RSS facebook
Dziś mamy: czwartek
- 2 kwietnia 2020 roku

93 dzień roku, 14 tydzień roku.
Wschód słońca: 5:14
Zachód słońca: 18:12

Imieniny obchodzą: Franciszek, Sądomir, Urban, Władysław, Władysława

BIP Biuletyn Informacji Publicznej

eUrząd

ePUAP
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO9001:2015

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPUZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 88

Wyniki głosowania w dniu 25-09-2005r.

Wyniki wyborów opracowane na podstawie protokołów z obwodowych komisji wyborczych z terenu miasta Nowy Targ (121101).

Frekwencja

Obwód Wyborcow Głosy oddane Głosy niewazne Głosy wazne Frekwencja
1 2180 911 21 890 41,8%
2 1876 735 35 700 39,2%
3 2257 1124 25 1099 49,8%
4 2128 1070 13 1057 50,3%
5 1670 797 32 765 47,7%
6 1748 677 17 660 38,7%
7 1863 907 10 897 48,7%
8 1468 665 30 635 45,3%
9 1339 572 24 548 42,7%
10 1765 814 20 794 46,1%
11 1623 643 29 614 39,6%
12 1794 869 14 855 48,4%
13 2132 971 15 956 45,5%
14 2036 1138 38 1100 55,9%
15 194 52 0 52 26,8%
Łącznie 26073 11945 323 11622 45,8%

Wyniki wyborów do Sejmu

Nazwa Głosów Procent
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
4499
38,71%
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
3430
29,51%
Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
1151
9,90%
Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
719
6,19%
Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej
702
6,04%
Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej
364
3,13%
Komitet Wyborczy Ruch Patriotyczny
207
1,78%
Komitet Wyborczy Partii Demokratycznej-demokraci.pl
179
1,54%
Komitet Wyborczy Socjaldemokracji Polskiej
143
1,23%
Komitet Wyborczy Platformy Janusza Korwin-Mikke
133
1,14%
Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy
68
0,59%
Komitet Wyborczy Polskiej Partii Narodowej
27
0,23%
  11622  

