RSS facebook
Dziś mamy: środę
- 4 maja 2016 roku

125 dzień roku, 18 tydzień roku.
Wschód słońca: 5:13
Zachód słońca: 20:00

Imieniny obchodzą: Florian, Grzegorz, January, Michał, Monika, Paulin, Strzeżywoj

Dzień Strażaka
Dzień Hutnika
Dzień Kominiarza
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Mapa Monitoringu powietrza
Jubileuszowy Kalendarz Imprez - 670 lat Nowego Targu
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Burmistrz Miasta
mgr Grzegorz Watycha

Nasze Osiągnięcia

ISO

SLE

EKOlogiczna Gmina

Więcej Niż Energia

Miejska Biblioteka P
MOK
MCSIR
JP II Nowy Targ
Karta Dużej Rodziny
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPWSZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 19

Zapraszamy na Wiosenny Koncert Jubileuszowy! Mozart kontra Sinatra – Aktywizacja Integracyjna przez Sztukę V-edycja. Koncert odbędzie się 7 maja br. (sobota) o godz. 19:00 w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu.

W dniu 7 maja br. w godz. 10:00-21:00 na parkingu NSPJ w Nowym Targu będzie możliwość zwiedzania mobilnego muzeum Jana Pawła II i Siostry Faustyny Kowalskiej.

Nadesłane 02-05-2016 

Do 9 maja trwają zapisy do IV edycji Biegu o Puchar Rektora PPWSZ w Nowym Targu. W tym roku bieg ma charakter jubileuszowy – jest związany z obchodami piętnastolecia uczelni, liczymy więc na rekordową frekwencję.

Bieg odbędzie się w sobotę 14 maja, start nastąpi o godzinie 10.00. Malownicza dziesięciokilometrowa trasa biegu jak co roku prowadzi z nowotarskiego Rynku przez osiedla Nowe, Zadział, Robów i Szuflów do siedziby Uczelni na Kokoszkowie.

Nadesłane 02-05-2016

W niedzielę (01.05.2016 r.) na nowotarskim Rynku odbył się XVI Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych. Uwagę widzów przyciągały, m.in. stare Mercedesy, Citroeny, Wołgi, duże Fiaty, Warszawy, Wartburgi i wiele innych doskonale utrzymanych samochodów.

Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ dla Najładniejszego Eleganckiego Pojazdu Zabytkowego otrzymał czerwony Ford Mustang.

Reporter 02-05-2016 

W związku z publikacjami medialnymi dotyczącymi planowanego przeniesienia targowicy miejskiej Radni Rady Miasta w Nowym Targu wyrażają dezaprobatę dla propozycji rozproszenia i uruchomienia w kilku lokalizacjach sprzedaży targowiskowej na terenie miasta.

Pragniemy przypomnieć, że przeniesienie targowicy w związku z budową obwodnicy we wschodniej części miasta było planowane już w latach 70. Między innymi z tego właśnie powodu władze miasta nie były zainteresowane inwestycjami rozwojowymi na terenie starej targowicy, również takiego zainteresowania nie wykazywali prywatni właściciele przyległych terenów, na których prowadzona jest do dzisiaj działalność targowa.

Sprawy Urzędu 29-04-2016

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowym Targu wraz  organizatorkami Konkursu Matematycznego pt. "Nowotarskie  Jubileusze" serdecznie zapraszają uczniów klas piątych nowotarskich szkół podstawowych do zmierzenia się z zadaniami matematycznymi o tematyce związanej z obchodzonymi  w 2016 roku w  Nowym Targu jubileuszami.

Nadesłane 29-04-2016

Burmistrz Miasta Nowy Targ zaprasza przedsiębiorców i osoby zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej na spotkanie, które dotyczyć będzie „Rozszerzenia Specjalnej Strefy Ekonomicznej pn. Krakowski Park Technologiczny o tereny Strefy Aktywności Gospodarczej w Nowym Targu”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 5 maja 2016 r. o godz. 16:00 w Sali Obrad Urzędu Miasta Nowy Targ.

