Logo Nowy Targ

Urząd Miasta Nowy Targ

07 maja 2024

W związku z rozpoczęciem prac w zakresie przebudowy skrzyżowania ul. Krzywej z ul. Długą, polegających na wykonaniu wyniesionego skrzyżowania, Wykonawca robót budowlanych Zibud Sp. z o.o. Sp. komandytowa, informuje, że od dnia 08.05.2024 r. (środa) na przedmiotowym skrzyżowaniu dróg miejskich wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym polegające m. in. na zawężeniu pasu ruchu na ul. Długiej.

Planowany termin zakończenia realizacji robót budowlanych to druga połowa czerwca 2024 r.

Prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu. Liczymy na wyrozumiałość w związku z wystąpieniem utrudnień w czasie wykonywania koniecznych prac.

20240507krzywa_dluga.jpg
Dodano: 07.05.2024 Autor: Mariusz Foryt
- dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, - utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
Podstawowe (wymagane)
Ułatwiające
Statystyczne