RSS facebook
Dziś mamy: środę
- 2 września 2015 roku

245 dzień roku, 36 tydzień roku.
Wschód słońca: 4:56
Zachód słońca: 18:23

Imieniny obchodzą: Absalon, Bohdan, Czech, Czechasz, Czechoń, Czesław, Dersław, Dionizy, Eliza, Henryk, Julian, Stefan, Tobiasz, Wilhelm, Witomysł

Burmistrz Miasta
mgr Grzegorz Watycha

Nasze Osiągnięcia

SLE

ISO

Nagrody
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 660-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» inne miasta w internecie
» więcej o mieście
Miejska Biblioteka P
MOK
MCSIR
JP II Nowy Targ
Karta Dużej Rodziny
Album-Ocalic
Dz Urz Woj. Małop
NT Szlak Rowerowy
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
Euroregion Tatry
PPWSZ
Kropla IPA
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
UTW

Kanał informacyjny rss

Aktualnie stronę ogląda osób: 37

W sobotę 5 września Gorce będą areną zmagań maratończyków. Na trudną i wymagającą 40 km trasę wyruszą o godz.10.00 z Krościenka n/Dunajcem, przebiegając głównym szlakiem beskidzkim poprzez Lubań, p.Knurowską, Kiczorę, Turbacz dotrą do mety w Nowym Targu, usytuowanej przy stacji narciarskiej Długa Polana.

Najlepszym zajmie to około 3 godzin, pozostali będą na mecie nieco później, delektując się pięknem gór i radością biegania.

Nadesłane 01-09-2015

Zawsze wakacje kończą się za szybko. Ale na szczęście jest co wspominać. Co działo się u nas w te Wakacje?

  • na początek grupa młodzieży pod kierunkiem instruktora Wojciecha Tomczaka przygotowała film niezależny "Offline" z kilkoma historiami, które łączy temat…braku dostępności do sieci…;

  • prezentowaliśmy także filmy animowane dla dzieci i młodzieży, które zawsze cieszą się popularnością;

MOK 01-09-2015

W dniu 1 września 2015r. rozpocznie się rok szkolny 2015/2016.

Po raz pierwszy w klasach I szkół podstawowych naukę rozpocznie ponad 530 dzieci. Będzie to dla nich na pewno wielkie wydarzenie. Miejska inauguracja rozpoczęcia roku szkolnego tym razem nastąpi w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II na Kowańcu, o godzinie 9.00.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego wszystkim wychowankom przedszkoli i uczniom szkół życzę, by pobyt w szkole wiązał się wyłącznie z uczuciem radości i  zadowolenia.

Reporter 31-08-2015

Burmistrz Miasta Nowy Targ serdecznie zaprasza na koncert jazzowy, w wykonaniu zespołów z miast partnerskich: Nowy Targ, Kežmarok, Evry, Radevormwald.

Koncert odbędzie się 6 września o godz. 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu. Wstęp wolny.

Reporter 31-08-2015 

Burmistrz Miasta Nowego Targu oraz Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na uroczystości upamiętniające 76. rocznicę wybuchu II wojny światowej w dniu 1 września (wtorek).

Program:

godz. 12.00 - Uroczysta Msza Święta w kościele Świętej Katarzyny w intencji Ojczyzny i Poległych

MOK 31-08-2015

MMKS Podhale zaprasza w dniu 6 września na Rodzinny Festyn Sportowy połączony z oficjalnym rozpoczęciem sezonu hokejowego 2015/2016.

Festyn rozpocznie się  o godz. 12.00 wymarszem z Miejskiej Hali Lodowej wszystkich drużyn do kościoła Św. Katarzyny, gdzie o godz. 12.30 odprawiona będzie uroczysta Msza Święta. Następnie nastąpi oficjalne otwarcie festynu wraz z prezentacją drużyn i częścią artystyczną.

Nadesłane 31-08-2015

Burmistrz Miasta Nowy Targ serdecznie zaprasza na Konferencję pn; " WOLNA EUROPA", w ramach projektu " Europa to nasz dom" Town Twinning w dniu 4 września godz. 11.00 Aula Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, ul. Kokoszków 71.