Kandydaci do Sejmu

Nazwisko Imię
Numer
zgł.
Nazwa Komitetu
Głosów
JACHYMIAK Maciej 4 KW Platforma Obywatelska RP 2970
PALUCH Anna 2 KW Prawo i Sprawiedliwość 1297
GUT-MOSTOWY Andrzej 3 KW Platforma Obywatelska RP 935
SIARKA Edward 5 KW Prawo i Sprawiedliwość 589
LASYK Jan Zbigniew 8 KW Liga Polskich Rodzin 577
ŚLIMAK Stanisław 3 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 402
GABOR Jan 5 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 391
OKULARCZYK Stanisława Anna 1 KW Prawo i Sprawiedliwość 346
MULARCZYK Arkadiusz 6 KW Prawo i Sprawiedliwość 299
CZERWIŃSKI Andrzej 1 KW Platforma Obywatelska RP 221
ZACHARKO Jerzy Stanisław 7 KW Prawo i Sprawiedliwość 189
WIŚNIOWSKA Elżbieta Aleksandra 1 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 172
BASIAGA Jerzy Krzysztof 1 KW Ruch Patriotyczny 166
SAS Kazimierz 1 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 157
JASKUŁKA Stanisław Hubert 8 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 155
NOWAK Ryszard Aleksander 17 KW Prawo i Sprawiedliwość 146
KOCAŃDA Piotr Józef 15 KW Prawo i Sprawiedliwość 133
CZARNIAK Wilhelm 13 KW Liga Polskich Rodzin 130
HAJNOS Jan Władysław 4 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 128
POLACZEK Józef 7 KW Platforma Obywatelska RP 118
JANCZYK Wiesław Stanisław 4 KW Prawo i Sprawiedliwość 109
KOCHAN Witold 3 KW Prawo i Sprawiedliwość 99
CIĄGŁO Edward 1 KW Liga Polskich Rodzin 97
ŻABA Bolesław 8 KW Prawo i Sprawiedliwość 88
SMOLEŃ Bronisław 1 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 80
GŁUSZAK Maria Janina 6 KW Liga Polskich Rodzin 68
CHOWANIEC Tomasz Michał 4 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 55
ZAPIÓRKOWSKI Włodzimierz 6 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 52
WIECZORKOWSKI Jan 5 KW Liga Polskich Rodzin 52
POŁEĆ Tomasz 10 KW Platforma Obywatelska RP 51
PLEWA Jan 14 KW Liga Polskich Rodzin 51
LENART-HALAMA Małgorzata 11 KW Platforma Obywatelska RP 49
PICZURA Jan 11 KW Prawo i Sprawiedliwość 43
SMOTER Adam 1 KW Socjaldemokracji Polskiej 43
GRABOWSKI Tadeusz 3 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 38
PACIEJ Andrzej Stefan 1 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 37
DĘBSKI Stanisław Jan 2 KW Liga Polskich Rodzin 32
MAŁEK Ewelina Janina 4 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 30
WAKSMUNDZKI Bogusław 12 KW Platforma Obywatelska RP 29
OLEKSY Adam 10 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 28
MROWCA-KUSCORZ Piotr Władysław 4 KW Liga Polskich Rodzin 27
KOLASA Grażyna Jadwiga 5 KW Polska Partia Pracy 27
KOTAS Jacek 10 KW Prawo i Sprawiedliwość 26
KOWALCZYK Józef 3 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 26
SZAROTA Maria Barbara 13 KW Platforma Obywatelska RP 25
WITKOWSKA Elżbieta 17 KW Liga Polskich Rodzin 22
MICHALIK Krzysztof 7 KW Liga Polskich Rodzin 21
PŁAWIAK Marek Kazimierz 14 KW Prawo i Sprawiedliwość 19
MAGIERA Robert 8 KW Platforma Obywatelska RP 19
WÓJCIK Stanisław 8 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 19
SZUKAŁA Tadeusz 5 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 19
KNAPIK Jan 2 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 18
SZCZERBA Tadeusz 16 KW Platforma Obywatelska RP 17
LISIECKI Jerzy 7 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 17
TYLKA Alicja 3 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 17
RUTKOWSKI Stanisław 2 KW Polska Partia Pracy 17
BROKOS Lucyna 18 KW Liga Polskich Rodzin 16
MUSIAŁ Bogdan 5 KW Platforma Obywatelska RP 16
FYDA Mieczysław 2 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 16
PUCHAŁA Jan 13 KW Prawo i Sprawiedliwość 16
ZOŃ Wacław 15 KW Platforma Obywatelska RP 15
PARCHAŃSKI Tadeusz 2 KW Platforma Obywatelska RP 15
ZAGÓRNA Iwona 9 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 14
UDZIELA Krzysztof Ireneusz 14 KW Socjaldemokracji Polskiej 13
HEBDA Małgorzata Katarzyna 16 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 13
DŁUGOSZ-OGRODNY Renata 11 KW Liga Polskich Rodzin 13
BAGADZIŃSKI Krzysztof 5 KW Socjaldemokracji Polskiej 13
HŁADYK Stefan 12 KW Prawo i Sprawiedliwość 12
DUTKA Bronisław 1 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 12
ANACIK Agata 15 KW Socjaldemokracji Polskiej 11
SZCZEPANKIEWICZ Mieczysław 10 KW Liga Polskich Rodzin 11
PODKANOWICZ Paulina 10 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 11
CUPIAŁ Andrzej Jerzy 10 KW Socjaldemokracji Polskiej 11
KOŁODZIEJCZYK Iwona Beata 4 KW Socjaldemokracji Polskiej 11
KARUS Tadeusz Piotr 2 KW Socjaldemokracji Polskiej 10
MLECZAK Jacek Aleksander 9 KW Prawo i Sprawiedliwość 10
ZIEMBIŃSKI Robert Jerzy 1 KW Polska Partia Pracy 10
TABASZ Grzegorz Marek 16 KW Prawo i Sprawiedliwość 9
JANUSZ Józef 9 KW Liga Polskich Rodzin 9
CHRONOWSKI Czesław 12 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 9
JAMRO Edward 3 KW Liga Polskich Rodzin 9
MICHALIK Maria 6 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 9
MILEWSKA Magdalena 11 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 9
STANKOWSKA Maria Elżbieta 2 KW Ruch Patriotyczny 9
BADURA Paweł 14 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 8
KALETA Jadwiga Helena 9 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 8
SOWIŃSKI Norbert 9 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 8
KUCHARSKI Jan 4 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 8
WODZIAK Robert 14 KW Platforma Obywatelska RP 8
SZCZYPIŃSKA-KOZIOŁ Małgorzata 15 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 8
