RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 70

Prowadzisz przedsiębiorstwo na terenie Małopolski lub powiatu jędrzejowskiego? Zgłoś się do Krakowskiego Parku Technologicznego. Możesz otrzymać wsparcie: zwolnienie z podatku dochodowego CIT lub PIT.

Reporter 15-06-2020

Oddział Małopolski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza do udziału w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej, uczestników środowiskowych domów samopomocy oraz niepełnosprawnych mieszkańców domów pomocy społecznej pn. „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”. 

Reporter 15-06-2020

Dla wszystkich spragnionych wiedzy przyszłych studentów, gotowych poszerzać swoje horyzonty. W ofercie edukacyjnej Uczelni znajdują się obecnie następujące kierunki: 

Reporter 09-06-2020

Dla rolników młodszych i starszych; z większymi i mniejszymi gospodarstwami; na inwestycje w rozwój lub podniesienie po klęskach i zabezpieczenie przed kolejnymi; na nawadnianie i zalesianie; dla tych, co indywidualnie i tych co wolą grupą - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oferuje teraz różnorakie możliwości skorzystania z rolniczych funduszy.

Reporter 09-06-2020

Ukryta symbolika, ciekawostki związane z miastem i regionem, a także nagroda w postaci pamiątkowej pieczęci i nowotarskich lodów. Uczestnicy dzisiejszego Questu zorganizowanego przez Podhalańską Państwową Uczelnię Zawodową musieli rozwikłać zagadkę ukrytą w specjalnie przygotowanym wierszu i pokonać ścieżkę prowadzącą przez popularne lokacje oraz miejscowe zabytki. Więcej oinformacji na stronie nowytarg24.tv.

Reporter 08-06-2020 

41 LAT TEMU JAN PAWEŁ II ODWIEDZIŁ NOWY TARG. Dziś mija 41. rocznica pamiętnej wizyty Jana Pawła II na nowotarskim lotnisku. To wydarzenie, które jest uważane za największe i najważniejsze w całej 674-letniej historii miasta. 

Reporter 08-06-2020

W terminie od 1 września do 30 listopada 2020 r., według stanu na dzień 1 czerwca 2020 r., na terenie całego kraju odbędzie się Powszechny Spis Rolny PSR 2020. Udział w spisie rolnym jest obowiązkowy. Spis rolny jest jedynym badaniem statystycznym dostarczającym szerokiego zakresu informacji o gospodarstwach rolnych na wszystkich szczeblach podziału terytorialnego kraju. Dane ze spisu są wykorzystywane do oceny zastosowanych i kreowania nowych narzędzi Wspólnej Polityki Rolnej.

Reporter 08-06-2020

Po trzech miesiącach walki z rozprzestrzenianiem się koronawirusa żołnierze 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej (11 MBOT) wznawiają szkolenie i przygotowują się do przyjęcia nowych ochotników. Szukają także wysoko wykwalifikowanych specjalistów w określonych specjalnościach.

Reporter 08-06-2020

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. 2020r. Poz. 964), Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu informuje, że od soboty 6 czerwca 2020r. planuje udostępnić swoją infrastrukturę sportową w zakresie:

Reporter 05-06-2020

Burmistrz Miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha informuje Szanownych Mieszkańców Miasta o uruchomieniu przez Ministerstwo Klimatu oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej nowego programu  „Moja Woda” i zachęca do skorzystania z pomocy finansowej dla tak ważnych przedsięwzięć również dla naszego Miasta.

Reporter 05-06-2020

Jesteś osobą zwolnioną z przyczyn nie dotyczących pracownika, przewidzianą do zwolnienia, zagrożoną zwolnieniem lub odchodzisz z rolnictwa? √
Mieszkasz, pracujesz lub uczysz się na terenie województwa Małopolskiego√
Chcesz podnieść kwalifikacje lub kompetencje? √

ULOTKA

Reporter 05-06-2020

Już w najbliższą sobotę - 6 czerwca można wziąć udział w Queście przygotowanym przez studentów, absolwentów i wykładowców kierunku Turystyka i Rekreacja  Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu i odkryć na nowo zapomniane lub niedostrzegane na co dzień miejsca i obiekty Stolicy Podhala.

 

Reporter 05-06-2020

W Międzynarodowym Festiwalu na Bialorusi brało udział ponad tysiąc uczestników z róznych państw.: USA, Kolumbii, Hiszpanii, Kuby, Malty, Izraela, Rumunii, Bułgarii, Rosji, Ukrainy, Kazachstanu, Litwy, Białorusi, Łotwy, Albanii, Azerbejdżanu, Macedonii oraz Polski. Festiwal ten, to jeden z prestiżowych konkursów muzycznych na świecie.

Reporter 04-06-2020

Zarząd Stowarzyszenia Organizatorów Turystyki i Rekreacji "Dunajec" uprzejmie informuje, że podjęto decyzję o odwołaniu tegorocznych imprez organizowanych w ramach "Tygodnia Dzikich Wód":

  • LV Międzynarodowego Spływu Kajakowego na Popradzie
  • LXXIX Międzynarodowego Spływu Kajakowego im Tadeusza Pilarskiego na Dunajcu
Reporter 01-06-2020

Reporter 01-06-2020
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 236 z kategorii: Reporter
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
SLE