RSS facebook
Dziś mamy: poniedziałek
- 26 września 2016 roku

270 dzień roku, 39 tydzień roku.
Wschód słońca: 6:32
Zachód słońca: 18:30

Imieniny obchodzą: Cyprian, Euzebiusz, Justyna, Łękomir

Międzynarodowy Dzień Języków Obcych
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Mapa Monitoringu powietrza
Jubileuszowy Kalendarz Imprez - 670 lat Nowego Targu
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Burmistrz Miasta
mgr Grzegorz Watycha

Nasze Osiągnięcia

ISO

SLE

EKOlogiczna Gmina

Więcej Niż Energia

JP II Nowy Targ
MMKS Podhale Nowy Ta
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPWSZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 52

Na rozpoczynający się właśnie jesiennym sezon kulturalny Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu, przygotowało atrakcyjna i bogatą ofertę edukacyjną skierowaną do dzieci i młodzieży, przeszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wśród atrakcji wyróżnia się nowa wystawa czasowa z licznymi eksponatami militarnymi i nieznanymi zdjęciami z okresu kampanii 1939 r. Dla zwiedzających dostępna jest również poprawiona ścieżka edukacyjno-muzealna po wystawie stałej. 

Nadesłane 26-09-2016

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe widowisko muzyczne, które odbędzie się 6 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Podczas Koncertu Operetkowego wystąpią wybitni artyści polskich i międzynarodowych scen po sukcesach w Europie i USA, obdarzeni wspaniałymi głosami, laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, muzycy na co dzień współpracujący z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w kraju i poza jego granicami.

MOK 26-09-2016

Tym razem w Miejskim Ośrodku Kultury w ramach Muzycznych Czwartków w Patio spotkaliśmy się z iNTarg BLUES. Z racji na już jesienną pogodę sam koncert odbył się na scenie MOK, na której znaleźli się zarówno muzycy jak i widownia. I ta bliskość spowodowała niezwykłą atmosferę charakterystyczną dla koncertów klubowych. Było zatem słuchanie, ale też włączanie się do wspólnego śpiewania przez liczną publiczność. 

MOK 25-09-2016

Zapraszamy na obchody Światowego Tygodnia Zwierząt 2016 w dniach 5 – 11 października. Nie zabraknie Dnia Otwartego w nowotarskim Schronisku (namawiamy do przemyślanej adopcji), spotkania z ekspertami (Barbara Czuba, Małgorzata Wesołowska, Dominika Hamrol, Jan Bednarz) dla klas, spotkania popularnonaukowego dla wszystkich, nabożeństwa z udziałem zwierząt przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, spektaklu teatralnego i finału akcji „Psia miska dla schroniska” (zbieramy też suchą i mokrą karmę dla kotów).

MOK 23-09-2016

Marszałek Województwa Małopolskiego, Urząd Miasta Nowy Targ zaprasza na spotkanie "Wymień piec: ogrzejesz dom taniej i komfortowo, odetchniesz czystszym powietrzem", które odbędzie się w dniu 27 września o godz: 17.00 w Biurze Związku Euroregionu "Tatry", ul. Jana III Sobieskiego 2, Nowy Targ

Sprawy Urzędu 22-09-2016 

W dniu 21 września Burmistrzowi Miasta złożyli wizytę goście z Izraela. Pan Adam Feit przyjechał do Polski po raz pierwszy po 60-ciu latach, po tym jak wyemigrował z ojcem Szmają (Stanisławem) Feitem i matką do Izraela w 1957 roku. Jego ojciec był przed wojną technikiem dentystycznym w Nowym Targu, a swój zakład prowadził w Rynku w kamienicy Józefa Rajskiego po nr 20.

Reporter 22-09-2016

Gorąco zapraszamy na wystawę reporterskich fotografii ze Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Zdjęcia udostępniło nam Biuro Promocji ŚDM, a wystawę, w głównym holu MOK, będzie można obejrzeć między 26 września, a 9 października. Uroczyste otwarcie już w najbliższy poniedziałek, 26.09.2016 r. o godz. 19.00.