LICHNOWSKI Kazimierz 6 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 8
KOSOŃ Maria 13 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 7
KUNICKI Zygmunt 7 KW Socjaldemokracji Polskiej 7
BOCHEŃSKI Jerzy 7 KW Ruch Patriotyczny 7
ŁOS Wiesław Stanisław 11 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 7
KOŚCIÓŁEK Paulina Arleta 6 KW Socjaldemokracji Polskiej 7
BOROWSKI Waldemar 3 KW Polska Partia Pracy 7
RZĄDCA Maria 12 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 7
LISZKA Czesław 4 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 7
WIERZBICKI Stanisław Krzysztof 5 KW Ruch Patriotyczny 6
WAŃCZYK Piotr 13 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 6
GOMULAK Artur 17 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 6
MARCZYK Monika Jadwiga 1 KW Polskiej Partii Narodowej 6
BOŁOZ Anna 15 KW Liga Polskich Rodzin 6
PUŚCIZNA Henryk 6 KW Platforma Obywatelska RP 6
GUMULAK Ireneusz 16 KW Liga Polskich Rodzin 6
ŚLIWA Maciej 6 KW Ruch Patriotyczny 6
PIECUCH Tadeusz 8 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 5
JAGIEŁKA Marcin 12 KW Socjaldemokracji Polskiej 5
RZEMIŃSKI Marcin 13 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 5
GOŁĘBIOWSKI Jerzy Waldemar 8 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 5
DAROWSKA-PULIT Małgorzata Anna 13 KW Socjaldemokracji Polskiej 5
BANACH Stanisław 10 KW Ruch Patriotyczny 5
WANATOWICZ Stanisław 9 KW Platforma Obywatelska RP 5
DŁUGOSZ Anna Maria 7 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 5
SKOŁUCKA Teresa Ewa 14 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 4
DZIEDZINIEWICZ Wiesław Robert 11 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 4
SOKOLNICKI Dariusz 4 KW Polskiej Partii Narodowej 4
NOWAK Józefa 7 KW Polskiej Partii Narodowej 4
GÓRLIŃSKI Jan 12 KW Liga Polskich Rodzin 4
ZUBEK Andrzej 15 KW Polskiej Partii Narodowej 4
DZIEDZINA Franciszek Piotr 10 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 3
GŁOGOWSKA-MIKA Aldona Irena 9 KW Socjaldemokracji Polskiej 3
HOPEK Andrzej Jerzy 3 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 3
FAŁOWSKI Kazimierz Szczepan 2 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 3
SZKARADEK Izabela 8 KW Ruch Patriotyczny 3
SAMEK Paweł 2 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 3
SKRZYPIEC Aneta Dorota 9 KW Ruch Patriotyczny 3
PĘCAK Sylwester 15 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 3
MIGACZ Tomasz 5 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 3
BOJAN Andrzej Jan 5 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 3
KIEŁBASA Mieczysław 2 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 3
JASNOSZ Michał 7 KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 3
BUBKA Ryszard Roman 6 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 3
DŁUGOPOLSKI Adam Jan 7 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 2
DYLĄG Alina Maria 4 KW Ruch Patriotyczny 2
SKÓRA Karolina Anna 13 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 2
ZAROTYŃSKA Halina Barbara 14 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 2
STACHOWSKI Adam 2 KW Polskiej Partii Narodowej 2
TUCZNIO Jan Janusz 3 KW Socjaldemokracji Polskiej 2
WERYŃSKI Zbigniew Maria 6 KW Polskiej Partii Narodowej 2
TARKA Marek Arkadiusz 7 KW Polska Partia Pracy 2
WÓJCIK Patryk Ryszard 12 KW Polska Partia Pracy 2
KLUCZNIK Wiesława 8 KW Polskiej Partii Narodowej 2
BELNIAK Irena Maria 7 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 1
CHLEBEK Franciszek 6 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 1
DĘBECKI Zbigniew Józef 8 KW Polska Partia Pracy 1
BALCERZYK Bartłomiej 8 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 1
SKUBAŁA Joanna Kamila 5 KW Polskiej Partii Narodowej 1
MĄKA Tomasz Zbigniew 12 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 1
MAZUR Adam Jan 13 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 1
KASZYK Stanisław 5 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 1
DŁUGOSZ Marek Jan 6 KW Polska Partia Pracy 1
MENIO Lesław Marian 11 KW Socjaldemokracji Polskiej 1
KOCIOŁEK Józef 11 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 1
KILIAN Barbara Ewelina 12 KW Polskiej Partii Narodowej 1
MAKOWSKA Marlena Magdalena 11 KW Polskiej Partii Narodowej 1
JAWCZAK Krzysztof Henryk 8 KW Socjaldemokracji Polskiej 1
JASEK Wojciech Jerzy 4 KW Polska Partia Pracy 1
GĄSIOROWSKI Marcin Jan 12 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 1
WRÓŻEK Waldemar 10 KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 1
PÓŁCHŁOPEK Aleksander 14 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 1
STAFF Bogusława Anna 10 KW Platformy Janusza Korwin-Mikke 1
KUCHARSKI Tomasz Seweryn 12 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 0
ZWOLENIK Krzysztof 3 KW Ruch Patriotyczny 0
STOBIERSKI Witold Krzysztof 9 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 0
PONIKOWSKI Piotr 14 KW Polskiej Partii Narodowej 0
MICHNOWSKA Iwona 13 KW Polskiej Partii Narodowej 0
ŚNIEGULSKI Mirosław Jacek 10 KW Polska Partia Pracy 0
BRYŚKIEWICZ Urszula Regina 10 KW Polskiej Partii Narodowej 0
KRUCZEK Tadeusz 9 KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 0
TABIŚ Stanisław Bogumił 9 KW Polska Partia Pracy 0
SIUDAK Damian Przemysław 3 KW Polskiej Partii Narodowej 0
GARGAS Rafał Grzegorz 11 KW Partii Demokratycznej-demokraci.pl 0
FALANA Wiesław Stanisław 11 KW Polska Partia Pracy 0
BRYŚKIEWICZ Jerzy 9 KW Polskiej Partii Narodowej 0

WYNIKI WYBORÓW DO SENATU

Nazwisko Imię
Komitet Nazwa
Nr na zgł.
Głosów
Procent
ADAMCZYK Franciszek KW Platforma Obywatelska RP 1
4896
25,74%
KOGUT Stanisław KW Prawo i Sprawiedliwość 8
4867
25,58%
HAMERSKI Jan KW Liga Polskich Rodzin 6
2804
14,74%
NOWAK Tadeusz Józef KW Liga Polskich Rodzin 10
1216
6,39%
OLEKSIŃSKI Marek Wiesław KW Sojusz Lewicy Demokratycznej 11
962
5,06%
KRASICKA-DOMKA Zofia Gerarda KWW Blok Senat 2005 9
766
4,03%
BEDNAREK Bogdan Jan KW Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej 3
652
3,43%
PATALITA Tadeusz KWW "Wspólnota Małopolska - Senat 2005" 12
622
3,27%
ANTOŁ Jan KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 2
609
3,20%
CHRONOWSKI Andrzej KWW Blok Senat 2005 4
554
2,91%
KAPERA Kazimierz KW Rodzina-Ojczyzna 7
498
2,62%
RACHEL Franciszek Piotr KW Polskiego Stronnictwa Ludowego 13
331
1,74%
CYCOŃ Marian Adam KWW Mariana Cyconia 5
247
1,30%
RAZEM    
19024

Aktualizacja: 29-09-2005r.
Oglądane: 5172 razy

Print Wersja do druku








Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
SLE