RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 59
Czerwcowa Kulturalna Stolica Podhala

Rozpoczynamy XVII już Koncertem z cyklu „Dzieci Dzieciom" w dniu 4 czerwca (wtorek) o godz.14.30 w nowotarskim MOKu (al. Tysiąclecia 37). Nowotarskie Przedszkola zapraszają Rodziców i bliskich naszych milusińskich na ich artystyczne występy na scenie MOK. Wstęp wolny.

Z kolei Fundacja im. Adama Worwy zaprasza na Finał akcji Pola Nadziei 7 czerwca (piątek) o godz.9.00 także do nowotarskiego MOKu (al. Tysiąclecia 37). To piękna i wartościowa akcja związana z sadzeniem żonkili i tym sposobem solidarnością z umierającymi w hospicjach. Wstęp wolny.

Miesiąc czerwiec to też główne obchody 40 rocznicy Wizyty Ojca Św. Jana Pawła II w Nowym Targu. Mamy dla Państwa trzy propozycje z tym związane. Już 7 czerwca (piątek) o godz.18.00 w Galerii Sztuki BWA „Jatki" (ul. Kościuszki 4) wernisaż wystawy  malarstwa i rysunku Arkadiusza Walocha pt: Jan Paweł II – Obecność Nieobecności". Wstęp wolny. Dwa dni później 9 czerwca (niedziela) na nowotarskim Rynku kulminacja obchodów rozpoczynająca się o godz. 10.00 Mszą Św. Koncelebrowaną pod przewodnictwem J. E. Ks. Abp. Marka Jędraszewskiego, Metropolity Krakowskiego. Po jej zakończeniu zaplanowano występy zespołów regionalnych Hyrni i Mali Śwarni, studia Septyma i chóru Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Następnie o godz.16.30 odbędzie się Koncert Małej Armiii Janosika. Z kolei o godz. 18.00 Nabożeństwo czerwcowe i na koniec dnia o godz. 18.30 Koncert Kantata dla Papieża pt. „Samotni jak gwiazdy". Wstęp wolny.  Z kolei Urząd Miasta Nowy Targ zaprasza 14 czerwca (piątek) o godz. 18.00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu (al. Tysiąclecia 37) na promocję książki „Nowotarski krajobraz z Janem Pawłem II" z tekstem Ludmiły Figiel i wyborem fotografii nadesłanych przez mieszkańców w ramach konkursu zorganizowanego przez Wydział Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miasta Nowy Targ. Wstęp wolny.

11 czerwca (wtorek) o godz. 18.00 w nowotarskim MOK (al. Tysiąclecia 37) okaz filmu „Póki pamięć o Nich żyje, czyli rzecz o Konfederacji Tatrzańskiej". Scenariusz i reżyseria: Stanisław Apostoł. Film dofinansowany z programu "Filmoteka Małopolska" - Edycja 2018. Wstęp wolny.

Lato rozpoczniemy z przytupem koncertowym kolejną edycją imprezy już dobrze wpisanej w nasze Miasto, a mianowicie Przywitanie Lata. Tegoroczna edycja już 21 czerwca (piątek) na nowotarskim Rynku od godz. 19.00. Wieczorem koncerty głównych gwiazd: Sarsy i zespołu Afromental. Sarsa to kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna. Gra na instrumentach klawiszowych i ukulele. Afromental to zespół pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu, stylistycznie to mieszanka głównie rocka i hip-hopu. Wstęp wolny.

Na koniec coś dla fanów dobrej fotografii. 29 czerwca (sobota) o godz. 15.00 w nowotarskim MOKu wręczenie nagród i wernisaż XXXIX Międzynarodowego Konkursu Fotografii im. J. Sunderlanda Krajobraz Górski 2019. Wstęp wolny.

Print Informacja z dnia 01-06-2019, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 669 razy
Źródło: MOK więcej z tej kategorii (MOK)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
SLE