RSS facebook
Dziś mamy: piątek
- 19 lipca 2019 roku

200 dzień roku, 29 tydzień roku.
Wschód słońca: 4:54
Zachód słońca: 20:37

Imieniny obchodzą: Alfred, Arseniusz, Lutobor, Rufin, Wincenty, Wodzisław

BIP Biuletyn Informacji Publicznej

ePUAP

eUrząd
Znajdź żłobek

Pogoda Serwis pogodowy IMGW
Miejski Ośrodek Kultury
Miejska Biblioteka Publiczna
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji
MMKS Nowy Targ
Nowy Targ - stolica Podhala miasto z 670-letnią historią, określane przez wszystkich Górali jako Miasto.

» więcej o mieście

Nasze Osiągnięcia

ISO

#ekoLiderzy2018

JP II Nowy Targ
Nad Dunajcem
Album-Ocalic
NT Szlak Rowerowy
Rowerowy Nowy Targ
PAP Samorząd
Miejska Orkiestra
nowytarg24.tv
PPWSZ
NFOŚiGW
Czyste spalanie
Amazonki
Fundacja im. A. Worw
Aeroklub
WKU Nowy Targ
Pakiet dla średnich
Malopolska

Google Translate - tłumaczenie maszynowe strony:

           
Aktualnie stronę ogląda osób: 88

Protokoły z dyskusji publicznej nad projektami MPZP

PROTOKÓŁ ze spotkania z mieszkańcami miasta dotyczącego omówienia koncepcji zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego NOWY TARG 6.I, które odbyło się w dniu 29 marca 2017 r.

PROTOKÓŁ z przeprowadzenia dyskusji publicznej nad przyjętymi w projekcie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego NOWY TARG 6.I rozwiązaniami, która odbyła się w dniu 6 marca 2018 r.

PROTOKÓŁ z przeprowadzenia dyskusji publicznej nad przyjętymi w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego NOWY TARG 34 (Spółdzielnie mieszkaniowe) rozwiązaniami, która odbyła się w dniu 14 czerwca 2018 r.

PROTOKÓŁ z przeprowadzenia dyskusji publicznej nad przyjętymi w projekcie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego NOWY TARG 25 (Kowaniec - Kokoszków) rozwiązaniami – I wyłożenie, która odbyła się w dniu 3 sierpnia 2018 r.

PROTOKÓŁ z przeprowadzenia dyskusji publicznej nad przyjętymi w projekcie zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Nowy Targ rozwiązaniami, która odbyła się w dniu 25 października 2018 r.

PROTOKÓŁ z dyskusji publicznej nad przyjętymi w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego NOWY TARG 33 (Zajezdnia) rozwiązaniami, która odbyła się w dniu 6 września 2018 r.

PROTOKÓŁ z II dyskusji publicznej nad przyjętymi w projekcie MPZP NOWY TARG 33 (Zajezdnia) rozwiązaniami, która odbyła się w dniu 6 grudnia 2018 r.

PROTOKÓŁ z przeprowadzenia II dyskusji publicznej nad przyjętymi w projekcie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego NOWY TARG 34 (Spółdzielnie mieszkaniowe) rozwiązaniami, która odbyła się w dniu 6 grudnia 2018 r.

PROTOKÓŁ z przeprowadzenia dyskusji publicznej nad przyjętymi w projekcie zmiany MPZP NOWY TARG 26 (Równia Szaflarska) rozwiązaniami, która odbyła się w dniu 19 grudnia 2018 r.

PROTOKÓŁ z przeprowadzenia dyskusji publicznej nad przyjętymi w projekcie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego NOWY TARG 25 (Kowaniec - Kokoszków) rozwiązaniami – II wyłożenie, która odbyła się w dniu 19 grudnia 2018 r.

PROTOKÓŁ z przeprowadzenia dyskusji publicznej nad przyjętymi w projekcie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego NOWY TARG 26 (Równia Szaflarska) rozwiązaniami, która odbyła się w dniu 26 marca 2019 r.

PROTOKÓŁ z dyskusji publicznej nad przyjętymi w projekcie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego NOWY TARG 26 (Równia Szaflarska) rozwiązaniami, która odbyła się w dniu 16 kwietnia 2019 r.

PROTOKÓŁ z przeprowadzenia dyskusji publicznej nad przyjętymi w projekcie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego NOWY TARG 25 (Kowaniec - Kokoszków) rozwiązaniami – III wyłożenie, która odbyła się w dniu 7 maja 2019 r.

PROTOKÓŁ z przeprowadzenia dyskusji publicznej nad przyjętymi w projekcie zmiany Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Nowy Targ rozwiązaniami, która odbyła się w dniu 4 czerwca 2019 r.

Aktualizacja: 14-06-2019r.
Oglądane: 3369 razy

Print Wersja do druku
Urząd Miasta Nowy Targ, 34-400 Nowy Targ ul. Krzywa 1, tel. 18 2611200
© 2009 Informatyka - Jeżeli widzisz błąd na stronie napisz o tym do nas
Polityka cookies i innych podobnych technologii
Klauzula informacyjna RODO
SLE