RSS facebook
Dziś mamy: niedzielę
- 26 lutego 2017 roku

57 dzień roku, 8 tydzień roku.
Wschód słońca: 6:28
Zachód słońca: 17:17

Imieniny obchodzą: Aleksander, Bogumił, Cezariusz, Dionizy, Mirosław, Nestor

BIP Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Mapa Monitoringu powietrza
Jubileuszowy Kalendarz Imprez - 670 lat Nowego Targu
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Burmistrz Miasta
mgr Grzegorz Watycha

Nasze Osiągnięcia

ISO

SLE

EKOlogiczna Gmina

Więcej Niż Energia

JP II Nowy Targ
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPWSZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 164
 
 
Kliknij - DUŻA GALERIA
 
 
 
Reporter 24-02-2017

Fot. Zbigniew Krauzowicz

W Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu już po raz 14. odbył się dzisiaj Konkurs Piosenki Angielskiej. Grand Prix Konkursu zdobyła bezkonkurencyjna nowotarżanka Julia Jarząbek, reprezentująca zespół Septyma MOK Nowy Targ i Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu.

Nagrody wręczano w trzech kategoriach: szkół podstawowych 1-3, 4-6 oraz gimnazjów. Jury chwaliło poziom konkursu, oceniając warunki wokalne, interpretację, ale również umiejętności językowe. Młodzi wokaliści próbowali zmierzyć się z przebojami, ale i mniej znanymi utworami. Zasada była jedna - musi być po angielsku!

nowytarg24.tv 24-02-2017

W Małopolsce działa 712 organizacji pożytku publicznego. Każdego dnia rozwiązują problemy, realizują ambitne projekty, odkrywają młode talenty. Jeśli chcesz mieć wpływ na to, gdzie trafią twoje pieniądze i zobaczyć 100% efekt 1% darowizny, przekaż go organizacji pożytku publicznego (OPP) działającej w Małopolsce.

Reporter 24-02-2017

Reporter 22-02-2017

Wydawnictwo „Zachylina”, Zespół „Śwarni”, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu oraz Autorka ZAPRASZAJĄ NA PROMOCJĘ Tomiku Poezji Renaty Lipkowskiej „Cary” w opracowaniu Anny Mlekodaj, która odbędzie się 9 marca (czwartek) o godzinie 19.30 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.

Spotkanie uświetni program słowno-muzyczny w wykonaniu zespołu teatralnego „Śwarni”.

Reporter 22-02-2017

NOWY TARG. Jak zimą w górach ocenić lawinowe zagrożenie? Jaki sprzęt, jaką wiedzę i jakie umiejętności trzeba posiadać, żeby samemu uniknąć śmiertelnego niebezpieczeństwa i jak można skutecznie pomóc ofiarom lawinowych wypadków? Tego uczyli się kadeci z Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Jana Venuleta, biorąc udział w szkoleniu z „Lawinowego ABC”.

Organizuje takie kursy Tatrzański Park Narodowy, by promować właściwe zachowanie się zimą w górach, wytworzyć nawyk korzystania z aktualnych komunikatów lawinowych oraz poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i współtowarzyszy wyprawy.

Nadesłane 22-02-2017

Trwają intensywne prace nad opracowaniem Gminnego Programu Rewitalizacji. Sporządzony projekt Gminnego Programu Rewitalizacji został poddany konsultacjom w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Po tych konsultacjach oraz po analizie dotychczas opracowanej dokumentacji została podjęta decyzja o ponownym przeprowadzeniu diagnozy i skorygowaniu obszarów zdegradowanych i obszarów rewitalizacji. Po dokonaniu koniecznych zmian Gminny Program Rewitalizacji, po uchwaleniu przez Radę Miasta, będzie mógł być wpisany do wykazu programów rewitalizacyjnych gmin województwa małopolskiego.

Sprawy Urzędu 21-02-2017

Już po raz piąty mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na zmagania w ramach "Boulder Wars". Zawodnicy, podzieleni na cztery grupy po ok. 50 osób, będą mogli sprawdzić swoje możliwości w godzinach od 8:00 do 16:30. Do pokonania przygotowanych zostanie 20 problemów, na które każdy będzie miał 120 minut. O godzinie 18:00 szóstka najlepszych zawodniczek i zawodników zmierzy się z finałowymi przystawkami. Po finałach, w przerwie przewidzianej na liczenie wyników, odbędzie się losowanie "drobnych" gadżetów dla uczestników zawodów.

