RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 41

Na RestaurantWeek.pl wystartowały rezerwacje na jesienną edycję Restaurant Week – największego i najpopularniejszego wydarzenia kulinarnego w Polsce. Od 28 października do 15 listopada najlepsi Szefowie Kuchni przygotowują popisowe trzydaniowe doświadczenia w festiwalowej cenie i formule zero-waste.

Nadesłane 19-10-2020

Jesteśmy na półmetku zbierania informacji w Powszechnym Spisie Rolnym 2020. Przypominamy, że Urząd Statystyczny w Krakowie organizuje wiele konkursów, których celem jest promocja spisu. Zagadki, zadania i pytania sprawdzające wiedzę skierowane są do różnych grup odbiorców, a więc każdy może podjąć wyzwanie i wziąć udział w wybranym konkursie.

Nadesłane 19-10-2020

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego w Nowym Targu przypomina o obowiązujących NAKAZACH:

  • zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych i środkach komunikacji publicznej,

  • dystansu społecznego - co najmniej 1,5m odległość od innych osób,

Reporter 16-10-2020

Kilka tygodni temu swój szczególny dzień miały wszystkie przedszkolaki, więc teraz przyszła pora na uhonorowanie kolejnej części przedszkolnej ekipy. 

Reporter 16-10-2020

Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Targu zachęca do wzięcia udziału w akcji #WspierajSeniora. Każdy może nieść pomoc osobom starszym i samotnym. Czasem wystarczy zrobić komuś zakupy, zrealizować receptę, wyprowadzić psa czy odebrać przesyłkę na poczcie, żeby uchronić go przed ciężką chorobą! 

Reporter 16-10-2020

Za dwa tygodnie, 26 października, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyjmowała wnioski w ramach „Wsparcia inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”, czyli na tzw. małe przetwórstwo i rolniczy handel detaliczny.

Reporter 15-10-2020
 
Akcja zbierania nakrętek dotarła do Nowego Targu, na terenie miasta postawione zostały dwa pojemniki na plastikowe nakrętki: przy Szkole Podstawowej nr 1 i na terenie Pływalni Miejskiej w Nowym Targu. 
Reporter 14-10-2020

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy nowotarskich przedszkoli i szkół.

W imieniu władz Nowego Targu składamy Państwu w Dniu Edukacji Narodowej wyrazy podziękowania za codzienne, niezwykle trudne działania edukacyjne i wychowawcze na rzecz naszych dzieci. Wierzę, że ten wysiłek uczyni z nich ludzi mądrych i szlachetnych, a efekty Państwa pracy okażą  się satysfakcjonującą  nagrodą.

Sprawy Urzędu 14-10-2020

Mając na względzie dobro zaproszonych Gości oraz Mieszkańców ze względu na niepokojące doniesienia związane ze stale wzrastającą liczbą zachorowań na COVID-19, Jesteśmy zmuszeni odwołać spotkanie zaplanowane na 19.10.2020 r. w Parku Miejskim im. Adama Mickiewicza dotyczące symbolicznego upamiętnienia wzajemnych stosunków partnerskich poprzez zasadzenie "drzew przyjaźni" oraz zamontowanie tablic. Liczymy, że w możliwie najbliższym dogodnym terminie uda Nam się spotkać, aby wspólnie celebrować Nasze partnerstwa.

Reporter 13-10-2020 

Zakończono prace przy budowie parkingu Park & Ride na końcowym odcinku ul. Kolejowej w Nowym Targu, tj. tuż przy dworcu PKP. To dwa place postojowe z bezpośrednimi zjazdami z ulicy, zapewniające 50 miejsc parkingowych dla samochodów – w tym 3 miejsca dla osób niepełnosprawnych – a także 10 stanowisk postojowych dla rowerów. Inwestycję w trybie “zaprojektuj i wybuduj” realizowała firma Zibud z Kamienicy za kwotę 587,5 tys. zł.

nowytarg24.tv 13-10-2020

Już w pierwszych dniach października w całej Polsce rusza wyjątkowa kampania edukacyjna promująca selektywną zbiórkę i recykling opakowań po płynnej żywności. Będzie to wyjątkowa i angażująca młodzież akcja, której filarem są konkurs na piosenkę z udziałem gwiazdy, mapping, spoty edukacyjne i materiały informacyjne dla miast partnerskich.

Nadesłane 13-10-2020

Ze względu na niepokojące doniesienia związane ze stale wzrastającą liczbą zachorowań na COVID-19, z przykrością informujemy, że Uroczysty Koncert pt. "Nie zastąpi Ciebie nikt!" ku pamięci Świętego Jana Pawła II, Honorowego Obywatela Miasta Nowy Targ zostaje odwołany.

Reporter 13-10-2020

Chcesz uzyskać informację o dostępnych formach pomocy i warunkach ich uzyskania, potrzebujesz wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, znalazłeś się w trudnej sytuacji możesz zadzwonić pod uruchomioną infolinię 537-675-375. 

Sprawy Urzędu 12-10-2020

Początek transmisji o godz. 13:00.

nowytarg24.tv 12-10-2020 

Ruszyła ostatnia już w tym roku edycja kampanii promującej Fundusze Europejskie w Małopolsce pod hasłem „Fundusze Europejskie w trosce o seniorów. Tele-Anioł w Małopolsce”. Na billboardach w całym województwie, plakatach i citylightach zobaczycie podopiecznych projektu „Małopolski Tele-Anioł”. 

Reporter 09-10-2020
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 722
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE