RSS facebook
Dziś mamy: środę
- 20 marca 2019 roku

79 dzień roku, 12 tydzień roku.
Wschód słońca: 5:44
Zachód słońca: 17:51

Imieniny obchodzą: Aleksander, Aleksandra, Ambroży, Anatol, Bogusław, Cyriaka, Eufemia, Klaudia, Patrycjusz, Ruprecht, Wasyl, Wincenty

BIP Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPWSZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 38
Miejskie Przywitanie Lata 2018

Burmistrz Miasta Nowy Targ oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu już po raz czwarty mają przyjemność zaprosić na Miejskie Przywitanie Lata, które odbędzie się na nowotarskim Rynku dokładnie w dniu zakończenia roku szkolnego - w piątek 22 czerwca 2018, a przyświecać mu będzie – jak większości wydarzeń jubileuszowego roku – 100. Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Podobnie jak w roku ubiegłym, imprezę rozpocznie propozycja dla najmłodszych – o godz. 17:00 na scenie nowotarskiego rynku będzie miał miejsce dynamiczny, przebojowy i pełen pozytywnej energii koncert dla dzieci w wykonaniu Sióstr WAJS i Zespołu tanecznego STONOGA, którzy zapewnią kolorowe, muzyczne, interaktywne widowisko oraz świetną zabawę dla całych rodzin!

O godz. 18:00 przewidziany jest koncert zespołu CDN z dziećmi, a o godz.19:00 na scenę wkroczy nasz rodzimy, dobrze wszystkim znany i lubiany New Market Jazz Band, który nowoorleańskimi dźwiękami wprowadzi publiczność w główną, wieczorną część koncertu.

Pierwszą z dużych gwiazd tego wieczoru będzie żywiołowy zespół Łąki Łan, który pojawi się na scenie o godz. 20:00. Słynąca z niezwykle energetycznych i widowiskowych koncertów, oryginalnych kostiumów, niepowtarzalnego, rockowo-elektronicznego brzmienia i performance'u scenicznego grupa muzyków ma na swoim koncie występy na znakomitych festiwalach: Montreux Jazz Festival, Orange Festival, Open'er Festival, Przystanek Woodstock, w Tbilisi, czy Jarocinie. W listopadzie 2016 ukazała się ich czwarta płyta "Syntonia", nominowana do Nagrody Fryderyk 2017 w kategorii „Album Roku – Alternatywa". Znakiem rozpoznawczym zespołu Łąki Łan jest fakt, że muzycy występują w kostiumach tematycznie związanych z owadami zamieszkującymi łąki. Urząd Miasta, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zespołu, organizuje dla publicznośći konkurs z nagrodami na najlepsze przebranie!

Głównym wydarzeniem tegorocznego Przywitania Lata będzie trzygodzinny Koncert Wolności – Another Pink Floyd Tribute Show, którego początek zaplanowano na godz. 22:00. Dla potrzeb tego dużego, multimedialnego widowiska z pokazami laserów i efektami specjalnymi,na czas trwania show wygaszony zostanie rynek. W nastrojowej, efektownej scenerii, coverowy zespół zaprezentuje największe przeboje legendarnej grupy Pink Floyd. To niepowtarzalna okazja, by na nowotarskim rynku usłyszeć na żywo słynne "Shine On You Crazy Diamond", "Wish You Were Here", czy "Another Brick In The Wall". Majestatyczne i poruszające do głębi kompozycje wraz z widowiskową oprawą będą wyjątkową atrakcją nie tylko dla fanów Floydów, a także niezapomnianym, godnym uczczeniem stu lat wolności.

Print Informacja z dnia 11-06-2018, była czytana 1099 razy
Źródło: Reporter   więcej z tej kategorii (Reporter)

Podobne wiadomości:

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
SLE