RSS facebook
Dziś mamy: niedzielę
- 26 marca 2017 roku

85 dzień roku, 12 tydzień roku.
Wschód słońca: 5:30
Zachód słońca: 18:01

Imieniny obchodzą: Emanuel, Feliks, Larysa, Manuela, Nikifor, Teodor, Tworzymir

BIP Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Mapa Monitoringu powietrza
Jubileuszowy Kalendarz Imprez - 670 lat Nowego Targu
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Burmistrz Miasta
mgr Grzegorz Watycha

Nasze Osiągnięcia

ISO

SLE

EKOlogiczna Gmina

Więcej Niż Energia

JP II Nowy Targ
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPWSZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 92

Julia Jarząbek – solistka Studia Piosenki ”Septyma” działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu ponownie podbiła serca jury. Tym razem uczestniczyła w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki The Joy Of Singing we Włoszczowej.

Reporter 24-03-2017

W Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się niecodzienne spotkanie z kulturą indiańską, którego gośćmi byli członkowie zespołu Ahaju Fusion Boliwia, przebywający na terenie Nowego Targu od ośmiu lat. Przyjmując zaproszenie panowie zgodzili się podzielić bogactwem swojej kultury, opartej głównie na tradycjach muzycznych.

Nadesłane 23-03-2017

W programie: 1. Wyrok Sądu Apelacyjnego – już znacznie surowszy dla zabójcy Andrzeja 2. Sejmowa komisja ochrony środowiska – obiecująco o geotermii 3. Opieka medyczna seniorów – bardziej godna, dzięki darom Wielkiej Orkiestry 4. Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji – coraz lepiej wyposażony 5. Czternasty raz w Ludźmierzu – rekolekcje z Tischnerowskiego ducha 6. Peru – dla nowotarżan już nieco bardziej znane 7. Dzień Otwarty w nowotarskiej „dwójce" – udany i z dużą frekwencją.

nowytarg24.tv 23-03-2017

Nowotarski Budżet Obywatelski stał się, jak pokazały ostatnie wyniki głosowania narzędziem rzeczywistego aktywizowania mieszkańców. Budżet Obywatelski Miasta Nowy Targ 2017 - to 12 zwycięskich projektów i 6744 oddanych głosów. Po zakończeniu głosowania i ogłoszeniu wyników Urząd Miasta poprosił mieszkańców o ocenę przebiegu tego procesu.

31 stycznia br. zakończyła się ewaluacja procesu budżetu partycypacyjnego. Mieszkańcy mogli wyrazić swoje uwagi za pomocą ankiet ewaluacyjnych – papierowo lub elektronicznie na stronie Miasta.

Sprawy Urzędu 22-03-2017

Szybki PIT to kampania informacyjna Ministerstwa Finansów, która wspiera podatników przy rozliczeniu rocznego zeznania podatkowego (PIT). Akcja odbędzie się już po raz dziewiąty i obejmie swoim zasięgiem całą Polskę. Małopolskie urzędy skarbowe przygotowały wiele udogodnień dla swoich podatników, które pomogą im rozliczyć się z podatku.

Dlaczego Szybki PIT? Bo składając PIT przez Internet, można zrobić to naprawdę szybko. Dodatkowo jest to proste i bezpieczne, a jednocześnie oszczędza czas i pieniądze. Nie trzeba przy tym drukować formularza, wypełniać go odręcznie czy kupować znaczka pocztowego.

Nadesłane 20-03-2017

Kolejnym krokiem w walce z niską emisją będą elektrofiltry. Innowacyjne urządzenia wychwytujące pyły są tanie i skuteczne. Mimo, że termin na zgłaszanie akcesu do tego programu był bardzo krótki, zainteresowanych nie brakło. Wśród chętnych znalazły się m.in. cztery piekarnie i piekarnio-cukiernie w centrum miasta.

nowytarg24.tv 20-03-2017

Po wspaniałym występie drużynowym podczas Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej  w Zakliczynie, gdzie dziewczęta w klasyfikacji drużynowej zajęły I miejsce, tenisistki stołowe  z Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu 16 marca stanęły do zmagań indywidualnych o tytuł Mistrzyni Województwa Małopolskiego.

