RSS facebook
Dziś mamy: piątek
- 12 lutego 2016 roku

43 dzień roku, 6 tydzień roku.
Wschód słońca: 6:55
Zachód słońca: 16:52

Imieniny obchodzą: Aleksy, Benedykt, Eulalia, Julian, Laurenty, Modest, Nora, Radzim, Trzebisława

BIP Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Burmistrz Miasta
mgr Grzegorz Watycha

Nasze Osiągnięcia

ISO

SLE

EKOlogiczna Gmina

Miejska Biblioteka P
MOK
MCSIR
JP II Nowy Targ
Karta Dużej Rodziny
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
PPWSZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
NTvK
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 131

Po ostatnich opadach śniegu w dniu dzisiejszym (12.02.2016) zostanie przygotowana ratrakiem trasa biegowa wokół rezerwatu "Bór na Czerwonem" oraz w "Borze Kombinackim". Śniegu jest jeszcze mało więc warto zabrać trochę gorsze narty.

Przebieg tras biegowych można znaleźć na stronie www.biegowki.nowytarg.pl

Reporter 12-02-2016

W ostatnim wydaniu Przeglądu Tygodniowego,  który emitowany jest przez Nowotarską Telewizję Kablową także za pośrednictwem drogi internetowej na stronie www.ntvkpodhale.pl i kanale prowadzonym w serwisie YouTube zamieszczono reportaże z wydarzeń ubiegłego tygodnia:

NTvK Podhale 12-02-2016

Informujemy, że w dniu 20 lutego 2016 roku w pływalni w Nowym Targu odbędą się zawody GRAND PRIX MAŁOPOLSKI RUNDA IV 2015/2016 w pływaniu organizowane przez Małopolski Okręgowy Związek Pływacki w Krakowie. Nowy Targ po raz pierwszy w historii będzie gościć pływaków rywalizujących w imprezie tej rangi, w tym prawdopodobnie zawodników z kadry Polski.

Patronat honorowy zawodów objął Burmistrz Miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha.

Nadesłane 12-02-2016

Zapraszamy wszystkich sympatyków sportów walki na prestiżową imprezę Polskiego Związku Kickboxingu jaką jest Puchar Polski K1 juniorów i seniorów. Zawody organizuje w dniach 12-14 lutego br. Nowotarski Klub Sportów Walki.

W piątek 12 lutego odbędzie się rejestracja oraz ważenie zawodników. Walki eliminacyjne wystartują w sobotę od 10 rano i będą trwały cały dzień. W niedziele od 10 rozpoczną się półfinały oraz nie które finały.

podhale24.pl 11-02-2016

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu powstała w 2001 roku, jako pierwsza w Polsce uczelnia wyższa utworzona na wniosek samorządu województwa, „aby – jak postulował inicjator powołania Uczelni i pierwszy jej rektor prof. Stanisław Hodorowicz – ducha i myśli ludu Podhala kształtować na miarę jego tradycji i pracy”.

W październiku bieżącego roku z ogromną radością powitamy znów kilkuset młodych ludzi z naszego regionu podczas inauguracji kolejnego roku akademickiego Uczelni.

Nadesłane 10-02-2016

To już trzecia edycja Konkursu „Promesa MOK”, stąd podtytuł 3.0. Przypominamy Konkurs to szansa dla nieformalnych grup młodzieżowych na przeprowadzenie własnej inicjatywy w Nowym Targu (liczymy tu na waszą pomysłowość – koncert, warsztaty, turniej, itd.?). Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu sfinansuje w całości bądź współfinansuje kilka takich inicjatyw.

Warunki? Pomysłowość, kreatywność, grupa co najmniej 6 osób z terenu Nowego Targu w wieku 16-22 lata, a także chęć pozytywnego wpływu na życie osób w naszej społeczności lokalnej.

MOK 09-02-2016

Szanowni Państwo

Trwa okres składania rocznych zeznań podatkowych (PIT). Do 2 maja 2016 r., wypełniając PIT, mają Państwo możliwość przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Od 2007 roku Województwo prowadzi kampanię zachęcającą Małopolan do odpisu 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego działających na terenie Małopolski

Reporter 09-02-2016

Właśnie dobiegło końca największe od lat spotkanie poetyckie. W gościnnej – choć już ciasnej – czytelni naszej Biblioteki, umówili się na dzisiejszy wieczór twórcy i sympatycy Euterpe, Erato i Kalliope z całego regionu, jak i goście z wrażliwymi, góralskimi sercami.

