RSS facebook
Dziś mamy: piątek
- 29 lipca 2016 roku

211 dzień roku, 30 tydzień roku.
Wschód słońca: 5:07
Zachód słońca: 20:24

Imieniny obchodzą: Beatrice, Beatrycze, Beatryks, Cierpisław, Faustyn, Konstantyn, Lucylla, Maria, Marta, Olaf, Serafina, Urban

BIP Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Mapa Monitoringu powietrza
Jubileuszowy Kalendarz Imprez - 670 lat Nowego Targu
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Burmistrz Miasta
mgr Grzegorz Watycha

Nasze Osiągnięcia

ISO

SLE

EKOlogiczna Gmina

Więcej Niż Energia

JP II Nowy Targ
Karta Dużej Rodziny
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPWSZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 55

Budżet Obywatelski (inaczej: budżet partycypacyjny) - to forma konsultacji społecznych, która umożliwia mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu miasta na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez mieszkańców miasta Nowy Targ. Ten projekt nastawiony jest przede wszystkim na zaangażowanie mieszkańców w sprawy miasta, oraz ich aktywizację w swoim środowisku.

Reporter 28-07-2016

Światowe Dni Młodzieży rozpoczęte. W uroczystej mszy inaugurującej Światowe Dni Młodzieży wzięło udział kilkaset tysięcy wiernych. Przewodniczył kard. Stanisław Dziwisz: - Drodzy przyjaciele, Światowy Dzień Młodzieży 2016 rozpoczęty! Polska i Kraków cieszy się Wami.

Reporter 27-07-2016

Zbigniew Krauzowicz

W niedzielę 24 lipca 2016 Mszę świętą o godz. 10.30 odprawił i wygłosił Słowo Boże J. E. ks. Bp. Guillermo Rodriguez-Melgarejo – ordynariusz diecezji Buenos Aires w Argentynie. Przyjechał on do Polski z okazji Światowych Dni Młodzieży, a jego przewodnikiem po naszej diecezji jest o. Jacek Twaróg bernardyn, nasz parafianin – Rektor Polskiej Misji Katolickiej w Argentynie. J. E. ks. Bp. Guillermo Rodriguez-Melgarejo, w dniu 25 lipca 2016 spotkał się z władzami i pracownikami Urzędu Miasta Nowy Targ.

Reporter 27-07-2016

Odpust w najstarszym nowotarskim kościele p.w. św. Anny jest 26 lipca. Jednak zwyczajowo odbywa się w poprzedzającą tę datę niedzielę. Dziś jak zapowiedział ks. Mieczysław Łukaszczyk, rektor kościółka św. Anny opiekujący się tą najstarszą świątynią zaprasza na odpust dzieci.

www.podhaleregion.pl 27-07-2016

 

Reporter 25-07-2016

Zarząd AMK "GORCE" w Nowym Targu zaprasza w dniach 30/31.07.2016 od godz.10.00 na VII, VIII Rundę Mistrzostw Polski oraz VII, VIII Rundę Pucharu Polskiego Związku Motorowego w Trialu. Jest to 6 edycja pod nazwą "TRIAL COUNTRY 2016" z przewidywanym koncertem muzyki country, paradą zawodników i zaproszonych gości ulicami miasta Nowego Targu. 

Reporter 25-07-2016
nowytarg24.tv 21-07-2016

NOWY TARG. Na dwudniowej Wystawie Psów Rasowych zaprezentowało się ponad 700 psów z całej Polski a także z zagranicy. 

Pomimo niesprzyjających warunków w sobotę odbyła się Wystawa Psów Rasowych Grup FCI a w niedzielę, jubileuszowa XX Wystawa Psów Rasowych w Nowym Targu. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Nowy Targ - Grzegorz Watycha. 

www.podhaleregion.pl 21-07-2016

Nowotarżanin Krzysztof Pierchlak, jako jedyny mieszkaniec Podhala, zakwalifikował się do finału konkursu o staż w Parlamencie Europejskim.

Jest absolwentem I LO im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu. Ukończył Wyższą Szkołę Techniczno-Ekonomiczną w Warszawie ze specjalizacją administracja europejska, ponadto Public Relations na WSE w Krakowie.

Nadesłane 20-07-2016

Za nami IV turniej Tatry Football Cup, o puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ czyli kontynuacja corocznego wydarzenia piłkarskiego. Impreza, której pomysłodawcą jest Grzegorz Hajnos, przeszła w tym roku pod skrzydła Podhalańskiej Ligi Futsalu, wspieranej technicznie przez krakowską Biznes Ligę.

W dniach 16-17 lipca, w strugach nieustannie padającego deszczu, w rozgrywkach udział wzięło łącznie 25 zespołów, z czego 21 w kategorii OPEN i 4 ekipy w kategorii U-15.

Nadesłane 20-07-2016

POWIAT NOWOTARSKI. Prawie 80 awansów, kilka medali, kilka nagród motywacyjnych, wiele podziękowań, gratulacji, życzeń, prezentów. Z tego wszystkiego cieszy się grono funkcjonariuszy i pracowników cywilnych nowotarskiej Komendy Powiatowej Policji po dorocznym święcie.

www.podhaleregion.pl 15-07-2016

Jeżeli posiadasz polisę na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym (UFK) i obawiasz się, że ubezpieczyciel pobierze z oszczędności zgromadzonych na rachunku polisy tzw. opłatę likwidacyjną, wezwij ubezpieczyciela do potwierdzenia, że nie zastosuje wobec Ciebie tego abuzywnego postanowienia. Załączony tekst może służyć do przygotowania wezwania do potwierdzenia.

Reporter 15-07-2016

Już niecały miesiąc dzieli nas od VIII Nowotarskiego Pikniku Lotniczego. Tym razem chcieliśmy poinformować o potwierdzonej wizycie Czeskich Sił Powietrznych.

13 i 14 sierpnia br. po raz pierwszy w historii będziemy mieli przyjemność gościć na naszym lotnisku Czeskie Siły Powietrzne, które zaprezentują się niezwykle widowiskową maszyną jaką jest Mi-24 pomalowany w motyw biomechaniki.

Nadesłane 15-07-2016

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie organizuje akcję informacyjną pod hasłem Dni Otwarte.

Zapraszamy wszystkich obecnych i potencjalnych beneficjentów pomocy finansowej do siedziby WFOŚiGW w Krakowie (parter, ul. Kanonicza 12).

Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, pomożemy wypełnić wniosek, doradzimy z jakich środków skorzystać i w jakich zakresach.

Nadesłane 14-07-2016

Zapraszamy na wernisaż w dniu 4 sierpnia do sali 28 MOK w Nowym Targu, al. Tysiąclecia 37. Wstęp wolny.
Są dwie pasje, które wprawiają w drżenie moje serce. Pierwsza to moje córki, które każdego dnia dają mi bezwarunkową miłość. Uczą mnie, jak być, jak czuć i jak cieszyć się życiem. Dają mi lekcję cierpliwości i pokory. W codziennej gonitwie odnajduję drugą pasję i miłość – fotografię. Miłością do zdjęć zaraził mnie mój Tata - pasjonat fotografii analogowej.

Nadesłane 12-07-2016
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 549
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
SLE