RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 54
Dawid Kubacki gościem na Sesji Rady Miasta - "Mamy Mistrza Świata z Nowego Targu i to jest niesamowita rzecz"

Gościem specjalnym podczas Sesji Rady Miasta był dzisiaj Dawid Kubacki - pochodzący z Nowego Targu, świeżo upieczony Mistrz Świata w skokach narciarskich. Nie obyło się bez gratulacji, owacji na stojąco, podziękowań i życzeń dalszych sukcesów. Aby raz jeszcze przypomnieć sobie emocje tamtego dnia, wszyscy zgromadzeni obejrzeli razem z Kubackim skrót konkursu MŚ w Seefeld. 

Sportowiec otrzymał od władz miasta voucher na kolejną część kursu szybowcowego. "Jak tak dalej pójdzie, wykupię całe lotnisko" - śmiał się Dawid Kubacki, odbierając upominek. Całość spotkania podczas Sesji Rady Miasta zarejestrowaliśmy natomiast na żywo podczas transmisji. Zachęcamy do oglądania!

-Bardzo się cieszymy, że mamy dzisiaj tak wyjątkowego gościa, świeżo upieczonego Mistrza Świata i cieszymy się, że możemy tak szybko spotkać się, pogratulować i wyrazić radość z tych emocji, których nam dostarczył, a rzeczywiście było to niezwykłe, piątkowe popołudnie, kiedy odbywał się ten konkurs. Jesteśmy dumni z tego, że możemy dzisiaj pogratulować i być świadkami tego wyjątkowego wydarzenia. Życzymy dalszych sukcesów – mówił burmistrz Grzegorz Watycha, przekazując Mistrzowi voucher na kolejny etap szkolenia szybowcowego w nowotarskim aeroklubie – nie od dziś wiadomo, że latanie to druga, po skokach narciarskich, wielka pasja Dawida Kubackiego.

Gratulacje i życzenia sukcesów składała też Przewodnicząca Komisji Sportu, Turystyki i Promocji Katarzyna Wójcik, jak również – w imieniu Nowotarskiego Klubu Olimpijczyka, wyraźnie wzruszony Gabriel Samolej. 

-W imieniu Nowotarskiego Klubu Olimpijczyka, do którego Dawid również należy, przypadł mi zaszczyt w imieniu wszystkich kolegów i wszystkich olimpijczyków w Nowym Targu złożyć serdeczne gratulacje. Mamy Mistrza Świata z Nowego Targu i to jest niesamowita rzecz. To wielki sukces, trzeba się tym szczycić i ogromna promocja dla naszego miasta – mówił wiceprezes Nowotarskiego Klubu Olimpijczyka, Gabriel Samolej, wspominając, jak w zeszłym roku goszczono Dawida Kubackiego po zdobyciu brązowego medalu olimpijskiego – Nie przypuszczałem, że tak niedługo przyjdzie mi w imieniu Nowotarskiego Klubu Olimpijczyka gratulować mistrza świata. 

Dawid Kubacki dziękował za ciepłe przyjęcie podczas Sesji i za upominek:

-Jak tak dalej pójdzie i tych medali będzie dużo to niedługo lotnisko wykupię. Bardzo się cieszę z tego, że chcieliście mnie tu dzisiaj przyjąć, uhonorować i również cieszę się z tego, że wy cieszycie się moim i moich kolegów sukcesami, które zdobywamy. To dla nas też jest ważne, że są ludzie, którzy rzeczywiście się z tego cieszą, czerpią emocje  z konkursów, bo bez tych wszystkich kibiców nie byłoby żadnego zawodnika. Za to wam serdecznie dziękuję i liczę na to, że w przyszłych konkursach też będziecie trzymali mocno kciuki i dmuchali w telewizory. 

Nie brakło wspólnych zdjęć, wzruszeń, autografów, indywidualnie składanych gratulacji, a wszyscy zainteresowani mogli z bliska obejrzeć, a nawet dotknąć  medal Mistrzostw Świata. 

/os

Print Informacja z dnia 05-03-2019, opublikowana przez: Mariusz Foryt była czytana 936 razy
Źródło: nowytarg24.tv więcej z tej kategorii (nowytarg24.tv)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
SLE