MOK 22-09-2016 

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY Ministerstwo Rozwoju ostrzega przedsiębiorców przed dokonywaniem opłat za wpisy do prywatnych rejestrów różnych firm o zbliżonych nazwach do CEIDG.

Wpis oraz zmiany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzonej przez Ministra Rozwoju są bezpłatne.

Nadesłane 21-09-2016 

20 września w całej Polsce obchodzone jest Święto Przedszkolaka, ustanowione przez Sejm w celu podkreślenia wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. W Przedszkolu Nr 4 od rana panował radosny nastrój. Była wesoła muzyka, mnóstwo balonów, a przystrojone wejście do przedszkola witało mile zaskoczone dzieci.

Nawet pogoda tego dnia nie zawiodła i wesołe słoneczko wyszło zza chmur.

Nadesłane 20-09-2016

Galeria Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu - oddział Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ  w Nowym Sączu - obchodzi 25-lecie swojego istnienia. Z tej okazji zapraszamy na wystawę "Srebrne Jatki - czyli 25 Prezentacje Nowotarskie"

Patronat nad wystawą objął Burmistrz Miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha.  
Wystawa dofinansowana ze środków Gminy Miasta Nowy Targ trwać będzie do 24 października 2016 r.
Nadesłane 20-09-2016 

Na kolejne czwartkowym spotkaniu muzycznym w Patio w dniu 22 września zagra zespół iNTarg Blues. Tworzą go nowotarżanie: Marcin Jagła, Oskar Rapacki, Tomek Seweryn i Tomek Zelek. Grupa wykonuje standardy bluesowe oraz kompozycje własne utrzymane w blues-rockowej stylistyce. Muzycy grają ze sobą od ponad roku, choć każdy z nich wcześniej grywał i nadal grywa w rozmaitych kapelach.

MOK 20-09-2016

Fot. Anna Szopińska

Mimo deszczowej aury – Msza św. w kościele pod wezwaniem św. Katarzyny, za poległych i pomordowanych na Wschodzie, zgromadziła wielu uczestników z miasta i powiatu. Upamiętnieniem 77. rocznicy sowieckiej napaści na Polskę 17. września 1939 roku znów były bowiem obchody o randze powiatowo-miejskiej.

www.podhaleregion.pl 19-09-2016

Zakończył się VI Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Burmistrza Nowego Targu przy wsparciu Powiatu Nowotarskiego. Wzięło w nim udział 18 zespołów z całej Polski w sumie 186 osób.

Turniej trwał dwa dni17-18 września na 4 salach tj. Hala Gorce , SP6, SP4 oraz I LO. Nad prawidłowością spotkań czuwała profesjonalna ekipa sędziowska z Krakowa, której pomagała młodzież trenująca w Klubie Sportowym Gorce.

Nadesłane 19-09-2016

W miniony piątek w nowotarskim ratuszu odbyła się prezentacja najnowszej publikacji wydanej nakładem Polskiego Towarzystwa Historycznego. Praca zbiorowa zatytułowana „W służbie Rzeczypospolitej. Dzieje wojen i wojskowości w badaniach regionalnych”, została przygotowana pod redakcją naukową Roberta Kowalskiego, kierownika Muzeum Podhalańskiego im. Czesława Pajerskiego i Prezesa Oddziału PTH. 

Nadesłane 19-09-2016

Serdecznie zapraszamy na 81 salon poezji w Nowym Targu pt. „Nie to, co trzeba”. Poezję Elżbiety Zechenter-Spławińskiej czyta ANNA RADWAN GANCARCZYK aktorka Narodowego Starego Teatru w Krakowie. Niedziela 25 września 2016, godz. 11.00, Ratusz Rynek 1, wstęp wolny. ZAPRASZAMY

MOK 16-09-2016 
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 554
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
SLE