RSS RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejskie Centrum Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Pomoc Ukrainie
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 167

Skład Rady Miasta

Przewodniczący Rady Miasta

Grzegorz Luberda Grzegorz Luberda

grzegorz_luberda@rm.nowytarg.pl


Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Marek Mozdyniewicz Marek Mozdyniewicz

marek_mozdyniewicz@rm.nowytarg.pl
Jan Łapsa Jan Łapsa

jan_lapsa@rm.nowytarg.pl


Radni Rady Miasta Nowego Targu

Danuta Al-Ani Danuta Al-Ani
Radna od dnia 30.05.2022 r
danuta_alani@rm.nowytarg.pl
Stefania Drąg-Iłęda Stefania Drąg-Iłęda

stefania_dragileda@rm.nowytarg.pl
Szymon Fatla Szymon Fatla

szymon_fatla@rm.nowytarg.pl
Marek Fryźlewicz Marek Fryźlewicz
Zmarły 13.05.2020 r.
Bartłomiej Garbacz Bartłomiej Garbacz

bartlomiej_garbacz@rm.nowytarg.pl
Ewa Garbacz Ewa Garbacz

ewa_garbacz@rm.nowytarg.pl
Bożena Groń Bożena Groń

bozena_gron@rm.nowytarg.pl
Artur Kret Artur Kret

artur_kret@rm.nowytarg.pl
Paweł Liszka Paweł Liszka

pawel_liszka@rm.nowytarg.pl
Agata Michalska Agata Michalska

agata_michalska@rm.nowytarg.pl
Lesław Mikołajski Lesław Mikołajski

leslaw_mikolajski@rm.nowytarg.pl
Ewa Pawlikowska Ewa Pawlikowska

ewa_pawlikowska@rm.nowytarg.pl
Pustowka Leszek Leszek Pustówka

leszek_pustowka@rm.nowytarg.pl
Jacenty Rajski Jacenty Rajski

jacenty_rajski@rm.nowytarg.pl
Sokół Danuta Danuta Sokół

danuta_sokol@rm.nowytarg.pl
Krzysztof Sroka Krzysztof Sroka

krzysztof_sroka@rm.nowytarg.pl
Andrzej Swałtek Andrzej Swałtek

andrzej_swaltek@rm.nowytarg.pl
Danuta Szokalska-Stefaniak Danuta Szokalska-Stefaniak

danuta_szokalskastefaniak@rm.nowytarg.pl
Katarzyna Wójcik Katarzyna Wójcik

katarzyna_wojcik@rm.nowytarg.pl
Zapiórkowski Włodzimierz Zapiórkowski Włodzimierz
Radny od dnia 23.06.2020 r.
Zmarły 03.05.2022 r.

Aktualizacja: 31-05-2022r.
Oglądane: 7122 razy

Print Wersja do druku








Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE