X
Narodowy Spis Powszechny Ludnoci i Mieszka 2021
RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 105

Szanowni Absolwenci I LO im. Seweryna Goszczyńskiego
  31-05-2003

I Liceum Ogólnokształcące im. S. Goszczyńskiego - najstarsza szkoła średnia na Podhalu - Wasza szkoła - przygotowuje się do jubileuszu 100-lecia swojej działalności.
To tutaj od 1904 r. młodzież z Podhala, Pienin, Spisza i Orawy zdobywała i zdobywa wiedzę, przygotowanie do studiów wyższych i pracy zawodowej
W związku ze zbliżającym się jubileuszem 100-lecia tej niezwykle zasłużonej dla Nowego Targu i Podhala placówki oświatowej podjęliśmy wspólnie z Waszymi kolegami - Absolwentami i Sympatykami szkoły przygotowania do jego obchodów.
Uważamy, że ta szkoła, która powstała 100 lat temu wysiłkiem mieszkańców Nowego Targu i Gmin Podhalańskich, służyła i dalej służy tej społeczności - z okazji jubileuszu zasługuje na wsparcie finansowe ze strony tych, którzy tu zdobywali wiedzę i przygotowanie do życia.
Budynki szkoły i otoczenie wokół nich wymagają wykonania wielu prac remontowo-modernizacyjnych by szkoła godnie zaprezentowała się z okazji jubileuszu nie tylko Absolwentom, ale także zaproszonym Gościom z kraju i zagranicy.
Przygotowując się do jubileuszu wiele prac już wykonaliśmy. Wymieniliśmy m. in. instalację c.o., zbudowaliśmy kotłownię olejową, parter i pierwsze piętro budynku zostały wymalowane, urządziliśmy pracownię i czytelnię komputerową. Ale jeszcze wiele jest do zrobienia. Należałoby wykonać przebudowę ogrodzenia od strony południowej, zmodernizować plac wokół szkoły, wymalować drugie piętro budynku i boczną klatkę schodową, wymienić 100-letnie okna w budynku głównym szkoły, wykonać nowe zadaszenie i ocieplenie sali gimnastycznej, wyremontować budynek byłego internatu. To tylko niektóre prace wymagające natychmiastowego podjęcia. Koszty z nimi związane przekraczają możliwości organu prowadzącego.
Powinniśmy zrobić wszystko, aby ta Szkoła, Nasza Szkoła, która nazwana była "Podhalańską Alma Mater" służyła naszej młodzieży przez następne 100 lat, błyszczała estetyką i przyciągała młodzież wysokim poziomem dydaktyczno-wychowawczym.
W związku z tym zwracamy się z gorącym apelem do Was Szanowni Absolwenci o przeanalizowanie poruszonych przez nas problemów.
Liczymy na zrozumienie i wsparcie finansowe podjętych przez nas prac remontowo-modernizacyjnych związanych z przygotowaniem szkoły do Jubileuszu 100-lecia, który będziemy wspólnie obchodzić 11 - 13. 06. 2004 r.

Z wyrazami szacunku

Przewodniczący Komitetu Obchodów Burmistrz m. Nowego Targu mgr inż. Marek Fryźlewicz 
Dyrektor szkoły mgr Franciszek Janczy
Przewodniczący Komitetu Honorowego Starosta Powiatu Nowotarskiego mgr Jan Hamerski


Nr konta:
Zespół Szkół Ogólnokształcących, I Liceum Ogólnokształcące im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu 12401574 - 00798952 - 3670 - 401110 - 0001 - 0000


Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
Deklaracja Dostępności
SLE