RSS facebook
Dziś mamy: poniedziałek
- 30 listopada 2015 roku

334 dzień roku, 49 tydzień roku.
Wschód słońca: 7:11
Zachód słońca: 15:45

Imieniny obchodzą: Andrzej, Justyna, Konstanty, Maura, Zbysława

Andrzejki
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Burmistrz Miasta
mgr Grzegorz Watycha

Nasze Osiągnięcia

ISO

SLE

EKOlogiczna Gmina

Miejska Biblioteka P
MOK
MCSIR
JP II Nowy Targ
Karta Dużej Rodziny
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
Euroregion Tatry
PPWSZ
Kropla IPA
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 36

W ostatnim wydaniu Przeglądu Tygodniowego,  który emitowany jest przez Nowotarską Telewizję Kablową także za pośrednictwem drogi internetowej na stronie www.ntvkpodhale.pl i kanale prowadzonym w serwisie YouTube zamieszczono reportaże z wydarzeń mijającego tygodnia:

NTvK Podhale 27-11-2015

TENIS STOŁOWY. Kolejne sukcesy na swoim koncie zapisali najmłodsi reprezentanci Gorców Nowy Targ. Wiktor Klag zwyciężył w rozegranym w Krakowie I Wojewódzkim Turnieju Skrzatów.

Na trzecim stopnia podium znalazł się z kolei Michał Kowalczyk. Krzysztof Jachymiak był czwarty, a Franciszek Zaniewski siódmy. W rywalizacji dziewcząt drugie miejsce wywalczyła reprezentująca UKS Tornado Waksmund Iwona Kolasa.

www.podhaleregion.pl 27-11-2015

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie przyznał główną nagrodę za Najlepszy Samorządowy Projekt Międzynarodowy Małopolski 2015 Starostwu Powiatowemu w Limanowej za stworzenie systemu promocji atrakcji turystycznych Powiatu Limanowskiego i Dolnego Kubina (Słowacja) pod nazwą INFOTUR.

Reporter 26-11-2015

Burmistrz Miasta Nowy Targ serdecznie zaprasza na MIKOŁAJKOWE LODOWE SZALEŃSTWO, które odbędzie się na nowotarskim Rynku w dniu 6 grudnia 2015 r (niedziela) godz. 16.00 -21.00. W programie:

  • główny gość: Święty Mikołaj ze swoimi przyjaciółmi
  • iluminacja świątecznej choinki ubieranej przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowym Targu
  • bieg Mikołajkowy o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ (start godz. 16.15, zbiórka przy kawiarni w Parku Miejskim);
  • uroczyste otwarcie sztucznego lodowiska ( 800 m2 śliskiego lodu!)
Reporter 25-11-2015

Na „Mikołajkowe spotkania z bajką” zapraszamy w dniu 6 grudnia (niedziela) o godz.14.00 do Sali Miejskiego Ośrodka Kultury. Dla ”Małych” i „Dużych” widzów przygotowaliśmy bajkę „Cyrk Bumstarara” na podstawie tekstu Doroty Terakowskiej, muzykę napisał krakowski kompozytor związany z „Piwnicą pod Baranami” ,a teksty piosenek są autorstwa poety Leszka Aleksandra Moczulskiego, odpowiedzialność reżyserska spoczęła w tym roku na Juliuszu Chrząstowskim  i Beacie Paluch (aktorach Narodowego Starego Teatru w Krakowie).

MOK 24-11-2015

W dniu 19 listopada na Orliku przy SP 2 odbył się Turniej Animatorów o Puchar Burmistrza Miasta Nowy Targ dla młodzieży urodzonej w 1997 roku i młodsi. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, a na starcie rywalizowało 9 drużyn. Podzielono na 3 grupy po trzy drużyny, gdzie grano każdy z każdym. Zwycięzcy awansowali do półfinałów plus najlepsza drużyna z 2 miejsca w grupie. W półfinałach spotkały się FC Konik z Drużyną AC oraz TS Patroni z PHU Kopytko. 

