach w Jarosławiu zameldowali się również wojownicy z Nowego Targu. NKSW Hoły Team z dorobkiem 10 medali wygrał klasyfikację drużynową i wywalczył tytuł Najlepszego Klubu.

Złote medale wywalczyli Weronika Kukuczka junior starszy -60kg oraz Tomasz Waluś senior -91kg. Srebro ozdobiło szyję Damiana Bałuca junior starszy -81kg i Jakuba Kuźniara junior młodszy -63,5kg. Na najniższym podium stanęli Filip Bienias -71kg, Michał Behounek -86kg, Adam Abood al Hassani, Mateusz Urbaś +91kg, Bartosz Pająk -67kg o Konrad Szlęk -67kg junior starszy.

"Jestem zadowolony z dorobku medalowego, szczególnie, że były to dla nas pierwsze zawody w tym sezonie. Co prawda, można być troszkę rozczarowany wynikami naszych najbardziej doświadczonych zawodników, ale na pewno nie stylem w jaki przegrali swoje półfinałowe walki. Zarówno Michał i Adam, a szczególnie Filip stoczyli pojedynki, które zdaniem większości, powinny być walkami finałowymi. Przegrali nieznacznie na punkty, a w przypadku Filipa zadecydowało losowanie systemu punktującego bowiem walka zakonczyła się remisem.

Cieszę się z postawy debiutantów, którzy zawalczyli bez respektu i pokazali, że są gotowi już na poważniejsze wyzwania . Przed nami mnóstwo pracy i rzeczy które musimy poprawić. Ale moi zawodnicy tworzą wspaniała drużynę ludzi którzy poświecają się całkowicie swojej pasji. Nie mają z tego żadnych profitów a wręcz sami z własnej kieszenie opłacają składki aby móc trenować. Dla tych ludzi warto poświęcać swój wolny czas. Już wkrótce kolejny nasz zawodnik stoczy walkę o której będzie głośno w całej Polsce.

Relacja na żywo w tv Polsat. Szczegóły podamy juz wkrotce" - Wojciech Hoły.

Ogromne podziękowania dla firm które wspierają naszych zawodników a bez których nie moglibyśmy realizować naszych celów sportowych : Wypożyczalnia Aut Bukowski Bartosz, Hotel Bystra Białka Tatrzańska, Medical Clinic Podhale, Fitness Factory, Gorący Potok, Fabryka Reklamy,

 

Print Informacja z dnia 27-09-2019, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 686 razy
Źródło: Nadesłane   więcej z tej kategorii (Nadesłane)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE