Logo Nowy Targ

Urząd Miasta Nowy Targ

02 kwietnia 2024

W związku z planowanym remontem drogi gminnej pl. Evry, Wykonawca robót budowlanych FHU „KAL – TRANS” Spółka Jawna Kalata, informuje, że od dnia 03.04.2024 r. zamknięty zostanie odcinek pl. Evry, od skrzyżowania z ul. Podhalańską do skrzyżowania z ul. gen. Stanisława Maczka, na długości około 110 mb.

Na tym odcinku rozpoczęte zostaną prace drogowe polegające w szczególności na wymianie zniszczonej nawierzchni asfaltowej jezdni oraz remoncie chodników i poboczy.

Planowany termin zakończenia realizacji robót budowlanych to 15 czerwca 2024 r.

W imieniu Wykonawcy prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu. Liczymy na wyrozumiałość w związku z wystąpieniem utrudnień w czasie wykonywania koniecznych prac remontowych.

20240402mapa_evry.png
Dodano: 02.04.2024 Autor: Mariusz Foryt
- dostosowania zawartości stron serwisów internetowych do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb, - utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
Podstawowe (wymagane)
Ułatwiające
Statystyczne