RSS facebook
Dziś mamy: sobotę
- 22 października 2016 roku

296 dzień roku, 42 tydzień roku.
Wschód słońca: 7:11
Zachód słońca: 17:36

Imieniny obchodzą: Abercjusz, Filip, Halka, Kordelia, Kordula, Przybysława, Sewer

BIP Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Mapa Monitoringu powietrza
Jubileuszowy Kalendarz Imprez - 670 lat Nowego Targu
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Burmistrz Miasta
mgr Grzegorz Watycha

Nasze Osiągnięcia

ISO

SLE

EKOlogiczna Gmina

Więcej Niż Energia

JP II Nowy Targ
MMKS Podhale Nowy Ta
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPWSZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 57

Zapraszamy do obejrzenia wydania programu BLISKO LUDZI: 18 X 2016.

W programie poruszono problem targowisk w Nowym Targu. Gośćmi programu byli: Burmistrz Miasta Grzegorz Watycha, Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Rajski, Monika Chrobak Przewodnicząca Komitetu Obrony Handlujących, Zarządca targowiska przy ul. Ludźmierskiej - Jacek Deja i Sebastian Matląg ze Stowarzyszenia Wolnościowe Podhale.

Nadesłane 21-10-2016 

Podział miasta Nowy Targ na okręgi w ramach „Budżetu Obywatelskiego”.

Okręg ogólnomiejski – w skład którego wchodzą wszystkie ulice (place) osiedla zlokalizowane w obszarze administracyjnym miasta Nowy Targ.
Reporter 20-10-2016

Burmistrz Miasta Nowy Targ oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Targu serdecznie zapraszają na uroczystość z okazji 135-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Targu, oraz poświęcenie nowego samochodu pożarniczego, która odbędzie się 23 października 2016r. (niedziela).

Reporter 19-10-2016

W dniu wczorajszym (17.10.2016 r.) na Sesji Młodzieżowej Rady Miasta młodzież dyskutowała na temat konkursu organizowanego przez Google Maps.

Zachęcamy Was do do udziału w tym przedsięwzięciu, w szkołach oraz poprzez media społecznościowe! Konkurs Lokalni Przewodnicy polega na odkrywaniu nowych, interesujących miejsc poprzez pisanie pozytywnych opinii na temat swojego miasta i wysyłania zdjęć z najciekawszych miejsc.

Sprawy Urzędu 19-10-2016

W trakcie odbytej w dniu 13 października 2016r. Gimnazjum Nr 1 w Nowym Targu uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej nagrody Burmistrza Miasta Nowy Targ, oprócz dyrektorów szkół otrzymali: Pani Anna Krupa, Pani Leokadia Urbaniak, Pani Urszula Zborowska, Pan Marcin Domin, Pani Elżbieta Lubertowicz, Pan Dominik Regiec, Pani Anna Chabrzyk, Pani Danuta Kuros, Pani Alicja Gruszka, Pani Beata Kuranda, Pani Małgorzata Kupczyk, Pani Jolanta Guzik, Pani Edyta Smarduch, Pani Iwona Gazda-Lichosyt, Pani Beata Boryńska-Wolska, Pani Dorota Widurska, Pan Jan Misiniec, Pan Witold Chamuczyński, Pani Urszula Sięka, Pan Marcin Kaleta, Pani Małgorzata Arct Gacek i Pani Jadwiga Nowak.

Reporter 18-10-2016

Na kolejnym koncercie w ramach “Muzycznych Czwartków w Patio” (teraz już na scenie) w dniu 20 października o godz. 19.00 zagra Willy Blake. Bilety tradycyjnie 20zł i 10zł ulgowy. A dla wszystkich poczęstunek od Karcmy u Borzanka w cenie biletu.

Willy Blake to nietuzinkowy artysta, wykonawca tradycyjnych amerykańskich pieśni z przełomu XIX/XX wieku, z gatunku country blues, delta blues oraz utwory z Apallachów . 