 
Sprawy Urzędu 29-04-2016

Solistki Studia Piosenki „Septyma” działającego Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu znowu godnie reprezentowały swoje miasto. Tyle wspaniałych osiągnięć przyniosła im praca, która nie idzie na marne. A muzyka lubi być zazdrosna. Trzeba systematycznie ćwiczyć i kochać to, co jest przepiękną pasją. Cieszy fakt, że coraz więcej dzieci z „Septymy” odnosi sukcesy.

MOK 28-04-2016

To impreza rowerowo-turystyczna dla wszystkich którzy lubią jeździć na rowerze i dla tych, którzy nie mieli okazji z różnych względów możliwości używać jednośladów w codziennych podróżach.

Celem „nowotarskiego kołowania” jest popularyzacja roweru jako środka transportu doskonale nadającego się do codziennych przejazdów po mieście, jak i tych dalszych związanych z uprawianiem turystyki. 

Nadesłane 27-04-2016

Organizatorzy XVI Tatrzańskiego Zlotu Pojazdów Zabytkowych zapraszają wszystkich miłośników motoryzacji, mieszkańców oraz gości w dniu 01.05.2016 r. (niedziela) na Rynek w Nowym Targu na pokaz samochodów zabytkowych.

Zapraszamy w godzinach 11:30 - 14:00. W czasie trwania pokazu przewidziano konkursy z nagrodami dla publiczności. 1 maja br. w godz. 10:00-15:00 otwarte będzie również Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w nowotarskim Ratuszu.

Nadesłane 26-04-2016 

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z niezwykłym tandemem pisarskim - Marią Ulatowską oraz Jackiem Skowrońskim w czwartek 28 kwietnia 2016 r. o godz. 17:00. Sala Regionalna im. Ks. prof. J. Tischnera, Al. Tysiąclecia 37, (MOK).

Nadesłane 25-04-2016

Starosta Powiatu Nowotarskiego i Burmistrz Miasta Nowy Targ zapraszają na obchody 225 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji – Nowy Targ, 3 maja br. (wtorek).

Program:

Godz. 11:00 – Ogrody Kościoła Św. Katarzyny

Uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem Ks. prof. dr hab. Wojciecha Zyzaka Rektora Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie z udziałem Miejskiego Nauczycielskiego Chóru „Gorce”.

Nadesłane 25-04-2016

Warto zarezerwować weekend 7-8 maja! Targi to jedyne miejsce, gdzie można w tym samym czasie porównać produkty i to wprost u producentów. Tylko u nas wystawcy prezentują najnowsze technologie, służą pomocą i poradą, Wielu z nich przygotowało specjalne oferty rabatowe, szczególnie dla umów zawartych na targach.

Nadesłane 25-04-2016

W piątkowy wieczór w nowotarskiej Bursie Gimnazjalnej w Nowym Targu odbył się kolejny niezwykle interesujący wykład historyczny. Tym razem poświęcony został niezbyt odległym czasom, które szereg uczestniczących w spotkaniu osób doskonale pamięta, a mianowicie okresowi PRL. O ówczesnej rzeczywistości opowiadała dr Agnieszka Chłosta – Sikorska z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Tematem przewodnim jej wystąpienia był humor w PRL. W tytule wystąpienia znalazło się także pytanie: czy było się z czego śmiać? Stało się ono kanwą całej piątkowej opowieści.

Nadesłane 25-04-2016

Duże zainteresowanie gimnazjalistów wzbudził program Dnia Otwartego w Prywatnych Szkołach Średnich im. prof. Venuleta w Nowym Targu. Przez kilka godzin liczne grupy młodzieży wraz opiekunami przewijały się i przez klasę, w której zorganizowano stanowiska charakteryzujące profile klas mundurowych, i przez szkolną strzelnicę.

Nadesłane 25-04-2016

W piątek (22.04.2016 r.) w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Targu odbył się koncert Artystów z Włoch.

Duet - Cinzia Gizzi i Fabio Fenucci wprowadził słuchaczy w niezwykły nastrój.

Reporter 23-04-2016
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 540
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Lang. Polish Lang. Deutch Quality International 2013 Małopolskie Wektory Współpracy Rzeczpospolita Fair Play ISO ISO SLE