RSS facebook
Dziś mamy: sobotę
- 21 stycznia 2017 roku

21 dzień roku, 3 tydzień roku.
Wschód słońca: 7:24
Zachód słońca: 16:17

Imieniny obchodzą: Agnieszka, Epifani, Jarosław, Jarosława, Jerosława, Marcela

Dzień Babci
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Mapa Monitoringu powietrza
Jubileuszowy Kalendarz Imprez - 670 lat Nowego Targu
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Burmistrz Miasta
mgr Grzegorz Watycha

Nasze Osiągnięcia

ISO

SLE

EKOlogiczna Gmina

Więcej Niż Energia

JP II Nowy Targ
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPWSZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 85

Dzięki sponsorom oraz Burmistrzowi Miasta Nowy Targ w IX Biegu Podhalańskim dodatkowo zostaną przyznane nagrody pieniężne za miejsca I-III w kategoriach wiekowych, dla AMATORÓW startujących na dystansie 15km. Nagrody zostaną przyznane zarówno kobietom jak i mężczyznom. Dekoracja miejsc OPEN pozostaje bez zmian.

Reporter 21-01-2017

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza z sześciu imprez w ramach akcji "Bezpiecznie na Nartach". Już dziś uchylamy rąbka tajemnicy i prezentujemy Państwu plakat zapowiadający wspaniałą zabawę, która będzie miała miejsce 22 stycznia 2017 roku w Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej.
Więcej informacji o terminach imprez oraz bieżące aktualności na stronie www.bezpiecznienanartach.pl

Patronat nad akcją objął Burmistrz Miasta Nowy Targ. Zapraszamy!

Reporter 20-01-2017 

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar prof. Mariana Wieczystego, który odbędzie się 21 stycznia br. (sobota) w Hali Gorce w Nowym Targu. Uroczysta Gala – godz. 17:30, Duża Gala – godz. 19:30

Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Nowy Targ. Zapraszamy!

Reporter 20-01-2017 

Serdecznie zapraszamy na NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD pt. „Najpiękniejsze Kolędy  Polskie” w wykonaniu zespołu The Wellness Sound!

Koncert odbędzie się 21 stycznia br. (sobota) o godz. 18:00 w Kościele Matki Bożej Anielskiej w Nowym Targu. Zapraszamy!

Nadesłane 20-01-2017 

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu oraz Uczelniany Zespół Góralski Młode Podhale, działający przy PPWSZ w Nowym Targu zapraszają na KONCERT „GODNY CAS” w wykonaniu Zespołu Regionalnego Starosądeczanie ze Starego Sącza oraz Młode Podhale z Nowego Targu.

Koncert odbędzie się 22 stycznia br. (niedziela) o godz. 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

Nadesłane 20-01-2017

Maja Łaś została Laureatką I nagrody w Małopolskim Festiwalu Kolęd w Krakowie. Maja Łaś ma 9 lat i od trzech lat uczęszcza na zajęcia do Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie rozwija swoje pasje muzyczne. To nie jedyny sukces „Septymy” w tym konkursie – w grupie następnej wyróżnienie otrzymały Julia Strycharz oraz Malwina Łaś.

MOK 20-01-2017

Po zeszłorocznej bezśnieżnej zimie – prognozy dla XI Biegu Podhalańskiego są jak najlepsze. Tegoroczna edycja drugiej co do wielkości (po biegu w Jakuszycach) masowej imprezy narciarskiej w Polsce zapowiada się nie tylko jako wydarzenie sportowe, ale także jako ciąg atrakcji dla całych rodzin, osób w różnym wieku przybywających na lotnisko, by kibicować zawodnikom. Jedną z niespodzianek będzie rzeźbienie w śniegu przez Roberta Burkata – mistrza świata w tej sztuce - 2-metrowej postaci narciarza biegowego.

