Logo Nowy Targ

Urząd Miasta Nowy Targ

21 maja 2024

Zapraszamy na spotkanie otwarte w sprawie konsultacji społecznych dotyczących zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, które odbędą się w siedzibie Urzędu Miasta Nowy Targ w Sali Obrad.

16:00 Zapraszamy na spotkanie otwarte w sprawie konsultacji społecznych dotyczących zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego NOWY TARG 24 (Dział) , które odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Nowy Targ w Sali Obrad.
17:00 Zapraszamy na spotkanie otwarte w sprawie konsultacji społecznych dotyczących zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego NOWY TARG 22 (Centrum) , które odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Nowy Targ w Sali Obrad.
18:00 Zapraszamy na spotkanie otwarte w sprawie konsultacji społecznych dotyczących zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego NOWY TARG 26 (Równia Szaflarska) , które odbędzie się w siedzibie Urzędu Miasta Nowy Targ w Sali Obrad.
Dodano: 21.05.2024 Autor: Mariusz Foryt
- dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, - utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
Podstawowe (wymagane)
Ułatwiające
Statystyczne