Reporter 24-11-2015

NOWY TARG. Promocja 19. numeru Almanachu Nowotarskiego, jak zwykle, miała swojego ducha i uroczystą oprawę. Kolejny rocznik zakresem tematów poruszonych w tekstach znów sięga głęboko w przeszłość miasta i regionu. Ale też dokumentuje strumień bieżących wydarzeń.

www.podhaleregion.pl 23-11-2015

Burmistrz Miasta Nowego Targu, Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Podhalańskie Stowarzyszenie Muzyczne - Chór " Echo Gorczańskie" zapraszają na "WIECZÓR CECYLIAŃSKI" w hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II. Koncert odbędzie się w dniu 22 listopada o godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu, wstęp wolny.

Nadesłane 21-11-2015 

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego Stowarzyszenie Viva 1'Arte Burmistrz Miasta Nowego Targu Państwowa Szkoła Muzyczna im. Fryderyka Chopina zapraszają na koncert z cyklu WIECZORY CZWARTKOWE FANTAZJA FLETOWA w czwartek, 26 listopada 2015, godz.18.30 Sala koncertowa PSM w Nowym Targu ul.Parkowa 12.

Nadesłane 20-11-2015

Lista zadań do realizacji  w ramach Budżetu Obywatelskiego 2016 zatwierdzona przez Burmistrza Miasta Nowy Targ:

Reporter 20-11-2015

W ostatnim wydaniu Przeglądu Tygodniowego,  który emitowany jest przez Nowotarską Telewizję Kablową także za pośrednictwem drogi internetowej na stronie www.ntvkpodhale.pl i kanale prowadzonym w serwisie YouTube zamieszczono reportaże z wydarzeń mijającego tygodnia:

NTvK Podhale 19-11-2015

Parafia p.w. św. Jana Pawła II wraz z Urzędem Miasta, Starostwem Powiatowym oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury w Nowym Targu serdecznie zaprasza na XXVI Archidiecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej na Podhalu - SACROSONG 2015. Honorowy patronat nad Przeglądem piastuje Ks. Kardynał Stanisław Dziwisz.

Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy solistów, zespoły, schole oraz chóry. Przesłuchania odbędą się 20 i 21 listopada 2015r. (piątek, sobota) w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37.

Nadesłane 17-11-2015

Po rocznej przerwie (na przypomnienie najlepszych z najlepszych z lat poprzednich) wracamy do plebiscytu „Aktywny”. Przez dwa tygodnie w terminie 17 – 30 listopada będzie można oddawać głosy na swoich faworytów. A finalistami tegorocznej edycji są:

 

MOK 17-11-2015

Pracowity okres mieli podopieczni Studia Piosenki „Septyma” w Nowym Targu. Mnóstwo wyjazdów i oczywiście wspaniałych sukcesów. Do nich zaliczyć można  udział w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Żywcu. Najwyższe laury zdobyły Edytka Limanówka oraz Julia Jarząbek, które zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach. One to reprezentowały Nowy Targ na Koncercie Laureatów . Drugie miejsce w kategorii klasy 4-6  otrzymała Malwina Łaś, a w kategorii  gimnazja Magda Panek oraz Martyna Plewa.

MOK 17-11-2015

Fot. Beata Szkaradzińska

Pod patronatem dziennika internetowego Podhale Region. NOWY TARG. Wernisaż wystawy pt. . „Henryk Buszko – architekt", połączony z wykładem dr inż. Ryszarda Nakoniecznego z wydziału architektury Politechniki Śląskiej zgromadził wiele młodych osób, dojechały też dzieci Marta i Jan, zmarłego znakomitego architekta i profesora oraz wnuk Paweł z rodziną. Przybyła i Eleonora Osińska, koleżanka w czasów szkolnych śp. Henryka Buszko.

www.podhaleregion.pl 17-11-2015
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 526
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Lang. Polish Lang. Deutch Quality International 2013 Małopolskie Wektory Współpracy Rzeczpospolita Fair Play ISO ISO SLE