MOK 21-02-2017

Już w najbliższy piątek, 17 lutego ruszają konsultacje społeczne dotyczące projektu nowego Regulaminu Budżetu Obywatelskiego Małopolski. W ich ramach do 3 marca mailowo i listownie przyjmowane będą stanowiska organizacji pozarządowych, zorganizowanych zostanie także 5 spotkań konsultacyjnych, w których mogą wziąć udział zarówno przedstawiciele NGO jak i wszyscy zainteresowani mieszkańcy regionu. Wyniki konsultacji poznamy najpóźniej 3 kwietnia.

Nadesłane 21-02-2017

W imieniu Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie - Pani Małgorzaty Mrugały, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na drugi w tym roku Dzień Otwarty,  który tradycyjnie odbędzie się w ostatni czwartek miesiąca, czyli 23 lutego 2017 r. w godzinach 8.00-15.00 w siedzibie Funduszu (parter, Kraków ul. Kanonicza 12).

Trwa nabór wniosków w ramach ogłoszonych Programów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nimi. Szczegółowe informacje na www.wfos.krakow.pl.

Nadesłane 20-02-2017

W sobotę (18.02.2017 r.) w Restauracji „Góralska Strawa” odbył się II Bal Burmistrza Miasta Nowy Targ.

Bal rozpoczęto od wzniesienia toastu lampką szampana i od wspólnie odtańczonego poloneza, którego poprowadził burmistrz Grzegorz Watycha. Muzyczną gwiazdą - niespodzianką wieczoru był Conrado Yanez - zwycięzca 10. edycji programu "Must Be the Music".

Reporter 20-02-2017

11.02.2017 w Rzeszowie odbyły się zawody Carpathia Karate Cup 2017 objete patronstem Prezydenta Miasta Rzeszow. Organizatorem zawodów był Rzeszowski Klub Sportów Walki SYSTEM, którego prezesem jest Janusz Wiśniewski. W zawodach więło udział 517 zawodników z 11 krajów – Austrii, Belgii, Czech, Rosji, Litwy, Białorusi, Ukrainy, Węgier, Szwecji, Słowacji i Polski.

 
Nadesłane 20-02-2017

II Noworoczny Bal Burmistrza już za nami. Impreza odbyła się w restauracji Góralsko Strawa, gromadząc wielu znanych nowotarżan. Prócz dobrej zabawy, istotnym celem balu był ten nadrzędny - charytatywny.

Bal zorganizowany został wspólnie z Fundacją im. Adama Worwy, w związku z czym w trakcie trwania zabawy miały miejsce aukcje charytatywne oraz sprzedaż karnawałowych akcesoriów, z których całkowity dochód zasilił konto fundacji. Zbiórka w sposób szczególny dedykowana była podopiecznemu fundacji - 13-letniemu Maksymowi Batkiewiczowi.

nowytarg24.tv 20-02-2017

W auli Państwowej Szkoły Muzycznej odbyła się dziś promocja książki Ludmiły Figiel "Srebrne Jatki czyli 25 lat Galerii Sztuki w Nowym Targu", powstałej z okazji jubileuszu nowotarskiej galerii, który wpisał się w zeszłoroczne obchody 670-lecia lokacji miasta.

Promocja książki przybrała formułę rozmowy z autorką - zadawane pytania odnosiły się do zawartości tomu, prezentując go krok po kroku. Czasami uchylano rąbka tajemnicy, częściej padało jednak "to już sobie Państwo muszą sami doczytać" (np. skąd wziął się pomysł, by w herbie "Jatek" widniała skrzydlata świnka). 

nowytarg24.tv 19-02-2017

Icebug Winter Trail 2017 przeszedł do historii! Wszyscy zgodnie podkreślali, że zawody zakończyły się dużym sukcesem. Kolejna edycja z serii biegów Icebug, organizowana przy wsparciu Miasta Nowy Targ odbiła się głośnym echem w świecie biegowym!

Nadesłane 14-02-2017
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 572
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
SLE