Szczegóły na plakacie.

Sprawy Urzędu 29-08-2015 

Szanowni Państwo
 
Rusza druga edycja Budżetu Obywatelskiego w Nowym Targu. To jak się okazuje oczekiwany przez mieszkańców proces dyskusji i podejmowania decyzji, w którym mieszkańcy miasta decydują o tym, w jaki sposób wydać część budżetu miejskiego.

Proces tworzenia Budżetu Obywatelskiego to składanie wniosków do budżetu w zamieszkiwanym okręgu lub okręgu ogólnomiejskim, głosowanie i wybór tych, które znajdą największe uznanie wśród mieszkańców, a następnie realizacja wybranych zadań
w roku 2016.

Reporter 28-08-2015

W ostatnim wydaniu Przeglądu Tygodniowego,  który emitowany jest przez Nowotarską Telewizję Kablową także za pośrednictwem drogi internetowej na stronie www.ntvkpodhale.pl i kanale prowadzonym w serwisie YouTube zamieszczono reportaże z następujących wydarzeń:

NTvK Podhale 28-08-2015

Główny faworyt do zwycięstwa w turnieju szwedzka drużyna Malmo FBC nie zawiódł i  wygrał Elite Cup!

W wielkim finale zmierzył się jedną z najbardziej utytułowanych drużyn naszych sąsiadów 1.FBC Trencin. Po łatwym zwycięstwie w grupie (7:2) wydawało się, że będzie to mecz do jednej bramki. Słowacy jednak stawili twardy opór i gracze Patrica Johanssona musieli mocno popracować, żeby wygrać mecz.

Nadesłane 26-08-2015

Fot. Anna Szopińska

Zaczęło się – już w południe, po otwarciu kramów w rynku i na Placu Słowackiego. O godz. 15.00 mieniąca się kolorami parada, z flagami i w strojach różnych nacji, różnych grup etnicznych; z balonikami w radosnych barwach - przeszła z parku do rynku.

Z Miejską Orkiestrą Dętą, z góralską muzyką i z całą paradą i ze św. Katarzyną w purpurowym płaszczu z długim trenem – maszerowali w niej uczestnicy zaplanowanej na trzy słoneczne dni imprezy, której bogaty program będzie się dział w trzech miejscach równocześnie, bo, prócz rynku i placu, również w parku.

www.podhaleregion.pl 24-08-2015

W ostatnim wydaniu Przeglądu Tygodniowego,  który emitowany jest przez Nowotarską Telewizję Kablową także za pośrednictwem drogi internetowej na stronie www.ntvkpodhale.pl i kanale prowadzonym w serwisie YouTube zamieszczono reportaże z następujących wydarzeń:

NTvK Podhale 24-08-2015

Fot. Zbigniew Krauzowicz

W dniach 15 - 16 sierpnia na nowotarskim lotnisku odbył się VII - Nowotarski Piknik Lotniczy połączony z obchodami 85-lecia powstania lotniska w Nowym Targu. Mimo zmiennej pogody bogaty program imprezy udało się zrealizować w całości, ku zadowoleniu licznie zgromadzonej publiczności.

Reporter 20-08-2015

W ostatnim wydaniu Przeglądu Tygodniowego,  który emitowany jest przez Nowotarską Telewizję Kablową także za pośrednictwem drogi internetowej na stronie www.ntvkpodhale.pl i kanale prowadzonym w serwisie YouTube zamieszczono reportaże z następujących wydarzeń:

NTvK Podhale 18-08-2015

NOWY TARG. Turniej Elite Cup jest polską odpowiedzią na inne międzynarodowe turnieje unihokeja. Nie jest to jednak komercyjny turniej jak wszystkie. Wystartować mogą w nim tylko zaproszone, można powiedzieć „elitarne” drużyny. Będzie to unihokejowa uczta na nie spotykanym w Polsce poziomie sportowym jak i organizacyjnym.

Nadesłane 15-08-2015
Strony od 1 do 16 z łącznej ilości stron 518
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Lang. Polish Lang. Deutch Quality International 2013 Małopolskie Wektory Współpracy Rzeczpospolita Fair Play ISO ISO SLE