RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 110

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza na swój kanał YouTube. Z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek przygotowaliśmy dla najmłodszych serię czytanek i prac plastycznych, korzystając z naszego kanału można ciekawie i kreatywnie spędzić czas ze swoim dzieckiem.

Nadesłane 13-05-2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu od 11 maja 2020 roku wznawia swoją działalność.
Aby zapewnić bezpieczeństwo czytelnikom i pracownikom biblioteki opracowane zostały nowe zasady korzystania z biblioteki oraz nowe zasady dotyczące zwrotów i wypożyczania książek. Szczegółowe informacje o zmianach dostępne są na plakacie.

Nadesłane 09-05-2020 

Z radością informujemy, że Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Nowy Targ Sp. z o.o. otrzymało certyfikat „PreQurs” !!!! Potwierdzeniem przyznania ww. certyfikatu jest tabliczka „NO SMOG”. Oznacza ona, że budynek ogrzewany jest w sposób, który ogranicza emisję do środowiska naturalnego szkodliwych substancji.

Nadesłane 08-05-2020

Przed nami obchody IV Małopolskiego Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Tegoroczne obchody będą wyjątkowe! Teraz nie możemy się spotkać i świętować razem, dlatego Małopolski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zachęca do świętowania wirtualnego.

Nadesłane 04-05-2020

W związku z obowiązującym na terenie Polski stanem epidemii, Zarząd Województwa Małopolskiego zdecydował o kolejnej zmianie harmonogramu 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Propozycje zadań mieszkańcy będą mogli zgłaszać od 1 września do 15 października 2020 roku. Głosowanie zaplanowano na wiosnę 2021 roku.

Nadesłane 28-04-2020

Przedszkole nr 2 zdobyło pierwsze miejsce w konkursie "Biznes kontra Smog", realizowanym przez fundację o tej samej nazwie, z inicjatywy firmy PwC. Dzieci miały za zadanie przygotowanie rymowanki lub piosenki na temat "Świat bez smogu". Wcześniej, starsze przedszkolaki, uczestniczyły w interaktywnych warsztatach antysmogowych prowadzonych przez Panów Mariusza Wcisło i Jakuba Sochackiego.

Nadesłane 15-04-2020

Miejska Biblioteka Publiczna zachęca do udziału w konkursie na grę promującą czytelnictwo. Głównym celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa wśród młodzieży poprzez powiązanie książki z grą planszową bądź karcianą. Dodatkowo aspiracją konkursu jest budowanie u młodzieży motywacji do rozwoju kreatywności, twórczości i przedsiębiorczości. 

Nadesłane 07-04-2020

Piątkowy wieczór, temperatura 5oC, porywisty wiatr. Pod każdym z marketów w Nowym Targu i Zakopanem kolejka na kilkadziesiąt osób. Pan Łukasz stoi w niej po pampersy dla synka, już ponad godzinę. Do sklepu jednorazowo może wejść 15 osób, więc na parkingu będzie marzł jeszcze kilkanaście minut. Nie wie, że wcale w tej kolejce nie musiał stać, a zakupy mógł mieć dowiezione pod drzwi domu.

Nadesłane 06-04-2020

Muzeum Drukarstwa zostało zamknięte dla zwiedzających, ale pozostajemy w ciągłym kontakcie online. Zachęcamy do skorzystania z kilku propozycji umilenia Państwu czasu w tym trudnym okresie. Śledźcie nas na bieżąco w mediach społecznościowych, gdzie udostępniamy materiały edukacyjne, gry i zabawy do pobrania. Mamy nadzieję, że już niebawem spotkamy się znowu w Muzeum Drukarstwa.

Nadesłane 06-04-2020

2 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu (ang. World Autism Awareness Day, WAAD) zwany także Światowym Dniem Wiedzy na temat Autyzmu.

Z tej okazji Oddział Małopolski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Fundacja Wspólnota Nadziei - Farma Życia wspólnie zachęcają do włączenia się w akcję promowania otwartości, empatii i zrozumienia dla odmiennych potrzeb i możliwości osób ze spektrum autyzmu.

Nadesłane 03-04-2020

Dyrektor Zakładu Gospodarczego Zieleni i Rekreacji przedstawia grafik sprzątania ulic po zimie. Jednocześnie informujemy, że czynnikiem wpływającym na kolejność wykonywanych prac będą czynniki atmosferyczne, w tym intensywne opady lub ujemne temperatury.

Proszę też, aby nie parkować samochodów na sprzątanych ulicach  w kolejnych dniach. Harmonogram umieszczony jest na stronie internetowej urzędu miasta. Na sprzątanych ulicach zamieszczane są stosowne informacje.

Nadesłane 31-03-2020

W związku z panującą pandemią oraz zarządzeniami Rządu Rzeczypospolitej, a przede wszystkim w trosce o zdrowie nas wszystkich, nowotarski oddział Związku Podhalan, rezygnuje z organizacji "Watry Pamięci" na górnej stacji wyciągu Zadział w dniu 2 kwietnia 2020r., w 15 rocznicę śmierci św. Jana Pawła II.

Zachęcamy w tym dniu do modlitwy w domach, w rodzinnym gronie oraz zapalenie świec w oknach o godzinie 21.37 i odśpiewanie "Barki".

Nadesłane 30-03-2020 

Drodzy Przyjaciele Podhalańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Nowym Targu i Almanachu Nowotarskiego oraz miłośnicy historii Naszego Miasta i Regionu nowotarskiego.

W związku z sytuacją epidemiczną, która dla wielu jest czasem trudnym, przyłączamy się do akcji „ZOSTAŃ W DOMU”.

Nadesłane 27-03-2020

W związku z obowiązującym na terenie Polski stanem zagrożenia epidemicznego, Zarząd Województwa Małopolskiego zdecydował o zmianie harmonogramu 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Propozycje zadań mieszkańcy będą mogli zgłaszać od 4 maja do 5 czerwca 2020 r. Termin głosowania i podania wyników nie uległ zmianie.

Nadesłane 24-03-2020

Drodzy rodzice, kochani uczniowie nowotarskich szkół podstawowych i przedszkoli wraz z Otwórz oczy, patrz oraz Danielem Urbaniakiem mamy pomysł na spożytkowanie wolnego czasu! Ogłaszamy KONKURS plastyczny "Sowy w mieście Nowy Targ".

Co trzeba zrobić?

Nadesłane 24-03-2020
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 69 z kategorii: Nadesłane
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
SLE