www.podhaleregion.pl 19-01-2017

W Nowym Targu warunki śniegowe dobre. Wszystkie narciarskie trasy biegowe są czynne. W piątek wieczorem (20 stycznia) ratrak przygotuje wszystkie trasy, również trasy IX Biegu Podhalańskiego. Na liście startowej biegu znajduje się już ponad 300 osób i rośnie www.bieg.nowytarg.pl

Serdecznie zapraszamy no Nowego Targu na biegówki www.biegowki.nowytarg.pl

Reporter 19-01-2017 

 „…A komu takiemu, Dzieciątku małemu…”

Wspólne śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych zwyczajów Bożego Narodzenia.Kolędy i pastorałki rozbrzmiewają w naszych domach już od ponad 500 lat. Pięknym zwyczajem Dyrektorzy nowotarskich przedszkoli publicznych i prywatnych, Burmistrz miasta Nowy Targ oraz Miejski Ośrodek Kultury kontynuują XI już edycję Koncertu Kolęd, gdziemali artyści prezentują wybrane przez siebie kolędy i pastorałki.

Nadesłane 18-01-2017

Zaledwie dwa weekendy pozostały do kolejnej, dziewiątej już edycji Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II. Organizatorzy są pełni optymizmu jeśli chodzi o warunki atmosferyczne. Podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej zdradzali więcej szczegółów na temat tej sztandarowej już, zimowej imprezy w Nowym Targu.

nowytarg24.tv 18-01-2017

Wyjątkowe wydarzenie już 27 stycznia (piątek) o godz. 18.30 na sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbędzie się Benefis Józefa Staszla, niezwykłego człowieka który związał swoje życie ze Stolicą Podhala i poświęcił się pasji krzewienia kultury regionalnej.

Uhonorowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, z zawodu pedagog, aktywny działacz Związku Podhalan, znany lutnik i Tischnerowski mędrol - Józek Staszel z Marusyny – Anaksymenes. Będzie wspomnieniowo, będzie muzycznie, będzie niespodziankowo, ale nie tylko... Wstęp wolny.

MOK 18-01-2017 

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miasta w Nowym Targu odbyła się konferencja prasowa dotycząca organizacji IX Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II.

Dziewiąta edycja zawodów odbędzie się już 4 lutego br., a jej trasa  poprowadzona zostanie tradycyjnie wokół Rezerwatu Bór Na Czerwonem. Zawodnicy zmagać się będą na dystansach o długości 5, 15 lub 30 km.

Reporter 17-01-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza w dniu 19 stycznia 2017 r. o godz. 17.00 do Czytelni MBP przy Al. Tysiąclecia 37 na promocję książki Joanny Krupińskiej-Trzebiatowskiej pt. „Zdrada”.

Joanna Krupińska-Trzebiatowska – urodzona w Krakowie, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, prokurator, poetka, pisarka, prezes Krakowskiego Oddziału Związku Literatów Polskich, redaktor naczelna Hybrydy – Pisma Artystyczno-Literackiego Stowarzyszenia Twórczego POLART, animatorka kultury.

Nadesłane 17-01-2017

Zakończyliśmy drugą edycję Nowotarskiej Choinki Marzeń. Marzenia wszystkich dzieci - 291 marzeń - zostały spełnione jednak nie obyło się bez nerwów. Mimo wielokrotnych apeli o rozważne podejście do zerwania bańki i spełnienia marzenia dziecka nie udało się to niektórym. Wszystkie bańki zostały zerwane niestety część prezentów nie została dostarczona na plebanię.  Tym samym było trochę problemów aby spełnić wszystkie marzenia.  Pomogły je rozwiązać  osoby o dobrym sercu. Natychmiast zareagowały i zakupiły brakujące paczki. 

Nadesłane 17-01-2017

Serdecznie zapraszamy na II Bal Noworoczny Burmistrza Miasta Nowy Targ, który odbędzie się 18.02.2017 r. o godz. 19:00 w Restauracji Góralsko Strawa. 

Zapewniamy zabawę do białego rana, bogate serwowane menu, przekąski, open bar oraz koncert - niespodziankę!

Wstęp: 150 zł/os.

Reporter 16-01-2017
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 568
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
SLE