RSS facebook
Dziś mamy: wtorek
- 7 kwietnia 2020 roku

98 dzień roku, 15 tydzień roku.
Wschód słońca: 5:04
Zachód słońca: 18:19

Imieniny obchodzą: Donat, Donata, Epifaniusz, Hegezyp, Herman, Przecław, Rufin

Dzień Pracowników Zdrowia
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 68

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu w okresie walki z pandemią koronawirusa uruchamia usługę "Bezpłatna TELE-POMOC dla Seniora".

Wsparcie skierowane jest w głównej mierze do Seniorów – mieszkańców miasta Nowy Targ. Pomoc obejmowała będzie poradnictwo psychologiczne i duchowe.

Nadesłane 23-03-2020

Weź udział w konsultacjach projektu Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego. Zapoznaj się z treścią dokumentu i wyślij swoją opinię lub uwagi. Opinię i uwagi możesz wysyłać do 10 kwietnia 2020 roku do końca dnia.

 

Nadesłane 19-03-2020

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu zachęca do przyłączenia się do społecznej akcji "Dwa telefony do babci i dziadka"

Rośnie liczba zakażeń koronawirusem w Polsce. Choroba COVID-19, wywoływana przez koronawirusa SARS-Cov-z, jest szczególnie niebezpieczna dla starszych osób. Nie możemy narażać naszych seniorów, a - jak wiadomo - wirus przenosi się przez bliskie kontakty osobiste.

Nadesłane 19-03-2020

Od 15 marca po powrocie do Polski będziesz zobowiązany(-a) poddać się obowiązkowej 14-dniowej kwarantannie

Co to oznacza? Kwarantannę domową przez okres 14 dni odbywasz pod adresem, który podałeś w karcie lokalizacyjnej.

Jeśli nie masz możliwości odbywania kwarantanny w domu, będziesz ją odbywać we wskazanym Ci przez służby ośrodku (informację uzyskasz podczas przekraczania granicy). Stosuj się do ich poleceń i wytycznych.

Nadesłane 17-03-2020

W piątek, 13 marca Rząd Rzeczpospolitej Polskiej ogłosił stan zagrożenia epidemicznego na terenie całego kraju w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz wzrostem zachorowań na wywoływaną nim chorobę COVID-19. Stan zagrożenia epidemicznego oznacza wprowadzenie szeregu ograniczeń dotyczących swobody poruszania się, zgromadzeń i handlu. Decyzje te mają na celu ograniczenie zakresu rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz ograniczenie wzrostu zachorowań.

Nadesłane 14-03-2020

Firma  FCC Podhale, mająca siedzibę  pod adresem ul. Jana Pawła II 115 , 34-400 Nowy Targ, informuje:  W związku z ryzykiem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19, z dniem 13 marca 2020 aż do odwołania,  stacjonarne Biuro Obsługi Klienta zostaje zamknięte i będą obsługiwani Państwo tylko w sposób zdalny (telefon, mail) w zakresie możliwym do realizacji przy tego typu pracy.

Nadesłane 13-03-2020

Wzorem innych Zakładów Komunikacji, a przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo kierowców i pasażerów w każdym autobusie,  zostaną wprowadzone specjalne wydzielone strefy. W autobusach obejmą one obszar w rejonie kabiny, pierwszych drzwi.
O tym, że jest to strefa wydzielona, w którym nie powinni przebywać pasażerowie, będzie informować specjalne oznakowanie.

Nadesłane 12-03-2020

Doroczne święto mini hokeja, czyli rozgrywany w Warszawie Turniej Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym - już za naszą drużyną Naboru. W Turnieju udział wzięły najlepsze zespoły z Polski, które awans do rozgrywek finałowych wywalczyły sobie wcześniej w kwalifikacjach.

Nadesłane 04-03-2020

W dniu 1 marca 2020 roku w Łukowicy odbył się Turniej karate Kyokushin "INPAKUTO CUP", zorganizowany przez Sekcję Łukowica - Nowosądeckiego Klubu Sportowego Karate Kyokushin. W turnieju startowało 185 zawodników z 15 Klubów/Ośrodków Karate z: Sanoka Tarnowa, Nowego Targu, Zakopanego, Wieliczki, Liszek, Skawiny, Starego Sącz, Biecza, Starej Wsi, Wojnicza, Gorlic, Nowego Sącza i Łukowicy.

Nadesłane 04-03-2020

Pod hasłem „Tajemnica mojej wyobraźni” odbędzie się 18. edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”. Do udziału zapraszamy uczestników warsztatów terapii zajęciowej i środowiskowych domów samopomocy oraz niepełnosprawnych mieszkańców domów pomocy społecznej.

Nadesłane 04-03-2020

W sobotę 15 lutego odbyła się w Wojniczu druga edycja Międzynarodowego Memoriału "Cichociemnych" Spadochroniarzy Armii Krajowej – karate Kyokushin - pod patronatem i przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Brązowe medale zdobyli zawodnicy Stowarzyszenie Sportowe Karate "Yokozuna" Nowy Targ Jan Kamiński i Zuzanna Mroczka.

Nadesłane 18-02-2020

Pub Dogrywka w Nowym Targu, Rynek 39 zaprasza na koncert zespołu HEAVY WAY Bogusław Ćwiertnia, który odbędzie się w piątek 21 lutego o godzinie 20.00.

Nadesłane 14-02-2020

Można powiedzieć, że 18 Małopolski Konkurs Kolęd, Pastorałek wpisał się na stałe  w harmonogram imprez cyklicznych  organizowanych na terenie Nowego Targu. Impreza cieszy się olbrzymią popularnością. W tym roku udział wzięło 85 wokalistów z różnych miejscowości, a we wszystkich edycjach wzięło udział 1560 uczestników.  

Nadesłane 10-02-2020

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, chcąc zwiększyć dostępność  wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnościami, uruchomił SOW - System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON.

Nadesłane 10-02-2020

Bieg górski Turbacz Winter Trial - już w najbliższą niedzielę! Konkurs na profilu Facebook Miasta Nowy Targ.

9 lutego, w niedzielę, wystartuje bieg górski Turbacz Winter Trial z Nowego Targu na Turbacz i z powrotem. Na starcie zawodów stanie kilkuset zawodników z całej Polski. Start i meta zawodów zlokalizowana jest na Długiej Polanie. Na uczestników czeka dystans 21 km, 10km, bieg z psem oraz biegi dla dzieci.

Nadesłane 05-02-2020
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 68 z kategorii: Nadesłane
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
SLE