Inicjatywa cyklicznych spotkań poetów wyszła na zeszłorocznym spotkaniu w Zakopanem.

Nadesłane 08-02-2016

W ostatnim wydaniu Przeglądu Tygodniowego,  który emitowany jest przez Nowotarską Telewizję Kablową także za pośrednictwem drogi internetowej na stronie www.ntvkpodhale.pl i kanale prowadzonym w serwisie YouTube zamieszczono reportaże z wydarzeń ubiegłego tygodnia:

NTvK Podhale 05-02-2016

Miejski Zakład Komunikacji w Nowym Targu testuje kolejny autobus – tym razem 10,8-metrowy model Iveco Crossway 10,8 LE city. Od 4 do 8 lutego pojazd można spotkać w normalnym ruchu liniowym.

Autobus wyprodukowany w czeskich zakładach Iveco w Vysokim Mycie m.in. sprawdzany będzie na linii nr 1, 2, 3 i 5. Testy Crossway-a to okazja aby z bliska przyjrzeć się nowej generacji silników Euro 6, jak wygląda obsługa codzienna autobusu, jego awaryjność, zużycie paliwa, dostępność do układów, itp. oraz ocenić przydatność pojazdu do obsługi miejskich linii autobusowych.

Nadesłane 05-02-2016

Dyrektor Instytutu Nauk Humanistyczno-Społecznych i Turystyki PPWSZ w Nowym Targu serdecznie zaprasza nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych (przede wszystkim klas maturalnych) na Dzień Promocji Kierunku Turystyka i Rekreacja Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, który odbędzie się w dniu  26 lutego (piątek) 2016 roku w Auli Głównej PPWSZ w Nowym Targu (Centrum Dydaktyczno-Biblioteczne).

Nadesłane 04-02-2016

Jak przebiegła ta "wiosenna" zima w MOKu? Mała reminiscencja.

Powróciliśmy do klasycznych warsztatów i tak dzieciaki malowały na szkle, lepiły i malowały ceramikę, szyły własne indywidualne maskotki (karatecy!:)), przygotowywały kanapki (które dobrze smakowały i wyglądały), czy trenowały JiuJitsu z prawdziwym Sensei.

Tradycyjnie oglądaliśmy filmy dla całych rodzin, ale także bawiliśmy się przy „Cyrku Bumstarara” i podczas koncertu Studia Piosenki „Septymy” (to wtedy „rozgrzała się” energia w Mieście).

MOK 04-02-2016

Czy wyobrażasz sobie życie bez książek? A wiesz, że książka może odmienić życie ludzkie?

„Książki stanowią niezwykle ważny element naszego życia. To dzięki nim możemy się przenieść do świata marzeń, uruchomić wyobraźnię i poznawać świat. Czytanie pozwala oderwać się od często niełatwej rzeczywistości i daje nam chwilę relaksu. Czytanie, podobnie jak pisanie i liczenie, to elementarne umiejętności, które nabywamy w szkole. To one pozwalają na zdobycie gruntownego wykształcenia i efektywne funkcjonowanie w społeczeństwie.

Reporter 03-02-2016

W  ramach akcji „Zima w mieście’  Studio Piosenki Septyma   przygotowało dla dzieci i mieszkańców miasta piękny, pełen nastroju koncert „Pan Niebios”. Były wspaniałe kolędy, wiersze na tle muzyki  oraz przepiękna dekoracja przygotowana przez pracowników Miejskiego Ośrodka Kultury  Nowym Targu.

MOK 02-02-2016

Fot. Michał Adamowski

W dniach od 25 stycznia 2016 r. do 30 stycznia 2016 r. w godz. 16.00 -18.00 trwały na nowotarskim mobilnym lodowisku bezpłatne zajęcia nauki jazdy na łyżwach z grupą łyżwiarska Walley. W dniu 30 stycznia 2016 r. w godz. 18.00 - do 22.00 odbyła się zabawa karnawałowa na lodzie. Na przybyłych uczestników czekały liczne zabawy taneczne i zręcznościowe prowadzone przez animatorki jazdy figurowej.

Reporter 01-02-2016 
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 532
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Lang. Polish Lang. Deutch Quality International 2013 Małopolskie Wektory Współpracy Rzeczpospolita Fair Play ISO ISO SLE