RSS facebook
BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 87
Odpowiedź na Interpelację

Pani
Ewa Pawlikowska
Radna Rady Miasta 
Nowy Targ

 

Znak: AiK.0003.12.2019
Nowy Targ, 18.10.2019 r.

 

Sprawa: Odpowiedź na interpelację złożoną na Sesji Rady Miasta w dniu 7 października 2019 r. w sprawie dokonania niezwłocznego remontu drogi przy ul. Podtatrzańskiej na odcinku od al. Solidarności do Zakopianki w Nowym Targu.

 

Treść interpelacji: Składam interpelację o dokonanie niezwłocznego remontu drogi przy ul. Podtatrzańskiej na odcinku od Al. Solidarności do Zakopianki

 

W odpowiedzi na Pani interpelację informuję, iż modernizacja ulicy Podtatrzańskiej na odcinku od Al. Solidarności do drogi krajowej DK 47 „Zakopianka” została wykonana w 2015r. Dokumentacja projektowa została opracowana przez Pana mgr inż. Edwarda Wójcika, Projektowanie i Nadzory, ul. Walkosze 3, 34-500 Zakopane. Funkcję inspektora nadzoru inwestorskiego pełnił Pan mgr inż. Paweł Polaczek z ramienia firmy GEO-ART Geodezja i Budownictwo, ul. Mościckiego 21, 34-470 Czarny Dunajec. Roboty drogowe na podstawie umowy z dnia 16.06.2015 r. wykonywała firma „Prace Ziemne Maszynam i Budowlanymi – Andrzej Kiernia, Ratułów 208, 34-407 Ciche. Roboty objęte gwarancją.

Jednocześnie informuję, że na przedmiotowym odcinku drogi równolegle z robotami drogowymi wykonywane były na zlecenie Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji roboty w zakresie sieci wod – kan przez Firmę F.H.U. Insbud spółka jawna Stanisław Boguta Nieznanowice 50.

Pismem z dnia 04.10.2019r. poinformowano Wykonawcę robót o ustaleniu przeglądu gwarancyjnego na dzień 11.10.2019r. Przeglądu dokonano z udziałem Wykonawcy robót drogowych, MZWiK oraz Wykonawcy działającego na zlecenie MZWIK. Z uwagi na fakt, że nie można jednoznacznie stwierdzić przyczyny zaniżenia nawierzchni asfaltu na jezdni zostanie dokonana odkrywka celem ustalenia przyczyny. W przypadku stwierdzenia awarii na sieci wod-kan napraw dokona Wykonawca sieci wod- kan. Natomiast w przypadku ustalenia przyczyny po stronie Wykonawcy robót drogowych napraw dokona Firma Prace Ziemne Maszynami Budowlanymi – Andrzej Kiernia.

 

Otrzymują:

  1. Adresat
  2. Przewodniczący Rady Miasta
  3. Naczelnik Wydziału Administracji i Kadr w/m
  4. FPiI a/a
Wprowadził: Józef Bryś

Print

Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
SLE