Nadesłane 20-03-2017

W czwartek 16 marca 2017 roku Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Nowym Targu już po raz kolejny gościła dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli. W odwiedziny przyszły dzieci z przedszkoli: „Fiku Miku” , „ Lokomotywa” i „Słonecznego przedszkola”.

Dzieci, które „za chwilę” staną się uczniami szkoły miały możliwość zwiedzenia całego budynku, poznania swoich starszych kolegów z klas O i ich wychowawczyń.

Nadesłane 17-03-2017

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu oraz Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu zapraszają na spotkanie z dr hab. inż. Markiem Doktorem, które odbędzię się  17 marca (piątek) br. o godz. 17.00  w czytelni MBP, al. 1000- lecia 37. Prelekcja pt. " Peru - znane i mniej znane"

Serdecznie Zapraszamy

Nadesłane 17-03-2017 

Do premiery tegorocznego misterium został już tylko tydzień. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi, w której - prócz ciekawych ujęć ze scenicznych prób - znajdują się wypowiedzi scenarzysty, reżysera i wikarego z Parafii pw. św Jana Pawła II, która po raz kolejny organizuje to wielkopostne wydarzenie. 

nowytarg24.tv 17-03-2017

NOWY TARG. Wszystko, co jest na topie w branży kosmetycznej – znajduje odzwierciedlenie w tematach szkoleń i pokazów organizowanych na bazie pracowni Prywatnych Szkół Średnich im. prof. Venuleta. Profesjonalne wyposażenie stanowisk umożliwia zapraszanie tu renomowanych, wiodących na kosmetycznym rynku firm, a adeptek kierunku „technik usług kosmetycznych” do udziału w kursach nie trzeba zachęcać.

Nadesłane 16-03-2017

Uczennice Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Targu Julia Jarząbek oraz Paulina Bryniarska zostały laureatkami małopolskich festiwali muzycznych. Julia Jarząbek zajęła I miejsce w III Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Krakowie, w kategorii język angielski. Julia jako jedna z pierwszych występowała podczas konkursu i pokazała, że w gronie gimnazjalistów jest najlepsza.

Nadesłane 16-03-2017

„Wolność Ojczyzny krzyżami się mierzy”
We wtorek 14. marca 2017 roku w Galerii „Jatki” odbył się spektakl pt. „W hołdzie żołnierzom wyklętym”.

Z tym trudnym, lecz niezwykle ważnym dla naszej ojczyzny tematem zmierzyli się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowym Targu – klas: III a, V b i VI a pod kierunkiem nauczycieli: mgr Beaty Stasik, mgr Marleny Sulki, mgr Anny Gutt-Kołodziej. Gościnnie wystąpiła Martyna Plewa – absolwentka Szkoły Podstawowej nr 4, a obecnie uczennica IV Niepublicznego Gimnazjum w Nowym Targu.

Nadesłane 16-03-2017

Ładna pogoda sprzyja pierwszym wiosennym porządkom w przydomowych ogródkach oraz na działkach rekreacyjnych. Przypominamy jednak o zakazie spalania odpadów zielonych. Obowiązujący na terenie Gminy Miasto Nowy Targ system gospodarowania opadami komunalnymi zapewnia odbiór odpadów biodegradowalnych, w tym również odpadów z ogrodów. W związku z tym spalanie trawy i liści w przydomowych ogródkach, a także innych odpadów powstałych po wiosennych porządkach jest zupełnie niezasadne i zabronione. Za tego typu działania grozi surowa kara – grzywna do 5 000 zł!

Reporter 15-03-2017

Zarząd Oddziału Związku Podhalan w Nowym Targu zaprasza na góralskie posiady.

Tematem będzie promocja książki "Beskidy i Tatry straż góralskiej watry" autorstwa Władysława Motyki, regionalisty, społecznika, Honorowego członka Związku Podhalan.

Wtorek - 21 marca 2017 r. godz. 18:00 - Izba regionalna Związku Podhalan w MOK Nowy Targ
 
Zapraszamy!

Reporter 15-03-2017 
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 575
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
SLE