MOK 17-10-2016

Fot. Anna Szopińska

Najefektowniejszym Punktem Dni Papieskich w Nowym Targu stał się spektakl laserowy w kościele pod wezwaniem Św. Jana Pawła II. Z tą niezwykłą autorską realizacją przyjechała do Nowego Targu firma „Music on Lasers” - Mariusza i Ireny Kmieciów z Siemianowic Śląskich. Spektakl odbył się pod patronatem Burmistrza.

www.podhaleregion.pl 17-10-2016

W 38. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Papieża, władze miasta złożyły kwiaty pod tablicą pamiątkową poświęconą Janowi Pawłowi II, znajdującą się na miejskim Ratuszu. W Muzeum Podhalańskim im. Czesława Pajerskiego czynna była stała wystawa pt.: „Jan Paweł II- miasto Nowy Targ, przeszłość i obecność” . Wieczorem odbyło się spotkanie podsumowujące tydzień pamięci o Janie Pawle II, trwający od 10-14 października 2016 r.

Reporter 17-10-2016

Na Sesji w dniu 10 października 2016r. Burmistrz Miasta Grzegorz Watycha z rąk Wiceprezes Zarządu Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji SA Pani Anny Wyroby odebrał Certyfikat Jakości ISO 9001-2015.

W dniach 30 czerwca i 1 lipca br. w Urzędzie Miasta Nowy Targ odbył się audyt certyfikujący System Zarządzania Jakością na zgodność z normą PN-EN ISO 9001:2015-10.

Reporter 14-10-2016

Weryfikacja projektów do Budżetu Obywatelskiego 2017 zakończona.

Przechodzimy do kolejnego etapu – promocja i głosowanie.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za aktywny udział w zgłaszaniu projektów do Budżetu Obywatelskiego 2017

Zespół, zadaniowy ds. Budżetu Obywatelskiego zakończył weryfikację złożonych projektów.

Reporter 13-10-2016

Szanowni Państwo.

W imieniu władz miasta Nowy Targ pragnę złożyć wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty najszczersze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dziękuję Państwu za codzienne poświęcenie i zaangażowanie w pracę z dziećmi i młodzieżą oraz wskazywanie im właściwej drogi życia.

Dziękuję za trud pracy gwarantujący sprawność organizacyjną i bezpieczeństwo w  przedszkolach oraz szkołach, a także za działania na rzecz poszanowania dziedzictwa kulturowego.

Sprawy Urzędu 13-10-2016

Fot. Zbigniew Krauzowicz

11 października br. (wtorek) w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu odbyła się promocja ksiązki Barbary Słuszkiewicz „Dzieje Rynku w Nowym Targu. Zabudowa, mieszkańcy i użytkownicy (1719-1945)”.

W spotkaniu uczestniczyli licznie zgromadzeni mieszkańcy, władze miasta oraz przedstawiciele Podhalańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk.

Reporter 13-10-2016

W środę, 5 października, na przekór fatalnej pogodzie - samochodem udostępnionym przez pana Burmistrza Grzegorza Watychę – grupa podhalańskich poetów udała się na spotkanie do Świerklan i Jankowic, gdzie oczekiwali ich śląscy przyjaciele po piórze. W ciągle padającym deszczu ekipa w składzie: Wanda Szado-Kudasikowa, Renata Lipkowska, Adam Kwiatek i Krzysztof Kokot pod opieką  pani Jagody Zauchy z Miejskiej Biblioteki w Nowym Targu dotarła na Śląsk.

Nadesłane 13-10-2016

18 października br. (wtorek) zapraszamy do udziału w V Kampanii Profilaktyki Raka Piersi, które odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. V Kampania Profilaktyki Raka Piersi objęta jest Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ.

Program:

Nadesłane 12-10-2016

W imieniu WenDo Podhale oraz Gabinetu Pomocy Psychologicznej i Rozwoju Osobistego „Do siebie” - Ewa Kruchowska w dniu 22 października (sobota) godz. 17.00- 21.00 zapraszamy serdecznie na bezpłatne warsztaty w ramach ogólnopolskiej Nocy Szkoleń. Będzie okazja sprawdzić i poczuć czym jest „WenDo” - asertywność i samoobrona dla kobiet i dziewczynek oraz nauczyć się lepiej radzić sobie ze stresem podczas szkolenia pt. „Spokojnie to tylko stres”. Wstęp wolny, ...zapisy.

MOK 11-10-2016
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 557
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
SLE