X
Narodowy Spis Powszechny Ludnoci i Mieszka 2021
RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 51

Możliwości przyłączenia nieruchomości do gazu ziemnego oraz dofinansowania do wymiany kotłów c.o. w budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Miasto Nowy Targ na gaz ziemny
Informacja PGNiGGmina Miasto Nowy Targ zawarła ze spółką PGNiG Obrót Detaliczny porozumienie o współpracy na rzecz poprawy jakości powietrza atmosferycznego na terenie miasta Nowy Targ. Nadrzędnym celem tej inicjatywy jest poprawa jakości powietrza głównie poprzez wymianę palenisk ogrzewanych paliwem stałym (np. węglem) na rzecz ekologicznego paliwa jakim jest gaz ziemny.

Pracownicy PGNiG Obrót Detaliczny będą udzielać wsparcia w całym procesie przyłączenia do sieci gazowej, począwszy od informacji dotyczących gazu ziemnego, wypełnienia niezbędnych dokumentów po rozpoczęcie użytkowania paliwa gazowego.

Klienci, którzy zadeklarują już dzisiaj zmianę systemu ogrzewania na gaz ziemny, a zmianę udokumentują w roku 2016 będą mogli skorzystać z nagród motywacyjnych w ramach Akcji Promocyjnej „Gaz Ziemny do Ogrzewania to pieniądze dla Ciebie 2015”, związanej z ograniczaniem niskiej emisji w wysokości do 500 zł.

W celu uzyskania szerszych informacji w zakresie planowanej inwestycyji wykonania przyłącza gazowego i akcji promocyjnej, prosimy kontaktować się z pracownikami PGNiG Obrót Detaliczny pod numerami telefonów 13 443 73 64 i 13 443 73 73 lub odwiedzić stronę internetową: www.oferta.pgnig.pl/zmien-ogrzewanie.

Ponadto aby przeciwdziałać złej jakości powietrza Rada Miasta Nowy Targ w dniu 20 kwietnia 2015 r. uchwaliła „Program Ograniczenia Niskiej Emisji Gminy dla Gminy Miasto Nowy Targ na lata 2014-2023”. Dało to możliwość złożenia wniosku do Wojewódzkiego  Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie o dofinansowanie zadania pn.: „Obniżenie poziomu niskiej emisji w powietrzu spowodowanej spalaniem paliw w indywidualnych źródłach ciepła na terenie Gminy Miasto Nowy Targ” w ramach którego Gminie Miasto Nowy Targ przyznana została dotacja w wysokości 1 101 750,00 zł. Inwestycje objęte dofinansowaniem obejmują modernizację na terenie miasta Nowy Targ zgłoszonych nieekologicznych kotłowni c.o. na paliwa stałe w budynkach mieszkalnych celem zastosowania między innymi nowoczesnych kondensacyjnych kotłów c.o. na gaz, w rejonach miasta gdzie jest to technicznie możliwe, dopuszczalne i wskazane.

Zapraszamy mieszkańców miasta Nowy Targ będących właścicielami budynków mieszkalnych jednorodzinnych, zainteresowanych przedmiotowym wsparciem finansowym, bowiem w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Nowy Targ, przyjmowane są na bieżąco deklaracje wymiany starych kotłów c.o. na nowoczesne i ekologiczne m. in. na gaz ziemny, co daje możliwość wpisania się na tzw. „listę rezerwową” planowanych do realizacji inwestycji w przyszłości.

W celu uzyskania szerszych informacji w zakresie planowanego dofinansowania do wymiany kotła c.o., prosimy kontaktować się z pracownikami Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzedu Miasta Nowy Targ, pokój 205, II piętro, ul. Krzywa 1, 34-400 Nowy Targ, telefon 18 26 11 291 lub odwiedzić stronę internetową: www.nowytarg.pl/dane.php?cid=2149.

Aktualizacja: 01-12-2015r.
Oglądane: 4787 razy

Print Wersja do druku
Inne podstrony z tej kategorii:
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE