RSS facebook
Dziś mamy: wtorek
- 7 kwietnia 2020 roku

98 dzień roku, 15 tydzień roku.
Wschód słońca: 5:04
Zachód słońca: 18:19

Imieniny obchodzą: Donat, Donata, Epifaniusz, Hegezyp, Herman, Przecław, Rufin

Dzień Pracowników Zdrowia
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 77

Dziś 15. rocznica śmierci Jana Pawła II. Równo o godzinie 15:00 z ratuszowej wieży rozbrzmiała ulubiona pieśń Ojca Świętego – „Barka”.

Pamięć o wielkim Polaku wciąż jest żywa. Rokrocznie mieszkańcy Stolicy Podhala upamiętniają Jana Pawła II w postaci „Watry pamięci”, rozpalanej na górnej stacji wyciągu „Zadział”. W ubiegłym roku nowotarżanie świętowali również 40 rocznicę wizyty Ojca Świętego, która miała miejsce na nowotarskim lotnisku.

nowytarg24.tv 03-04-2020

Najnowszy Przegląd Tygodniowy już jest. W programie: 1) Odezwa burmistrza – z deklaracją pomocy dla przedsiębiorców; 2) To będą wyjątkowe święta wielkanocne; 3) Inwestycje z 2,5-milionowym unijnym zastrzykiem; 4) Droga do Bramy w Gorce – raczej nie w tym roku; 5) Zdalne nauczanie z problemami; 6) Autorska metoda pani Ireny – pomoc dla najmłodszych uczniów; 7) Rynek dezynfekowany prototypem z Supersnow.

nowytarg24.tv 03-04-2020

Informacja ZUS na temat wsparcia, jakie przedsiębiorcy mogą uzyskać w zakresie działania Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w ramach Tarczy Antykryzysowej. Są to wnioski oraz opisy poszczególnych usług.

Reporter 02-04-2020

Wracamy do naszego Konkursu - tym razem inaczej. Wszyscy soliści zapisani do konkursu mają czas do 20 kwietnia do wysłania  nagrania w formacie mp3. Następnie komisja dokona oceny i wybierze laureatów w poszczególnych kategoriach. Ogłoszenie wyników - 15 maja. Bądźcie z nami.

MOK 01-04-2020 

Na kładce obok lodowiska od dnia 31 marca 2020 r. zostaną rozpoczęte prace budowlane, co skutkuje wyłączeniem kładki z ruchu pieszo-rowerowego.

Trwa realizacja projektu partnerskiego pn. „Historyczno-kulturowo przyrodniczy szlak wokół Tatr - etap III”. Realizuje go kilku partnerów m.in. Miasto Nowy Targ, Gmina Szaflary, Gmina Nowy Targ, Gmina Łapsze Niżne, Miasto Spiska Bela, Obec Huncovce, Obec Hniezdne, Obec Velka Lomnica a Partnerem Wiodącym jest Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej TATRY.

Reporter 01-04-2020

Mimo trudności związanych z pandemią koronawirusa, małopolscy rolnicy najlepiej w kraju radzą sobie z wnioskowaniem o dopłaty za 2020 rok. Już ponad 12 tysięcy oświadczeń i wniosków elektronicznych wpłynęło do ARiMR. Oznacza to, że przeszło 10% osób spośród tych, które ubiegały się o płatności w ubiegłym roku, dopełniło formalności.

Reporter 31-03-2020

W dniu wczorajszym Urząd Miasta Nowy Targ przekazał do Podhalańskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Nowym Targu Nowym Targu 15.000 rękawiczek ochronnych i  100 litrów środka do dezynfekcji rąk.

Ponadto zamówione zostały maseczki, które niebawem trafią do nowotarskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Reporter 31-03-2020 

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie plastycznym z nagrodami organizowanym przez Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu. Zadaniem uczestników jest wykonanie ilustracji lub plakatu o technice dowolnej na temat „Nowy Targ-nasze miasto”.

MOK 30-03-2020

W związku z panującą pandemią oraz zarządzeniami Rządu Rzeczypospolitej, a przede wszystkim w trosce o zdrowie nas wszystkich, nowotarski oddział Związku Podhalan, rezygnuje z organizacji "Watry Pamięci" na górnej stacji wyciągu Zadział w dniu 2 kwietnia 2020r., w 15 rocznicę śmierci św. Jana Pawła II.

Zachęcamy w tym dniu do modlitwy w domach, w rodzinnym gronie oraz zapalenie świec w oknach o godzinie 21.37 i odśpiewanie "Barki".

Nadesłane 30-03-2020 

W programie: 1. Ponad pięć ton żywności dla podopiecznych OPS i osób w kwarantannie 2. Kwarantanna kwarantannie nie równa 3. Wycinka pod nową „zakopiankę” – prawie ukończona 4. Zmiany na „Podhalance” 5. Na inwestycje, drogi i wkłady własne – ponad 23-milionowy kredyt 6. Funkcjonowanie Szpitala – mocno uwewnętrznione.

nowytarg24.tv 27-03-2020

Wprowadzamy nowe zasady bezpieczeństwa, w tym ograniczenie w przemieszczaniu się. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy czy załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb takich jak zakup jedzenia, lekarstw czy opieki nad bliskimi. Zależy nam na tym, aby Polacy nie narażali siebie i innych na zakażenie koronawirusem.

Nadesłane 27-03-2020

Drodzy Przyjaciele Podhalańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk w Nowym Targu i Almanachu Nowotarskiego oraz miłośnicy historii Naszego Miasta i Regionu nowotarskiego.

W związku z sytuacją epidemiczną, która dla wielu jest czasem trudnym, przyłączamy się do akcji „ZOSTAŃ W DOMU”.

Nadesłane 27-03-2020

Szanowni Mieszkańcy i Przedsiębiorcy!
Do odwołania Urząd Miasta Nowy Targ nie będzie prowadził bezpośredniej obsługi klientów.

Podania oraz wnioski (zapakowane w zamknięte koperty) można składać poprzez wrzucenie do urny znajdującej się za drzwiami wejściowymi od ul. Krzywej. Wstrzymuje się także wydawanie awizowanych przesyłek.

Większość spraw można załatwiać za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej (posiadając konto na www.epuap.gov.pl), podpisując je kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym. Informacja o usługach dostępnych online. 

Sprawy Urzędu 26-03-2020

W związku z obowiązującym na terenie Polski stanem zagrożenia epidemicznego, Zarząd Województwa Małopolskiego zdecydował o zmianie harmonogramu 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Propozycje zadań mieszkańcy będą mogli zgłaszać od 4 maja do 5 czerwca 2020 r. Termin głosowania i podania wyników nie uległ zmianie.

Nadesłane 24-03-2020

Drodzy rodzice, kochani uczniowie nowotarskich szkół podstawowych i przedszkoli wraz z Otwórz oczy, patrz oraz Danielem Urbaniakiem mamy pomysł na spożytkowanie wolnego czasu! Ogłaszamy KONKURS plastyczny "Sowy w mieście Nowy Targ".

Co trzeba zrobić?

Nadesłane 24-03-2020
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 705
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
SLE